Kolik prutů vlastníte?

Spočítali jste někdy kolik prutů vlastníte?Já když jsem spočítal ty na který vůbec nechytám a který mi ležej na chatě a nebo na půdě tak jsem někde u 25 kousků, ale ztoho chytám tak na 10.Zajímá mě jak jsou na tom ostatní :)
Autor diskuse: Milhauz - Profil , 2.9.2007 všeobecné - ostatní

perch2 - Profil | Út 3.2.2009 9:47:31

6x vláčka..chvějivka 7g-úžasnej prut, nexave felchen10g,robinzon diplomat 7g, jeden sumcovej 3m 40-80, quiantum 2,3m13g taky skvělej proutek, štikáč 2,4..značku ted nvm
1xkaprák..něco od trabuca(pozůstatek z kaprařské horečky)
1xfeeder...jaxon orion light...nej ryba 75 kapr...paráda
1xmatch..hyperlop..ale moje srdcovka:)
1xmušák...shakespeare... s ním se učím, ale už taky párryber vytáh
1xsumčák...spro triple X catrh fish...mám ho na labíčko..ale zatím neměl možnost se předvíst
2x biče 4m-colmic...6m-sensas
teleskopy nepíšu...jinak pruty u m ěpřobývaj tak 1-2x do roka...ale rodiče už pro to přestávaj mít pochopení..

    Dobrman93 - Profil | Út 3.2.2009 9:32:12

    já vlastni něco kolem 10 prutů z toho jeden na přívlač a dva univerzální na kaprařinu a dravce a na plavanou mam taky pár let starej kousek :D v létě se to rozroste o prut na UL vláčku a od děličky na kaprařinu a pokud bude rok štědrej tak i novu bolognésku

      skwor - Profil | Út 3.2.2009 9:27:11

      4x vláčák
      2x feeder
      1x match
      1x mušák
      3x teleskop

        Aďo - Profil | St 16.7.2008 22:22:27

        2xkapraky gilfin
        2x kapraky nash
        3x sumcove dam
        2x light privlac dam
        1x ultralight mikado
        1xprivlac daiwa
        1x privlac leeda
        1x plavacka balzer
        1x barbel special plavacka daiwa
        3x barbel special grauvell
        1x bic cormoran
        2x feeder ron thompson

          Honza.B - Profil | St 16.7.2008 22:14:40

          2x kapráky Gull 3lbs
          1x Vláčak berkley
          2x Sumcovku Milo, zebco
          1x picker AWA-SHIMA
          1x Bolo Milo
          2x teleskop Shimano 120g
          3x starší teleskopy pužívam je na candáty
          1x teleskop Zebco 150g používam na sumce na malou vzdálenost
          1x feeder polského dovozu :o)
          1x Prut na dírky Mivardi ješte se chystám na bič, mušák, kaprovky 2,75lbs...

            SAHIB - Profil | St 16.7.2008 22:01:49

            2 x dělička 2.75lb
            1 x dělička 2.5 lb
            3 x teleskop 120 gr
            1 x Berkly- vláčka
            1 x 2D laminát na dravce
            1 x laminát 2.40 na sumíky
            1 x feeder
            1x teleskop 2.40 na vláčku
            1 x teleskop 210 na líni + nástržní

              supcarp - Profil | St 16.7.2008 21:55:57

              6ks dvojdílné děličky na kapry
              3ks sumcovky
              3ks plavaná
              1ks feeder
              2ks candátovky
              2ks telesurf
              3ks starých bambusovích prutů z toho jeden muškařský
              1ks na dírky
              1ks vláčka 1ks bič 5m

                ARCI - Profil | St 16.7.2008 20:29:37

                2 kapráky
                2 teleskopy- na candidáty
                1 teleskop- na lov rybiček na dravce

                  caprmachine - Profil | St 16.7.2008 19:09:13

                  1 kaprak
                  1 bolonezka
                  1 feeder
                  1 privlac
                  1 univerzal

                  az mi bude 16 tak budou pribivat

                    A_dam - Profil | St 16.7.2008 19:07:34

                    2x Century FBS
                    2X Sanger anoconda
                    1x prívlačovka albastar
                    1x feederka
                    1x bolonéza
                    1x bič
                    1x sumcový prút

                      Kobrik - Profil | Po 14.7.2008 6:14:56

                      2x kaprové
                      2x feeder
                      2x přívlač
                      1x sumec
                      1x match
                      3x teleskop
                      1x bič

                      Nepoochybuju o tom, že ještě přibudou :-D

                        Topoľčanec - Profil | Ne 13.7.2008 23:45:16

                        3x kaprové
                        5x prívlač
                        2x feeder
                        4x sumec
                        1x match
                        2x teleskop
                        2x laminát
                        1x teleskop cestovný
                        1x bič

                          ogon - Profil | Ne 13.7.2008 23:27:16

                          nemohl sem se dopocitat:o)) vlastnim jich 14 a z toho pouzivam dve kaprovky,jeden teleskop(treti hulka s kterou zkousim sumce,candaty atd..jednu suprovou jemnou udicku na jemnou privlac a plavajdu(ctvrta hulka) no me az potka porybnej se zblazni:o))

                            Zydar - Profil | Ne 13.7.2008 23:21:07

                            2x trojděličky na kapry
                            2x teleskopky na kapry
                            1x lehká vláčka 2d
                            1x sumčák 2d
                            1x stará laminátka 2d
                            2x teleskopy na plavajdu
                            1x malinkatá teleskopka na nástražní rybky
                            1x na dírky

                            Na vše aktivně chytám...nic mi neleží ladem a skladem

                              paia - Profil | Ne 13.7.2008 22:47:40

                              letos zcela nove:
                              2x trojdelicky na kapry
                              1x feeder
                              1x vlacak dvoudelicka
                              1x vlacak teleskop
                              1x teleskopik na kapry

                              pak tu mam jeste stary teleskopy a sklolaminatovy proutky, ktery jsem uz vyradil.

