- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak chytat s marmyškami?
Jak se chytá s marmyškami - vedení nástrahy, montáž, jaké typy zakoupit, jaké úlovky mohu čekat??? Předem děkuji Maw
Autor diskuse: Maw - Profil , 6.11.2002 dravci - techniky lovu
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
46x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
mreichel - Profil | Pá 7.6.2019 11:01:01
marmyš >> S čím potřebuješ poradit? Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů :-)
marmyš - Profil | Čt 6.6.2019 17:22:10
Ohře4-5 >> Taky bych občas potřeboval dobrou radu,ale nějak se nedostává.
Ohře4-5 - Profil | Čt 6.6.2019 11:53:22
marmyš >>
Tělíčko pěkný, ale když jsem je měl v ruce, říkám si co je to za paskvil tvl.
Koupím jednu dvě a zkusím upálit ten přední hák...
Tělíčko pěkný, ale když jsem je měl v ruce, říkám si co je to za paskvil tvl.
Koupím jednu dvě a zkusím upálit ten přední hák...
marmyš - Profil | Čt 6.6.2019 11:39:09
Ohře4-5 >> To je na vertikální lov,třeba z loďky. Já bych to nepoužil,počkám si až tam ty háčky budou čtyry:-)
Ohře4-5 - Profil | Čt 6.6.2019 11:35:44
U nás se v krámě objevily tyto marmyšky.
Přijdou mi divný ty dva háky.
Nemáte chlapci nějakou zkušenost?
Přijdou mi divný ty dva háky.
Nemáte chlapci nějakou zkušenost?
Mjaška - Profil | St 22.5.2019 20:17:16
Ahonz >> Díky za tip! Byl jsem u nás v prodejně a velikostně to bude asi ta 2500, nejlepší z těch co jsem viděl se mě zdála Daiwa 2500 LT, možná trochu delší krok brzdy, jinak i Nexave by šel taky.
marmyš - Profil | Po 20.5.2019 17:57:16
El Duffus >> Pane kolego,tady si všici tykáme:-)) Dík za radu,beru na vědomí a pokusím se někde k němu dostat,abych zkusil,jak mi padne do ruky.
El Duffus - Profil | Po 20.5.2019 14:23:15
marmyš >> pane kolego, s ohledem na kontinuální růst důchodů si Vám dovolím doporučit Stradic CI4, velikost dle Vašeho uvážení, je to navijáček hojně využívaný při přívlači, poměrně již prověřen, nízká hmotnost, solidní a příjemný kolovrátek v řekněme střední hladině Shimana
marmyš - Profil | Ne 19.5.2019 11:35:19
Ohře4-5 >> Právě jsem dojel,lov duháků na plavanou. Už je to dost probrané,takže makačka. Dva kousci jsou v baráku. Dalo by se říci,že už za ty roky vím,jak na ně a není to stejně pravda. Střídal jsem hnojky s kostními,háček od zátěže od pěti do 70 cm,válení nástrahy po dně i ve sloupci..... A to jsem prošel pět fleků. Chce to chodit a zkoušet,nějak se to okecat nedá. 2x mi vyjel po splávku,ale na kostní i hnojku házel bobek. Asi chtěl vajgla,jak tu jeden dobře radil :-)
Ohře4-5 - Profil | Ne 19.5.2019 7:39:27
marmyš >>
Dobrá! Nejdříve přelouskám tu plavanou. A pak tě asi otravovat.
Jinak nechť tajemství tvých rybolovných technik zůstanou pro širokou rybářskou obec ověnčeny mlčenlivostí.
Dobrá! Nejdříve přelouskám tu plavanou. A pak tě asi otravovat.
Jinak nechť tajemství tvých rybolovných technik zůstanou pro širokou rybářskou obec ověnčeny mlčenlivostí.
Ohře4-5 - Profil | Ne 19.5.2019 7:34:39
Mjaška >>
Doma jsem jinej neměl, tuším že jsem ho kupoval klukovi jako 1. Mám jen vel. 30 nahoru a to už bylo na tak krátký prut moc.
