- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Orlík v okolí Temešváru?
Jedu tam na ryby, mohli byste mi poradit, kde, kdy a jak nejlépe na ně. Jaké druhy ryb se tu chytaji. Všechny aktuální informace sem... Díky moc.
Autor diskuse: Bublajz - Profil , 21.7.2003 všeobecné - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
22 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nloda30 - Profil | Ne 5.6.2011 16:31:43
RTckar >> Otázka je, jestli ho to po těch osmi letech ještě zajímá.
NRTckar - Profil | Ne 5.6.2011 16:09:58
Bublajz - >> letos se tam s kamos chystame na týden na boilies tak uvidim co chytnem doufam ze par nasadaku vytáhnem a taky ze se splete neco vetsiho :D
NOtto - Profil | Po 11.8.2003 8:21:32
rapalla: no na souboj Tě nevyzu :-)))) To je OK, já to bral spíš jako srandu... nicméně Maďarsko zkus, je tam dobrá chytačka, víno, zajímavý ženský atd atd...
Marek: vazba na Rusáky tam byla, ale oproti nám menší, smělo se i soukromě podnikat, už v 70. letech. Kolem roku 80 tam začali jezdit mladí Němci na silnejch motorkách na levný akce u Balatonu...
Marek: vazba na Rusáky tam byla, ale oproti nám menší, smělo se i soukromě podnikat, už v 70. letech. Kolem roku 80 tam začali jezdit mladí Němci na silnejch motorkách na levný akce u Balatonu...
NMarek | Ne 10.8.2003 11:33:58
Otto: před revolucí jsem byl asi 8x v Budapešti a říkal jsem to mu Amerika proti ČSSR, hlavně když jsem viděl třeba výlohy.
Jezdil jsem tam hlavně pro hadry. Tady měli akorát krimplen a hránkový trika.
Určitě neměli takovou vazbu na SSSR a tak domácí komanče.
Tady se vyrábělo spoustu dobrejch věcí, ale bohužel tady nezůstal ani hajzlák.
Jezdil jsem tam hlavně pro hadry. Tady měli akorát krimplen a hránkový trika.
Určitě neměli takovou vazbu na SSSR a tak domácí komanče.
Tady se vyrábělo spoustu dobrejch věcí, ale bohužel tady nezůstal ani hajzlák.
Nrapalla - Profil | So 9.8.2003 0:06:32
Otto tak ještě jednou very sorry, určitě jsem to nemyslel zle, jenom jsou to státy, do kterých moje kroky zajisté nepovedou, i když věřím, že se tam najdou krásná místa.
NOtto - Profil | Čt 7.8.2003 23:10:38
rapalla: to mě ovšem coby potomka uherské nižší aristokracie dosti uráží. Maďarsko je na tom ekonomicky lépe než ČR a ostatně bylo tomu tak i před rokem 89. Maďaři vždy byli a jsou národ vzdělaný a hrdý. Rumunsko a Bulharsko jsou v jakémkoli ohledu nesrovatelné země - vřele doporučuji návštěvu. Ostatně stačí porovnat kvalitu silnic. Maďarsko > ČR > SR >> PL > BG >>>> RO ... pak už je asi jen Kambodža.
Nrapalla - Profil | Čt 7.8.2003 22:28:21
Matty díky za informaci, už jsem si to našel na mapě. Otto sorry, ale pro mě Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko jedna velká prdel je. Pravda v Maďarsku jsem už dvakrát byl, tak jsem si ten Temešvár spojil s Maďarskem.
Ndantex | Po 28.7.2003 10:50:30
Maty: Já jsem taky původem z Milevska, teď asi 10 let pražská naplavenina - uvidíme se na srazu.
NOtto - Profil | St 23.7.2003 10:03:26
rapalla: jakpak Tě to napadlo??? V Maďarsku ??? Vždy pouze v Rumunsku. (No a taky jedna vesnice na Orlíku.)
NMaty - Profil | St 23.7.2003 7:59:15
dantex: Orlík znám dost dobře (15 let jsem strávil v Milevsku a 5 v Příbrami :-)
NMaty - Profil | Út 22.7.2003 14:12:04
Rapalla: to je malebná víska v JČ
Chytat se dá když přejedeš most projedeš Temešvárem a za dědinou na kopci odbočíš doleva (je sem sice vjezd na povolení, ale všichni na to prdí). Po slinice 6 kategorie sjedeš až k vodě.
Chytat se dá když přejedeš most projedeš Temešvárem a za dědinou na kopci odbočíš doleva (je sem sice vjezd na povolení, ale všichni na to prdí). Po slinice 6 kategorie sjedeš až k vodě.
Ndantex | Po 21.7.2003 17:21:14
Chytají se cejni, kapři, plotice, boleni, štiky, sumci, candáti. Já tam letos zatím jenom vláčel - boleni, štika a okouni. Způsoby jako všude jinde, na bílou rybu červi (mají je v Milevsku a určitě i v Písku), kuku, rohlík, kroupy, bojlí nevím - nechytám na něj.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
lovtour.cz
Rybářské expedice za tajmenem a ostatními druhy ryb Sibiře. Objevování nových destinací a návštěvy osvědčených míst.











