- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
5. Pardubický srázek
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NKublaj - Profil | St 24.10.2007 15:17:18
NVsetinek - Profil | Út 23.10.2007 6:20:47
NKublaj - Profil | Po 22.10.2007 21:00:34
NVsetinek - Profil | Po 22.10.2007 18:09:18
NKublaj - Profil | Po 22.10.2007 15:50:08
All: jinak doufám že na jaře se opět podaří něco zoorganizovat a třeba poznám další novej revír :-D
NMiki - Profil | Ne 21.10.2007 18:46:16
NKublaj - Profil | Ne 21.10.2007 14:06:46
NKublaj - Profil | So 20.10.2007 16:53:17
NPeHa - Profil | Pá 19.10.2007 9:23:24
Můj příjezd je tak 50/50, uvidíme jak bude počasí, přijel bych asi trochu později (jestli vůbec)?
NVodník Kebule - Profil | Čt 18.10.2007 20:08:18
brabec: no ne, kaprař, a takhle blízko mne, to snad není možný! Rád bych se s tebou potkal, jedeš na tu Orlici? Jsem z Kostelce - ten rybník na zahradě za hospodou nepřehlédneš...
NMiki - Profil | Čt 18.10.2007 18:16:44
NKublaj - Profil | Čt 18.10.2007 16:13:12
NPavel Z. - Profil | Čt 18.10.2007 13:30:25
Ndvorak - Profil | Čt 18.10.2007 12:47:38
NMirek V - Profil | Čt 18.10.2007 10:22:29
NVsetinek - Profil | Čt 18.10.2007 9:52:04
NGeorgino - Profil | Čt 18.10.2007 8:57:12
NVodník Kebule - Profil | Čt 18.10.2007 8:53:00
NMarekD - Profil | Čt 18.10.2007 8:35:54
Já mám v neděli od 11 hodin fotbal, ale určitě se přijdu na vás podívat, ale bez cajků. V kolik hodin by se začalo v neděli chytat? Takže pokud nebude extrémně hnusné počasí (velká zima nebo déšť) tak určitě dorazím, i když bez prutů, ale na čumendu a na pokec.
NVsetinek - Profil | Čt 18.10.2007 6:33:22
NMatrix - Profil | St 17.10.2007 19:04:43
NMr.Stick - Profil | St 17.10.2007 19:02:11
NVsetinek - Profil | Po 15.10.2007 20:13:55
NMiki - Profil | Po 15.10.2007 18:49:18
NMiki - Profil | Ne 14.10.2007 17:58:15
dvd: To je super, ale pokud chceš chytat na koule, trvá nějákou dobu, než najedou a tak je to pro sraz, kterej trvá pár hodin, trošku mimo mísu.
Ndvd - Profil | Ne 14.10.2007 12:50:45
Ndvd - Profil | Ne 14.10.2007 12:47:44
NKublaj - Profil | Ne 14.10.2007 11:58:15
ten termín mě osobně vyhovuje jak sou na tom ostatní?
...ještě můžu zkusit rozeslat maily....
NGeorgino - Profil | So 13.10.2007 18:28:09
NMiki - Profil | So 13.10.2007 18:22:02
Jinak jsem rovněž pro Orlici v Malšovicích. PS: jednou se třeba zase k přívlači vrátím a možná že chytnu konečně pěknou rybu. Možná že se seznámím s krásnou blondýnou a budu chodit vláčet s ní. Možná, že si pak koupím nové pruty a možná, že začnu i muškařit. Možná, že někdy vyhraju ve Sportce a koupím si konečně vysněný rybník....možná.
NKublaj - Profil | So 13.10.2007 15:52:36
all: Já osobně bych se chtěl číhnout na tu Orlici ... ale ještě kdy to spácháme? ;)
NMiki - Profil | So 13.10.2007 15:25:57
MrStick: Myslím, že těch 6 míst pro auta bude více než dost. Mimochodem se dá zajet i na tu cestu směrem k Bejkovně--nebo jsme tam alespoň při závodech stávavali?? Jo a ještě k té Orlici. Já, absolutní NEvláčkař, kterej zanevřel na vláčení v době, co jsem si koupil novej prut i cajky a během hodiny vláčení na Labi jsem urval plechy a woblery za "litr" a chytil kulový, jsem na oné Orlici chytil štiku kolem 70cm--spadla mě ale u břehu sviňka.
NMirek V - Profil | So 13.10.2007 12:27:39
Ndvorak - Profil | So 13.10.2007 11:26:42
NMr.Stick - Profil | Pá 12.10.2007 21:08:07
NMirek V - Profil | Pá 12.10.2007 13:33:32
Je to sice v centru HK, ale v klidnějším a komornějším prostředí v porovnání s Labem v Pcích.
NMiki - Profil | Čt 11.10.2007 18:44:01
Jinak jsem se celou dobu bál, že někdo navrhne zase Bačalský mlýn. Já osobně bych tam už tu schizofrenní agonii nerad zažil. Rybník je to sice pěknej, ale ryby hnusný, protože neberou.
Opatovickej kanál není vůbec špatnej nápad, ale jde o to, v jakejch místech by se to mělo konat???
Taky mě napadla ještě jedna varianta. Co to takhle zkusit známý závodní úsek--Orlici v Malšovicích. Je tam sice poměrně veliká hloubka, ale voda je to pěkná a dá se tam nachytat. Kousek je jez, kde by se dalo vláčet. Otázkou ale je, jestli to tam aspoň trošku bere, protože když jsem tam byl naposled vloni, tak to bylo opravdu velice, velice jemné a na to abych dostal pár ryb, měl jsem zapíchlou děličku v břiše 3 hodiny v kuse.
Kde to žije - všechna témata
19:11NBoilies TB baits- chytací řada 42
17:20NRybáři a vinařství 929
16:54NATTs hlásiče a ATTx příposlech 551
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SONUBAITS krmení a nástrahyZa 109 Kč
NOVINKY skladem! Supercrush Mega Carp Method Mix Red, Spike'um Wafters 8mm, Clear Pellet Oil 250ml, Essential Ingredient, Baits spray a další na www.chytil.cz
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....

