                                pjarmil - Profil | Čt 10.7.2008 15:46:20

                                2x kaprak 2d
                                3x teleskop
                                1x laminat 2d
                                zbytek jsem prodal, protoze jsem to nevyuzival..

                                  HomerBond - Profil | Čt 10.7.2008 14:47:10

                                  Koukám, že mám co dohánět - 1x feeder 3 m, 2x vláčka 2.1 m, 1x tvrdší teleskop 1.8 m

                                    sidneyv - Profil | Čt 10.7.2008 14:44:33

                                    no alebo v našom prípade, skôr voľné euro...

                                      sidneyv - Profil | Čt 10.7.2008 14:44:02

                                      ja mám len dva dvojdiely kapráky a jeden na plavák. Stačí, ale ak bude voľná koruna, kúpim ešte druhé dva kapráky, menšej dĺžky a libráže...to mi bude bohato stačiť, pretože iný spôsob lovu ako kaprárinu nepraktikujem...

                                        sadraj - Profil | Čt 10.7.2008 14:42:28

                                        4x liskovej s vlastonručne vazanejma očkama
                                        2x štipanej bambus po dedovi
                                        4x karák 2 dil
                                        2x kaprák 3 dil
                                        4x teleskop do 30 gramu
                                        4x teleskop 3,6 300 gramu
                                        1x hliník skladací
                                        4x plnej laminát kolem 2,2 m
                                        a ještě pář fedru tak 4
                                        a 4 kratký teleskopy do kastliku v autě kratinký

                                          hubertsvab - Profil | Čt 10.7.2008 14:31:48

                                          4 vláčecí (zebco,trabucco a esox)
                                          3 teleskopy (ron thomson)
                                          5 bičů (trabuco milo)
                                          1 bologneska (awa shima)
                                          1 muškařák (lineafee)
                                          1 feeder (mivardy)

                                            El Duffus - Profil | Út 3.6.2008 10:51:27

                                            Kaprové dvojdíly - 4x(2x2.75Lbs,1x2.5Lbs, 1x 2.0Lbs)
                                            Kaprové trojdíly- 2x(2x2.75Lbs)
                                            Feeder dvojdíl- 1x(l/m)
                                            Feeder trojdíl- 1x(m/h)
                                            Vláčák dvojdíl- 1x(0-15gr)
                                            Prut na dírky- 1x(ul)
                                            Suma sumárum deset kusů, které používám všechny samo že vzhledem k období a způsobu lovu :-)

                                              rybarjj - Profil | Út 3.6.2008 10:51:24

                                              S rybářským kroužkem jsme dost jezdili na závody takže toho byla doma halda a to než jsem to dal pryč jsem myslel že mám doma skladiště. Nechal jsem si dva kapřáky, přívlačák, dva plný lamináty, dva bambusáky a chci si koupit něco na plavačku.

                                                PetrK - Profil | Út 3.6.2008 10:45:54

                                                tož to já jsem žabař... 1x feeder, 2x kaprák, z toho jeden spíš sumcák (trabuco akce 140-190g) 1x přívlač, 1x lamino a možná přibude mušák :)

                                                  Rasto. - Profil | Út 3.6.2008 10:43:02

                                                  12 prevazne aktivnych vsehodruhu mimo kapropalic.... neaktivne nepouzivam takze nepocitam.

                                                    čabi - Profil | Út 3.6.2008 10:33:47

                                                    4x feeder
                                                    1x picker
                                                    4x vláčák
                                                    3x match
                                                    1x kapřák
                                                    1x travel cast
                                                    3x teleskop
                                                    1x bambusák
                                                    1x bič
                                                    2x laminát
                                                    a ještě si budu kupovat mušák

                                                      m.b. - Profil | Út 3.6.2008 10:28:37

                                                      2 vláčáky, 2 feedry, 3 kapřáky, 1 bolognku, 1 bičík

                                                        minatrix - Profil | Út 3.6.2008 9:55:43

                                                        3x vláčák ( Sanger,Shakespeare,Shimano) - čekám na další :-)
                                                        1x feeder Mivardi
                                                        1x mušák Shimano
                                                        1x sumčák Byron
                                                        1x teleskop Trabucco

                                                          P.Horák - Profil | Út 3.6.2008 9:29:50

                                                          1x kaprák
                                                          1x sumcák
                                                          1x přívlačák
                                                          2x feeder
                                                          2x matchka
                                                          2x universální teleskop

                                                          Tak jsem na 9-ti kouscích a k tomu 5 navijáků.