- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pro kuřáky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nmalamut - Profil | So 8.8.2009 18:25:19
NPetrson - Profil | Pá 7.8.2009 0:41:20
NPetrson - Profil | Čt 6.8.2009 19:22:40
Tahle příhoda navíc přesně odpovídá skutečnosti, i s tím upadeným prutem - rákosí bylo asi 1 m široké a husté, takže až tolik nehrozilo, že bych o udici přišel. Jen budík zazpíval trochu dřív, takže myslím jsem hada stačil vytáhnout tak akorát v poslední minutě :)
Nkrky - Profil | Čt 6.8.2009 8:16:45
Nbenefit - Profil | Čt 6.8.2009 8:16:41
Štika naštěstí přežila, protože káča i s háčkem se asi za dvě hodiny objevila mezi stulíkama. Holka šikovná se háčku zbavila. Asi proto, že jsem ji nedal moc času na zažrání nástrahy.
Další příhoda se stala mému kámošovi, když jsme chytali ve třech před pár lety na Labi kapry. Sedíme vedle sebe celej den, počasí nic moc, chytli jsme akorát rýmu. Takhle k večeru najednou mýmu kámošovi první pořádná jízda za celej den. Zasek a tahá statnýho kapříka. Můj druhej kámoš zrovna dokouřil, ještě prohodil, že to bude pěknej klacek a toho rozpálenýho vajgla cvrnknul velkým obloukem do vody. Co čert nechtěl, to retko tím obloučkem letělo přímo na ten našponovanej vlasec. Opět to tak jako příjemě brnklo (ten zvuk už jsem důvěrně znal) a kapr byl v prde.. . Toho večera už jsme každej vytáhli akorát dvě piva.
NPetrson - Profil | Čt 6.8.2009 6:08:22
- "Tak už máte co jsme chtěli" *) -
Čechy tam už nepouští. :)
Přihodím to tedy sem, otázka se k hudbě celkem hodí - další věci od Sladkého konce,
dřevní toť reprezentace kosterního žižkovského rocku. Jako všichni musej chlapi taky většinou makat, tak bohužel nehrají častěji, aby se dostali do zaslouženého hvězdného povědomí a hlavně k fanynám :) http://www.sladkykonec.cz/?koncerty
-----
*) = název nového CD a další pecka z něj
http://www.youtube.com/watch?v=OeDt0uN1Vdg
Ostatně už podle názvu taky k tématu zapadá: "!;!orší než horší" !;! (na clipu ještě v podání původní formace)
No a víc tady: http://www.sladkykonec.cz/#
NKobrik - Profil | Út 25.9.2007 18:53:06
NSrneček - Profil | Út 25.9.2007 18:01:50
Bohužel také já, jako kuřák "i když ne silný" mam takové chvilky slabosti a to takové , že když zrovna držim cigáro v držce mam záber tak se vjenuju klacku oběma rukama a při tom se dusim tim skurveným cigárem páč najsem zvyklej kouřit s cígem v držce....To je docela komedie mě vidět.Vyflusnout ho nechci, dusim se a pri tom taham rybu......Prostě pakárna to hulení....
NSrneček - Profil | Út 25.9.2007 17:48:33
Ncertbert - Profil | Út 25.9.2007 17:38:57
Nschiwa - Profil | Út 25.9.2007 17:35:45
Npatlal - Profil | Út 25.9.2007 17:04:35
NTK - Profil | Út 25.9.2007 17:00:15
Npatlal - Profil | Út 25.9.2007 16:56:28
NTK - Profil | Út 25.9.2007 16:53:25
Petrson > vynikající story !
S odstupem času jsem na tématice popracoval a v duchu výroku kolegy Zachyho : "často zabere právě ve chvíli gdy si to cígo chci vychutnat." jsem na kuřáckou pilu začal tlačit ještě více a skvěle to funguje ! Čím více vychutnávacích cigárek, tím více překvapivých záběrů a dobíhaček k jízdě ! Na příští sezonu mám závazek pokořit dvacítku :-)
Npatlal - Profil | Út 25.9.2007 16:44:21
NMorissecurity - Profil | Út 25.9.2007 16:39:13
NFlip - Profil | Pá 17.8.2007 18:10:42
NPetrson - Profil | Pá 17.8.2007 16:48:46
Nakonec vše dobře dopadlo, úhoř skončil na břehu a ještě jsem sobě i jemu stihl dát pár šluků.
Plyne z toho ovšem poučení, že ryby jsou pěkně žárlivé k ostatním naším vášním a dobře ví, který okamžik je k záběru nejvhodnější.
Takže pozor na ně, mršky.
Nmildas - Profil | Pá 17.8.2007 16:25:34
Jen mouchuju, ale hulím u toho jak cikán. Často převazuju a nezdá se mi, že by to mělo nějaký vliv.
Nesox100 - Profil | Pá 17.8.2007 15:26:59
NKubajz - Profil | Pá 17.8.2007 15:20:12
Nmaly.zubac - Profil | Pá 17.8.2007 14:22:20
NDetreux - Profil | Út 14.8.2007 21:16:23
NBenny - Profil | Ne 12.8.2007 14:40:01
NStanďour - Profil | Ne 12.8.2007 11:17:16
Nberlinan - Profil | Ne 12.8.2007 10:36:59
ale spis ani ne, teda podle zaberu jsem nic nepoznal.
jinak nejlepsi je nekourit a nebo minimalne vajgly s sebou.kolikrat to u vody vypada fakt dost silene, to se clovek potom i pta, jestli to bylo za den, za tyden nebo za mesic ta quantita vajgliku fakt nekdy zarazi.
NbigM - Profil | Ne 12.8.2007 9:18:15
NTK - Profil | Ne 12.8.2007 8:48:45
Nškudy - Profil | Ne 12.8.2007 8:47:57
Npetr b. - Profil | Ne 12.8.2007 8:41:28
Nliborcarp - Profil | Ne 12.8.2007 7:30:17
NZachy - Profil | Ne 12.8.2007 2:18:28
Kde to žije - všechna témata
12:40NRybáři a vinařství 926
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme prodejnu
RS Fish rybářské potřeby s.r.o
Havířov - Město, Hlavní Třída 438/73











