- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryby vs. mimčo
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Ntomsa - Profil | Pá 25.7.2008 21:06:14
NNOVIS - Profil | Po 27.8.2007 6:19:00
Nphlanx - Profil | Pá 24.8.2007 8:43:45
mam jen kluky a to v poctu 4 kusy, od 1.5 roku do 6 let a nemuzu si stezovat.
NKubajz - Profil | Pá 24.8.2007 8:43:19
Nšeptal - Profil | Pá 24.8.2007 7:24:14
NBogi - Profil | Čt 23.8.2007 23:03:48
Nkajda - Profil | Čt 23.8.2007 23:01:17
NBogi - Profil | Čt 23.8.2007 22:54:19
Na rybařinu si najdeš čas určitě taky, a když k ní najde vztah i tvoje děcko, tak je to zážitek dvojnásobnej.Mám dvouapůlletého syna a vycházky k Labi jsou jeho nejoblíbenější.Je pravda že jsem s ním nikdy nic nechytl, protože jeho nejoblíbenější disciplína je házení kamenů do vody, ale oba se vyřádíme až až.
NZN - Profil | Čt 23.8.2007 21:59:56
Nwallys - Profil | Čt 23.8.2007 21:27:49
NLuboO - Profil | Čt 23.8.2007 21:00:22
NLuboO - Profil | Čt 23.8.2007 20:58:02
Nkrocan - Profil | Čt 23.8.2007 20:43:59
Ntomsa - Profil | Čt 23.8.2007 20:23:03
BobPaar-to nemá chybu
NBobPaar - Profil | St 22.8.2007 21:21:15
NFABi - Profil | St 22.8.2007 20:18:39
Nalpina7 - Profil | St 22.8.2007 19:49:16
Nphlanx - Profil | St 22.8.2007 19:34:54
Koukal na me jak nahazuji a vzal druhy prut, stoupnul si k vode jako ja a svihal s nim uplne stejne. Ani mu nevadilo ze je slozenej.
Jinak i kdyz mam 4 deti tak mam skvelou manzelku ktera me rada pusti k vode.
Nkajda - Profil | St 22.8.2007 18:53:26
NEmroy - Profil | St 22.8.2007 18:45:17
Ntomsa - Profil | St 22.8.2007 16:28:03
A to co tě čeká ve tvém rybářském koníčku je jasné. Pokud budeš normální taťka pak času na ryby bude míň. Až se to narodí, pak pochopíš víc než kdy jindy, že ten lov nonstop tady chybí. No a stou výchovou to udělej podobně jako ti autoři těch fotek dole.
Nmoris - Profil | St 22.8.2007 12:54:15
NKubajz - Profil | St 22.8.2007 12:53:40
NLevák Bob - Profil | St 22.8.2007 12:04:31
Jinak k otázce - souhlasím s kolegy níže.Na ryby se dostanu, ale je třeba to lépe plánovat. Bohužel nejleší časy na lov nestíhám, brzy ráno střídám manželku po probdělé noci a večer je koupání + časově náročné uspávání, u kterého se zatím náš mladý a nezkušený mančaft bez střídání neobejde :-))
NKubajz - Profil | St 22.8.2007 11:43:12
Ndusik - Profil | St 22.8.2007 11:42:09
Nkajda - Profil | St 22.8.2007 11:16:49
NFanda - Profil | St 22.8.2007 9:49:44
Ne že bych chtěl zrovna dělat chytrýho, ale mám ženu dětskou psycholožku, a ta má v kanclu nápis "TO NEJKRÁSNĚJŠÍ, CO MŮŽEME DÁT SVÝM DĚTEM, JE CHVILKA ČASU KAŽDÝ DEN". Protože jsem byl vůl a v práci ji zásadně nenavštěvoval, dlouho jsem nepřišel na hloubku této myšlenky, a mládí svých dětí prodrbal svou novou školou, postgraduálem, asi dvaceti funkcemi = beze mne by se to přece neobešlo ... Až nyní, v čase, kdy vdávám dceru, se zapřísáhávám, jaký budu vzorný dědeček. Žádná ryba, funkce, kariera ... nestojí za to, ve srovnání s tím, co v rámci rodiny proběhlo kolem nás, aniž bychom si toho vůbec stačili všimnout. Mezi rodinné šperky patří například šetrné poučení o tom, že na rodičák mám jít tam či tam, ale bacha - už do třídy o rok výše... Naštestí se tomu moje děti dokáží smát, ale ošidil jsem je o spoustu věcí, to dnes už dobře vím.... Bohužel to nebylo kvůli rybám, ale u tady to určitě platí taky.
Nšeptal - Profil | St 22.8.2007 9:37:16
NJM - Profil | St 22.8.2007 9:34:09
Nmedvěd - Profil | St 22.8.2007 9:19:15
NFABi - Profil | St 22.8.2007 8:33:23
Nejlepší varianta je, aby dítko chytalo také a pak můžeš říct jdeme na ryby, já nechci, ale musím, jelikož to dcera chce. Co bys pro své děti neudělal. Držím ti palce, ať ti to dobře dopadne.
NKubajz - Profil | St 22.8.2007 8:29:15
NHaninka - Profil | St 22.8.2007 8:22:59
NVsetinek - Profil | St 22.8.2007 7:12:47
Nhevlín - Profil | St 22.8.2007 6:09:30
Kde to žije - všechna témata
12:40NRybáři a vinařství 926
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...




































