- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak chytat s marmyškami?
Jak se chytá s marmyškami - vedení nástrahy, montáž, jaké typy zakoupit, jaké úlovky mohu čekat??? Předem děkuji Maw
Autor diskuse: Maw - Profil , 6.11.2002 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
46x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
marmyš - Profil | Po 13.1.2020 12:22:53
Skoky87 >> Pokud ji máš pod splávkem nebo nahodíš na těžko,tak to přívlač není. To je ale teorie a v případě kontroly to může být jinak. Co by jsi s ní chtěl nyní lovit? Mám dojem že jsou účinnější způsoby lovu.
Skoky87 - Profil | Po 13.1.2020 11:31:22
Dobrý den, bere se lov na marmyšku jako přívlač? Četl jsem rybářský zákon a pokudse nepoužívá na marmyšku rotující plíšek nebo jiné zatraktivneni nástrahy umělé rybky, tak se o přívlač nejspíše nejedná. Díky za info.
Dědek - Profil | Pá 5.7.2019 17:55:52
Sharry >> neměla by žádná práva :-)) Jen povinnost vydat dikobrazí brky :-)
Sharry - Profil | Pá 5.7.2019 17:54:48
Dědek >> a co by jsi s ni jako delal? Poucil osvych pravech??😂😂
Dědek - Profil | Pá 5.7.2019 17:48:47
Sharry >> já bych se klidně přičinil, kdyby ta ošetřovatelka byla štíhlá, s malým zadečkem, malými kozičkami, modrooká, blondýnka, byla osprchovaná voňavá, měla nachystaný dobrý Gin se salátovou okurkou a kvalitním tonikem se spoustou ledu a její postel by byla aspoň 2 x 2 m :-)))))))))))))))
Sharry - Profil | Pá 5.7.2019 17:41:32
Dědek >> no jaaa.., tak ciziho cukřiku, bez přičiněni se ti zachtelo jo? ...no jaa.
Ale je dobre se " umet pripomenout" ..., taky to kazdy neumi..😂
Ale je dobre se " umet pripomenout" ..., taky to kazdy neumi..😂
Sharry - Profil | Pá 5.7.2019 17:27:18
Dědek >> ikdyz, ani nevim,jestli tam jeste robi..., naposledy jsem odneho bral brka tak 3 roky zpet.., no a uz je nemam!
Cert te vem!😁, nezacit o tom prndat, tak ziju v krasne nevedomosti moji ztraty!😂😂
Cert te vem!😁, nezacit o tom prndat, tak ziju v krasne nevedomosti moji ztraty!😂😂
Dědek - Profil | Pá 5.7.2019 17:22:25
Sharry >> to by chtělo sbalit nějako chtivou děvu ze ZOO, od dikobrazů... Kdo tam má známé, má jich dost...
Sharry - Profil | Pá 5.7.2019 17:15:38
Dědek >> twl.., ted jsem se soknul.. Sem myslel, ze pomachruju.. , ze mam jeste fest dikobrazku a houno..., toto je posledni co mam 🙄 + jeste nejake nepouzitelne, rozpulene a dodrbane..
( daval jsem nedavno kamosum asi 600-800 splavku, tak musely byt mezi tim..) no tfuj😊😂, je ze me zebraaak...!
Priste tak necham nekoho , vybirat si z mojich splavku 😂
( daval jsem nedavno kamosum asi 600-800 splavku, tak musely byt mezi tim..) no tfuj😊😂, je ze me zebraaak...!
Priste tak necham nekoho , vybirat si z mojich splavku 😂
Dědek - Profil | Pá 5.7.2019 16:53:43
Sharry >> :-)))
Tome, já na ně také chytal, ale už nemám ani jeden. Taky na VT, Mašinhauzu i Rezavce... Krásně hned pod břehem, jej to byly krásné časy...
Tome, já na ně také chytal, ale už nemám ani jeden. Taky na VT, Mašinhauzu i Rezavce... Krásně hned pod břehem, jej to byly krásné časy...
Sharry - Profil | Pá 5.7.2019 16:51:48
Dědek >>no jaaa😂😂, necekane Jarda zase 😂😁😊
twl, na dikobrazky jsem se neco nachytal , jako kluk.., na beckarne, masaku ahlavne rezavce!..
Jinak, vzhledem k tomu, ze jsemsi kdysi par splavku udelal a delal jsem je i pro kamarady, tak jsem " nekolik" dikobrazku mel moznost porovnavat... Asi jako vetsina rybaru, co chyta na splavek😂
Jo a mam je porad pripravene k akci 😂😂😂, akorat ta " akce" je nejaka mrtva 😊
twl, na dikobrazky jsem se neco nachytal , jako kluk.., na beckarne, masaku ahlavne rezavce!..
Jinak, vzhledem k tomu, ze jsemsi kdysi par splavku udelal a delal jsem je i pro kamarady, tak jsem " nekolik" dikobrazku mel moznost porovnavat... Asi jako vetsina rybaru, co chyta na splavek😂
Jo a mam je porad pripravene k akci 😂😂😂, akorat ta " akce" je nejaka mrtva 😊
Dědek - Profil | Pá 5.7.2019 16:47:12
Sharry >> ty tomu zase rozumíš... Dikobrazy si viděl jednou na obrázku, ale chytrý jsi jak rádio... :-O
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NFotky ryb pouze na přívlač107179
NGalerie okounů ...1092
NRare woblery - Rapala14053
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47NFotky ryb pouze na přívlač 107180
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....















