Ryby v pražské Vltavě

Jak to vypadá s rybami ve Vltavě na území města Prahy? Zlepšilo se zarybnění a druhová osádka ryb za poslední roky? Máte zkušenosti s lovem?
Autor diskuse: Sojče - Profil , 7.6.2003 všeobecné - revíry, cestování

Nbrach - Profil | Čt 12.6.2003 10:02:40

A sakra..

    NSlavek | Čt 12.6.2003 9:57:23

    no a tak to převažně konči , protože se vždy najde takovy debil jako je Zbyněk, a proto ja na to seru cokoliv zdělovat a učit. Ne nepřefikat ty hovado, Zbyňku.

      NJirka | Čt 12.6.2003 9:31:19

      Slavek: no vidíš, to je docela škoda. Myslel jsem, že se mohu něco přiučit - a ne kvůli naplnění mrazáku.

        NZbynek - Profil | Čt 12.6.2003 7:20:31

        Slavku>hod sem nejakou fotku z Kampy, treba s tou 15 tkou. Takovych kecalku by se naslo. (nebo sis na pamatku schoval aspon ploutvicky). Nekdo te v minulych letech na rybach prefikl? Pane Slavku Velke Kapri Rybarske Anonymni Eso ?

          NSlavek | St 11.6.2003 19:44:22

          No to ti přišlo velmi spravně ona tato adresa skutečně neexistuje mily Jirko. Nemam zajem se dělit s nikym o lovu kapru na Vltavě. To už by musel byt borec , ktery by mě přesvědčil abych to snim skusil. Nic vezlem , to jsou jen skušenosti s let minulych.

            NJirka | St 11.6.2003 10:31:22

            Slávek: jenom jestli trochu nekecáš:-)) Zkoušel jsem ti poslat mail: Hi. This is the qmail-send program at email.seznam.cz.
            I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
            This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

            :
            User "slavekrecman" does not exist!

              NZbynek - Profil | St 11.6.2003 7:28:29

              Myslim ze kdyby ste se upichli nekde u Karlova mostu a dali si vedle sebe klobouk, tak byste neco vydelali a jeste si zachytali.. :o)

                NSlavek | Út 10.6.2003 21:11:21

                Na Vltavě a to v centru jsou kapři o jakych se nikomu ani nezda. Věřmi letos mam několik 10kg a jednu 15 tku ale musiš to skoušet ja to skoušel 3 roky než mi to došlo.

                  NPiškotus - Profil | Út 10.6.2003 17:49:11

                  No a o tom to je.Při představě rybolovu pod baranďákem je mi na nic.To musí bejt hukot panečku.
                  Čísla o nasazenejch rybách dnes bohužel nezjistím neb ,jsem stále v práci a nic nestíhám.
                  Ale,ty štiky zněj zajímavě.

                    NMedeo - Profil | Út 10.6.2003 17:04:49

                    Piškotus: Ok sem jako ty. Na vlastni oci jsem nevidel ani pludek. Ja bych take nikdy nesel chytat po Jiráskáč nebo na nábřeží. Nerad delam nekde tydýta. Ale pred 3 lety jsem chodil k troji vláčet a štik jsme tam tahali ve velkém(každej minimalne 3 za vychazku). Vše jsme pouštěli. Pod Barandakem se celkem chytaj pekny ryby. Ale chytej tam...........

                      NJirka | Út 10.6.2003 12:24:57

                      Piškotus: Já osobně jsem viděl při loňské srpnové povodni kapry jak ponorky, kteří byli schovaní v závětří přístavu - ten největší neměl k metru délky daleko - Takže velké ryby tu určitě jsou - kde teď asi jsou, co žerou???

                        NPiškotus - Profil | Út 10.6.2003 9:32:59

                        Medeo:O potápění nevím už vůbec nic,ale co jsem kde četl tak ,když chceš nafotit ryby tak musíš bejt ve vodě nenápadnej a rychlé pohyby můžou ryby vyplašit.Nemyslím si ,že hasiči při potápění jsou tiší atd.Nehledě na koukatelnost pod vodou.
                        Hele chlape fakt jak sem koupil tak prodávám.
                        A vlastně mě ta lokalita vůbec nezajímá,tudíž se jí nehodlám nějak zabejvat.
                        Ale,myslím,že sem do otázky budu schopnej zítra dát konkrétní čísla nasazenejch ryb za poslední 2 roky.Pokud se stihnu za kamarádem zastavit.

                          NMedeo - Profil | Po 9.6.2003 16:12:29

                          Piškotus: Víš mě zaujala ta formulace "šílený množství". Nedávno jsem měl v práci hasice potápku" a jelikož delaj praxi v praze vltave tak ma Vltavu v Praze proplavanou. Rikal ze tam ryby jsou, ale nic moc.

                            NMedeo - Profil | Po 9.6.2003 16:11:44

                            Piškotus: Víš mě zaujala ta formulace "šílený množství". Nedávno jsem měl v práci hasice potápku" a jelikož delaj praxi v praze vltave tak ma Vltavu v Praze proplavanou. Rikal ze tam ryby jsou, ale nic moc.

                              NPiškotus - Profil | Po 9.6.2003 14:32:05

                              Pravděpodobně mají stejnej fofr jako lidi nad hladinou :-)
                              Netuším,já tam nikdy nechytal a chytat nebudu.
                              Zkus hodit otázku a třeba Ti někdo poradí.
                              Nerad bych někoho nebo něco doporučoval,neb většinou se to ve zlé obrátí.
                              Ještě sem mluvil s kámošem,co to tam má očíhlé a jen se mi smál.Fakt tam jsou pékné čudly.

                                NJirka | Po 9.6.2003 13:54:59

                                Piškotus: teoreticky je tam kaprů dost, ale proč teda neberou??

                                  NPiškotus - Profil | Po 9.6.2003 11:45:54

                                  Medeo:Kupř.Slávek v kaprařině píše,že chytá stejně velké kapry jako v Toušni a to v centru Prahy.

                                    NPiškotus - Profil | Po 9.6.2003 11:43:23

                                    Medeo:Píšu ,že tam nechodím,pouze předávám info od předsedy MO,s ohledem na množství vysypanejch kaprů do V6,V5.

                                      NMedeo - Profil | Po 9.6.2003 11:18:34

                                      Piškotus: tak to mě teda nekdy musis ukázat, kde ty ryby jsou. :o)))

                                        NPiškotus - Profil | Po 9.6.2003 9:39:02

                                        Ryb je tam šílený množství,ale chytat mě na takové lokalitě nebaví.Potřebuju klid,alespoň trošku.Každopádně ,je tam opravdu velké množství vysazeného i splaveného kapra ,ostatní druhy nevím.