Jak chytat s marmyškami?

Jak se chytá s marmyškami - vedení nástrahy, montáž, jaké typy zakoupit, jaké úlovky mohu čekat??? Předem děkuji Maw
Autor diskuse: Maw - Profil , 6.11.2002 dravci - techniky lovu

Bachy - Profil | Út 2.7.2019 20:27:52

marmyš >> to asi jo, vyzkouším. Já rád chytám na lehko, tak mi těch půl gramu vyhovovalo. Na ostré nebo jedno zrnko kukuřice to bylo akorát...

    marmyš - Profil | Út 2.7.2019 19:41:58

    Bachy >> Když už,tak nasadím brko z páva,má lepší nosnost.

      Bachy - Profil | Út 2.7.2019 19:12:54

      marmyš >> pro mne nejlepší splávky, už jako kluk jsem na to chytal

        marmyš - Profil | Út 2.7.2019 19:01:11

        Ohře4-5 >> V životě jsem neměl na bolu brko z dikobraza. Mám tu ty brka (4 kousky) jako zajímavost,ale nikdy jsem je nepoužil. To je nějaká novinka?

          Ohře4-5 - Profil | Út 2.7.2019 18:26:55

          marmyš >> jen to brko z dikobraze na bolo ještě nemám...

            marmyš - Profil | Út 2.7.2019 17:05:55

            Ohře4-5 >> Čas ukáže. Tobě taky něco chybí? :-)

              Ohře4-5 - Profil | Út 2.7.2019 16:49:51

              marmyš >> tak třeba...

                marmyš - Profil | Út 2.7.2019 16:18:11

                milan999 >> Je hromada jiného cajku,který by se ti hodil,ale ty o tom ještě nevíš:-)

                  milan999 - Profil | Út 2.7.2019 16:06:14

                  Jasně,vim,že je to zbytečně moc-jinak mám obyč věci,ale koupit ho jsem váhal dva roky a krmil prasátko....takže to tolik nebolelo.

                    marmyš - Profil | Po 1.7.2019 20:33:13

                    milan999 >> Když napíši,že je blbost dávat ty love za navi,tak mi odpovíš,že to máme každý jinak nastavené. 8 kusů mého vercajku je cenově 5 táců-kus,ale výš bych nešel.

                      milan999 - Profil | Po 1.7.2019 18:35:48

                      Docela dost-11 000,--ale fakt stojí za to.Velmi lehký a převodovka maká bez ohledu na zátěž naprosto hladce...

                        marmyš - Profil | Po 1.7.2019 18:25:33

                        milan999 >> Kolik tě stál?

                          milan999 - Profil | Po 1.7.2019 18:04:27

                          Shimano Vanquish FB je naprosto dokonalý naviják na přívlač i splávek
                          mám C3000MHG(je to tělo 2500 s cívkou 3000) a pořídil dvojkliku-ůžas....

                            Bachy - Profil | Pá 28.6.2019 17:52:01

                            marmyš >> komáři, to je věčné peklo skoro všude kde je hezky, už jsem uvažoval, že si ušiju nějaký lehký moskytierový nedoléhavý oblek. :-) Ale těch 42st mě překvapilo, kde jsi tam byl?

                              marmyš - Profil | Pá 28.6.2019 16:33:58

                              Bachy >> Čistě mezi námi,když to nestihneš,žádná škoda se nestane. Pokud bys vyjímečně jel,tak na podzim,jinak tě komáři sežerou. Kde nejsou komáři,tam není ani ryba:-)

                                Bachy - Profil | Pá 28.6.2019 16:03:57

                                marmyš >> no jo, dva roky tam nedám, stihnu jen kousíček, snad.

                                  marmyš - Profil | Pá 28.6.2019 15:59:16

                                  Bachy >> Koukni z okna a představ si až +42st. Dva roky je dobrá doba.

                                    Bachy - Profil | Pá 28.6.2019 15:50:05

                                    marmyš >> to bych jednou chtěl zažít, fakt, jednou si to tam chci projet.

                                      marmyš - Profil | Pá 28.6.2019 15:45:00

                                      Bachy >> Když to píšeš,tak je to pravda. :-)

                                        marmyš - Profil | Pá 28.6.2019 15:43:55

                                        Bachy >> V roce 1980 jsem s němi lovil na Volze,to ti byly dva roky:-))