Zpracování ujde. Hlavně musí ,, sedět" rolnička. Extra jemnou brzdu nepotřebuješ, nebudeš přece brzdit lochnesku... Ale každého věc.
Jinak VŠECHNO je z Číny!
Doma jsem jinej neměl, tuším že jsem ho kupoval klukovi jako 1. Mám jen vel. 30 nahoru a to už bylo na tak krátký prut moc.
Zpracování ujde. Hlavně musí ,, sedět" rolnička. Extra jemnou brzdu nepotřebuješ, nebudeš přece brzdit lochnesku... Ale každého věc.
Jinak VŠECHNO je z Číny!
marmyš - Profil | So 18.5.2019 21:45:54
Ohře4-5 >> Hlavně se nenafukuj,abys nepraskl:-) To nechápeš,že to přísloví se týká těch,kdo neberou má slova vážně? Pokud něco konkrétního chceš vědět,ptej se v SZ a ne na skle.
Mjaška - Profil | So 18.5.2019 21:41:41
Ohře4-5 >> Vlasec mám taky 0.12, jen jedu většinou bez návazce. Díky za porovnávací údaje, dost podobný - potřeboval bych nějaký malý naviják trefit na bazaru, budu to sledovat. Čína mě zklamala, špatná brzda, ale to je holt riziko podnikání ...
Ohře4-5 - Profil | So 18.5.2019 21:35:46
marmyš >>
Kouknu...
No vidíš já se třeba dnes dozvěděl, že sám jsem brko a teď nějaká svině co je škoda jí házet ,,perly".
Takže promiň, už se ptát nebudu. Aby jsi neměl problémy a nebyl za blbce...
💋
Kouknu...
No vidíš já se třeba dnes dozvěděl, že sám jsem brko a teď nějaká svině co je škoda jí házet ,,perly".
Takže promiň, už se ptát nebudu. Aby jsi neměl problémy a nebyl za blbce...
💋
marmyš - Profil | So 18.5.2019 21:17:43
Ohře4-5 >> Mlčet bych bral,ale mlžení už hraničí se lhaním a to se mi nelíbí. Mé lovné způsoby se někdy dost odlišují od běžných a často s tím mám problémy. Koukni na poslední dva dny do plavané.Někdo se něco zeptá,napíši pravdu a ze dvou míst se dozvím,že jsem blbec. Takže proč házet perly sviním?
Ohře4-5 - Profil | So 18.5.2019 20:49:30
Mjaška >>
Řeknu ti to přesně, nebudu mlžit jako ta marmyš...
Prut: Mikado sakana hanta x-tra light spin 215 do 15 ale vlepenka...
Navi: Čína jak poleno ,,liafeng něco" vel. 10
Návin: Esox Raptor 12
Návazec: cokoli 10.
A ryby berou. Snažím se nezakrnět a chytat a zkoušet všechna odvětví rybolovu. Takže marmyšce vlastně ani nerozumím...
Řeknu ti to přesně, nebudu mlžit jako ta marmyš...
Prut: Mikado sakana hanta x-tra light spin 215 do 15 ale vlepenka...
Navi: Čína jak poleno ,,liafeng něco" vel. 10
Návin: Esox Raptor 12
Návazec: cokoli 10.
A ryby berou. Snažím se nezakrnět a chytat a zkoušet všechna odvětví rybolovu. Takže marmyšce vlastně ani nerozumím...
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33410
Výroba woblerů31008
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Privlac s multiplikatorom31598
Vláčenie z člnu27208
Lov na vyvěšenou - nové téma4050
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Fotky ryb pouze na přívlač107189
Galerie okounů ...1092
Rare woblery - Rapala14053
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
13:13Divoký potočák nebo granulák? 61
12:59Burza na přívlačové nástrahy 33411
12:18Fotky ryb pouze na přívlač 107189
8:21Poradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.












