- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak chytat s marmyškami?
Jak se chytá s marmyškami - vedení nástrahy, montáž, jaké typy zakoupit, jaké úlovky mohu čekat??? Předem děkuji Maw
Autor diskuse: Maw - Profil , 6.11.2002 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
46x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
NBachy - Profil | Pá 28.6.2019 15:43:53
marmyš >> no však uvidíš, to je na beton, 45+, a minimálně dva tři takové. :-))
Nmarmyš - Profil | Pá 28.6.2019 15:42:42
Dá se třeba najít vhodná diskuze.
https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=14188
https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=14188
NBachy - Profil | Pá 28.6.2019 15:38:19
Traianus >> těch způsobů je miliarda, materiálů spousta, popusť uzdu své fantazii na max. Časem něco ukážu. Takový základ je malá olivka olůvko, vsunout háček, jebnout po tom kladivem, propíchnout a nalakovat. Ale dají se dělat jinčí kouzla. :-)
Nmarmyš - Profil | Pá 28.6.2019 15:32:15
Bachy >> Některé,ale jen NĚKTERÉ ruské marmyšky jsou taky kvalitní,dá se s němi nějakou dobu(roky) lovit a mezitím se snažit o vlastní výrobu.
NBachy - Profil | Pá 28.6.2019 15:31:55
marmyš >> takže nevěříš, no jak myslíš, to ty velké okouny moc nechceš. :-) Na podzim Ti je ukážu.
NBachy - Profil | Pá 28.6.2019 15:27:53
Traianus >> jigové hlavičky by marmyšku uměly nahradit jen v některých případech. Jak psal marmyš, nejlepší je vyrobit si svoje a není to jen o penězích.
Nmarmyš - Profil | Pá 28.6.2019 15:25:08
Bachy >> Kdybych ti chtěl odporovat,tak bych musel prozradit něco z mých masařských vychytávek. Takže máš pravdu,jdu na ty rousnice... :-)
NBachy - Profil | Pá 28.6.2019 15:21:48
marmyš >> tohle vím náhodou naprosto přesně. Dvě rousnice. :-)
NTraianus - Profil | Pá 28.6.2019 15:09:38
Nazdar všichni, zajímalo by mě zdá se dá marmyška nahradit jig hlavičkou ?
Nmarmyš - Profil | So 8.6.2019 11:35:17
mreichel >> Dík za radu,to jsem potřeboval vědět. Doufám že i druzí si z toho vezmou ponaučení:-)
NOhře4-5 - Profil | So 8.6.2019 0:53:07
rybomil >>
U nás je mají v obchodě, ale nemají e-shop...
Jinak na catchman.cz si určitě vybereš.
U nás je mají v obchodě, ale nemají e-shop...
Jinak na catchman.cz si určitě vybereš.
Nmarmyš - Profil | Pá 7.6.2019 18:27:30
mreichel >> Tak raď,je lepší na marmyšku jedna hnojka nebo dvě? Nebo rousnice?
Nrybomil - Profil | Pá 7.6.2019 17:43:13
Ohře4-5 >> tyhle dvojhákový se hlavně chytávaly kdysi, tahal jsem si je z Polandu ještě před sametem. Byly hodně zalevno a hafo typů.
Je to na vertikální lov nebo pod led. Něco jsem na to pochytal, na ot jak jsem to používal málo často tak to docela šlo. Samo 2 háky = 2x větší možnost vázky. ale při dnešním echolotování si najdeš kde není blízkost kořenů, pařezů vcelku dobře. ještě jich pár mám.
Je to na vertikální lov nebo pod led. Něco jsem na to pochytal, na ot jak jsem to používal málo často tak to docela šlo. Samo 2 háky = 2x větší možnost vázky. ale při dnešním echolotování si najdeš kde není blízkost kořenů, pařezů vcelku dobře. ještě jich pár mám.
Nmreichel - Profil | Pá 7.6.2019 14:27:32
marmyš >> No to je jednoduchý. Když chytáš malý kusy, tak tam velcí nejsou :-) Musíš o kus dál :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33410
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVláčenie z člnu27208
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NFotky ryb pouze na přívlač107189
NGalerie okounů ...1092
NRare woblery - Rapala14053
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
12:18NFotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














