- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
kolik toho ryby ve skutecnosti vyserou...?
dekuji, je to dulezite pro mou vedeckou praci
Autor diskuse: fanik - Profil , 7.8.2003 všeobecné - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nfanik - Profil | Pá 8.8.2003 16:16:35
TomL rekni mi koho jsem osocoval v jinych otazkach. Bud tak laskav prosim
N.Robo - Profil | Pá 8.8.2003 16:02:41
a tak dobre to zacalo. Zase si nekdo neumi vazit poradnych vedcu :)
Nblood - Profil | Pá 8.8.2003 16:01:24
tak do tohodle se ja dal uz nemicham, v teto otazce koncim, radsi si du lamat hlavu s problemem, jestli zabiju uhore nebo ne, kdyz mu ustrihnu hacek kterej ma v prdeli hluboko.
NTomL | Pá 8.8.2003 15:56:19
Fanik - Bohužel ti nemohu vyhovět. Je to sice TVOJE otázka (jak jsi se pochlubil), ale na to já seru. Když už jste s Bloodem u toho sraní.
Blood - máš pravdu. V této otázce fanik vyjímečně (nmožná zatím) nikoho neosočoval.
Blood - máš pravdu. V této otázce fanik vyjímečně (nmožná zatím) nikoho neosočoval.
Nfanik - Profil | Pá 8.8.2003 15:52:41
aha tim jsi nam o sobe rekl vse. diky Jeste prosim prosim uz to sem znovu nepis ano? Strycek ti koupi lizatko
Nblood - Profil | Pá 8.8.2003 15:52:04
TomL: s tim rozdilem, ze fanik nikoho neosocoval a to je myslim rozdil, nebo ne?
NTomL | Pá 8.8.2003 15:49:43
Faniku, pokud se ti zdá, že píšu pičoviny, tak:"nikdo opakuji NIKDO te nenuti to cist a vadi-li ti to pak nechapu proc to ctes".
Nfanik - Profil | Pá 8.8.2003 15:45:11
TomL> kdyz uz nechces toho hnupa vypnout (zakazat mi pristup a nepochybne mas na mysli me, nebot je to ma otazka) tak sem aspon nepoustej tyhle picoviny. NEPOCHYBNE jsi to sem napsal aby jsi mi ukazal co si o me myslis a mela-li to byt soukroma zprava pro RC tak jsi ji mel poslat mailem. :))))) zdar
NTomL | Pá 8.8.2003 15:41:39
No vždyť to říkám. Cheš abych ti řekl, že seš hňup a ještě čteš moji korespondenci s RC!
Apokud ti vadí co píšu, tak:"nikdo opakuji NIKDO te nenuti to cist a vadi-li ti to pak nechapu proc to ctes".
Apokud ti vadí co píšu, tak:"nikdo opakuji NIKDO te nenuti to cist a vadi-li ti to pak nechapu proc to ctes".
Nfanik - Profil | Pá 8.8.2003 15:41:17
marin> jsem rad ze uz to asi chapes :) ty wago ja tam nakonec budu asi sam a nevim jak se dostanu zpet...
Nfanik - Profil | Pá 8.8.2003 15:39:52
fanik© (Pá 8.8.2003 14:48:23)
diky... TomL nikdo opakuji NIKDO te nenuti to cist a vadi-li ti to pak nechapu proc to ctes... Vysvetlis nam to????? Hnupe mi muzes rict nekdy do oci,jestli se na to citis
--------------------------------------------------------------------------------
TomL© (Pá 8.8.2003 14:42:09)
RC - když už nechceš toho hňupa vypnout, tak sem aspoň nepouštej tydle pičoviny. myslím.
diky... TomL nikdo opakuji NIKDO te nenuti to cist a vadi-li ti to pak nechapu proc to ctes... Vysvetlis nam to????? Hnupe mi muzes rict nekdy do oci,jestli se na to citis
--------------------------------------------------------------------------------
TomL© (Pá 8.8.2003 14:42:09)
RC - když už nechceš toho hňupa vypnout, tak sem aspoň nepouštej tydle pičoviny. myslím.
NTomL | Pá 8.8.2003 15:38:00
Fanik - Cože? Pro pořádek:
1) píšu RC o tom, ať TOHO hňupa vypne
2) odpovídá mi jistý fanik at mu řeknu do očí, že je hňup
3) "proč bych ti to říkal faniku, když to víš" viz. bod 2.
A teď nespěchej Faniku! Co chceš?
1) píšu RC o tom, ať TOHO hňupa vypne
2) odpovídá mi jistý fanik at mu řeknu do očí, že je hňup
3) "proč bych ti to říkal faniku, když to víš" viz. bod 2.
A teď nespěchej Faniku! Co chceš?
Nblood - Profil | Pá 8.8.2003 15:37:20
fanik..jen se trochu divim, ze se nad timhle dokaze nekdo pozastavovat, proste co se mi nelibi odignoruju a hotovo. Nerek bych ani slovo, kdyby to tu bylo vsude, porat a kazdej den. Ale si myslim, ze si natolik tolerantni a inteligentni, ze by se to nestalo, priteli vedce..:) Takze bych navrhoval ukoncit tuto diskuzi a budme nadale vazni.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
17:34NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
17:29NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 45
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:20NRybáři vs ochránci přirody 78
14:34NPoradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11NStaré Česke rybářské vybavení 396
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...













