vanocni kapr

kupujete kapra na vanoce nebo si ulovite
Autor diskuse: WINKLEPICKER - Profil , 30.10.2007 všeobecné - ostatní

Chucho - Profil | Pá 2.11.2007 12:02:02

Kupuju a kupovat budu :o)))).

    Muco - Profil | Út 30.10.2007 20:48:22

    Práve ho vypínam.Ja to nemusím,ale keď už sú tie VIANOCE tak sa mremôžem.

      splavek - Profil | Út 30.10.2007 20:22:48

      Vánočního kapra kupuji a jak říká moje žena.Je to nejdražší kapr v celé střední evropě.Co narvu pěnez do rybařiny a prd přinesu a nakonec vanoční rybu jdu koupit.Co už,kovářova kobyla si taky naříká.

        fofo - Profil | Út 30.10.2007 20:13:21

        i já mám raději kus mrtvýho prasete.V posledních letech se mi daří chytnout vánočního kapra,ale skončí u babičky

          Zdenall - Profil | Út 30.10.2007 19:58:57

          buď mám kapra,nebo candáta-mnou chyceného.Vánočního kapříka jsem si chytil v neděli.

            tench - Profil | Út 30.10.2007 19:49:58

            Vždy si chci kvůli tradici den před štedrým dnem vystát frontu na vánočního kapry, i když mám po ruce mnou chyceného (tradice je tradice), ale poslední 2 roky s toho nějak sešlo a letos tomu nebude jinak - Vánočního kapříka jsem si šel chytit tento víkend.

              vydra1 - Profil | Út 30.10.2007 19:39:05

              Kupuju. Je to taková vánoční tradice vystát si v kose frontu, popíjet z pleskačky slivovičku a pak říct jednoho kolem 3 kilo :)

                pytlák - Profil | Út 30.10.2007 18:28:29

                Vánočního kapra se snažím chytit a zmasit :-) Zaměřuju se na něj v listopadu a někdy i v prosinci když se dřív nepovede a není moc kosa :-)

                  Kandat - Profil | Út 30.10.2007 18:18:30

                  Kupuju. Nejak mi dva mesice starej kapr z mrazaku nechutna :-))))

                    Moravák - Profil | Út 30.10.2007 15:31:58

                    Kupuju. Přiznám se, že nejsem pravděpodobně schopen v předvánočním období nějakého chytit, to už se chytají zubaté potvory.

                      Davidek Kaprnak - Profil | Út 30.10.2007 15:30:11

                      3 řízky z krkovičky a bramborový salát.....

                        netopýr - Profil | Út 30.10.2007 15:27:39

                        Já myslím že. vánoce jsou křesťanský svátek. Takže nejlepší ryba je prase. Dva řízky.

                          patlal - Profil | Út 30.10.2007 12:54:32

                          Já raději prasátko nebo kravičku.Nekupuji,ulovím pustím a dám si raději již zmiňované druhy.

                            micrad - Profil | Út 30.10.2007 12:20:10

                            kapra nejím - lapnu si candátka, okouna nebo lipana

                              Háček - Profil | Út 30.10.2007 11:09:51

                              mafi- souhlas :-)))

                                mafi - Profil | Út 30.10.2007 10:23:35

                                Taky neřešim když rybu tak candáta a nejlepší je když z něj koukaj dva vepřový řízky !!!

                                  wenda - Profil | Út 30.10.2007 10:18:37

                                  tohle neřeším, kapra dostanu od ČRS

                                    šeptal - Profil | Út 30.10.2007 10:08:04

                                    Na vánoce jím štiku.

                                      kary - Profil | Út 30.10.2007 9:53:26

                                      Loni jsem si ho šel koupit, ale neměli mnou požadovanou velikost. Chtěl jsem okolo 4kg. (Má větší kosti a dětem se líp hledají) A letos jsem nenechal nic náhodě. Přivezl jsem si z Hrachů jednoho 64cm. Ten bude akorát.

                                        Josher - Profil | Út 30.10.2007 8:40:21

                                        Jak kdy

                                          PLCH - Profil | Út 30.10.2007 8:30:05

                                          Chytnu si ho!!!

                                            Nat - Profil | Út 30.10.2007 8:21:48

                                            kupujem, nakolko vsetky ryby pustam lebo nelubim ich cistit ale zase ich lubim jest tak si radsej kupim v HM. A aj tak su vraj u nas na rieke kontaminovane.

                                              Vatikan - Profil | Út 30.10.2007 2:27:33

                                              Vanocni kapr ? vzdy ho kupuji, i kdyz neni problem ho ulovit. Vanocni je vanocni...