- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
kolik toho ryby ve skutecnosti vyserou...?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NTomas - Profil | So 21.2.2004 0:23:01
Nmirmen - Profil | Pá 20.2.2004 21:32:55
NRici - Profil | Pá 20.2.2004 17:05:38
Otázka pro vědce: Jak to, že lidské hovno vyplave na hladinu a rybí klesne ke dnu? Vysvětlí mi to někdo?
NAlan | Pá 20.2.2004 14:22:41
NTomL | Pá 20.2.2004 12:02:10
NTomas - Profil | Pá 20.2.2004 2:26:03
NTomas - Profil | St 18.2.2004 2:44:33
Komouši taky museli mít všechno pod dohledem, o všem vědět a do všeho vrtat.
A vidíš, mně se tahle otázka líbí! Nezblázníš se z toho?
NTomL | Út 17.2.2004 8:26:45
NTomas - Profil | Út 17.2.2004 0:17:44
P.S: mám bohaté zkušenosti v oblasti výzkumu a vývoje, takže to na rozdíl od TomL budu chápat. Tak mne napadá, ten TomL by byl skvely exorscista, nebo jak se tentons ti co upalovali údajné čarodejnice jmenovali. Tak mne ješte napadá, jestli neobchází u vody nudisty, aby se oblékli, kuřákům netípa cigára a nedomlouvá jim, atd. Není to ten učitelskej z Hospody na Nově?
N.Robo - Profil | Po 16.2.2004 14:41:24
Nmirmen - Profil | Po 16.2.2004 12:46:10
N.Robo - Profil | Po 16.2.2004 8:42:49
Nmirmen - Profil | Po 16.2.2004 8:26:26
Pokud odkládá dravec své exkrementy ( a není jich málo, že) do tůně, co se tedy stane?
Šupinatí tvorové vyděšení vůní exkrementů štiky opustí zakrmené místo, kde se předtím dařilo tahat jednu rybu za druhou a uchýlí se do bezpečí.
Rybář na břehu se pak domnívá, že na něj ryby serou.
Ve skutečnosti se v tůni vysrala štika.
Nbrach - Profil | Po 18.8.2003 5:57:40
Nvašek - Profil | Pá 15.8.2003 12:10:29
NKacula the Great - Profil | St 13.8.2003 15:09:51
NZbynek - Profil | St 13.8.2003 12:51:19
NZbynek - Profil | St 13.8.2003 9:55:26
Nfanik - Profil | Út 12.8.2003 15:49:53
NZbynek - Profil | Út 12.8.2003 14:46:02
NZbynek - Profil | Út 12.8.2003 12:25:17
Takze jeho mistni vyroky a otazky beru s velkou rezervou. Pokud si da chvilku pauzu za nejaky cas se zase najde nekdo koho dostane :-)
Trochu mi pripada jako postava jednoho americkeho komika, film se jmenoval tusim Man on the Moon v hl. roli Jim Carry. Ten komik proste mystifikoval a postvaval proti sobe verejnost a tim se bavil. Byl to dojemny film
Nfanik - Profil | Út 12.8.2003 9:55:51
Otto> to je ovsem pravda... minimalne jsem se obrodil nebo take znovu narodil
NOtto - Profil | Út 12.8.2003 9:41:30
NMedeo - Profil | Út 12.8.2003 9:03:27
Nfanik - Profil | Po 11.8.2003 19:14:27
NMedeo - Profil | Po 11.8.2003 18:02:20
NMedeo - Profil | Po 11.8.2003 10:42:23
NTomL | Po 11.8.2003 10:02:53
Fanik - seš neuvěřitelnej.
NMilan - Profil | So 9.8.2003 8:26:32
Nfanik - Profil | Pá 8.8.2003 16:47:28
NTomL | Pá 8.8.2003 16:32:13
A když přišlo na jména, tak jsi byl měkej jak sračka - abych zůstal u tématu.
Nfanik - Profil | Pá 8.8.2003 16:16:35
N.Robo - Profil | Pá 8.8.2003 16:02:41
Nblood - Profil | Pá 8.8.2003 16:01:24
NTomL | Pá 8.8.2003 15:56:19
Blood - máš pravdu. V této otázce fanik vyjímečně (nmožná zatím) nikoho neosočoval.
Nfanik - Profil | Pá 8.8.2003 15:52:41
Nblood - Profil | Pá 8.8.2003 15:52:04
NTomL | Pá 8.8.2003 15:49:43
Nfanik - Profil | Pá 8.8.2003 15:45:11
NTomL | Pá 8.8.2003 15:41:39
Apokud ti vadí co píšu, tak:"nikdo opakuji NIKDO te nenuti to cist a vadi-li ti to pak nechapu proc to ctes".
Nfanik - Profil | Pá 8.8.2003 15:41:17
Nfanik - Profil | Pá 8.8.2003 15:39:52
diky... TomL nikdo opakuji NIKDO te nenuti to cist a vadi-li ti to pak nechapu proc to ctes... Vysvetlis nam to????? Hnupe mi muzes rict nekdy do oci,jestli se na to citis
--------------------------------------------------------------------------------
TomL© (Pá 8.8.2003 14:42:09)
RC - když už nechceš toho hňupa vypnout, tak sem aspoň nepouštej tydle pičoviny. myslím.
NTomL | Pá 8.8.2003 15:38:00
1) píšu RC o tom, ať TOHO hňupa vypne
2) odpovídá mi jistý fanik at mu řeknu do očí, že je hňup
3) "proč bych ti to říkal faniku, když to víš" viz. bod 2.
A teď nespěchej Faniku! Co chceš?
Nblood - Profil | Pá 8.8.2003 15:37:20
Kde to žije - všechna témata
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
7:33NRybáři vs ochránci přirody 71
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64











