kdo jste z uherskeho ostrohu

jestli ste z uherskeho ostrohu napiste
Autor diskuse: Premoš - Profil , 12.8.2007 kaprařina - nástrahy, návnady
7 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NKobrik - Profil | Po 13.8.2007 11:49:42

A jo sorry :-) Sem měl po ránu trochu zabržděno :-)))

    Nklučina - Profil | Po 13.8.2007 11:45:53

    Kobrik: Já nic:), jen se tady kolega ptal kdo je z Ostrohu, já sice nejsem, ale řeku ve městě vcelku znám myslím, chytávám tam (i když ne moc kapry), tak jsem se ozval. ....... ale když si přečteš líp otázku, tak to pochopíš;-)), Zdarec, klucina

      NKobrik - Profil | Po 13.8.2007 7:32:26

      klučina - a co by si chtěl vědět?

        Nklučina - Profil | Ne 12.8.2007 17:25:48

        Zajímá mě jen řeka, pod jezem, nadjezí a odlehčovák

          NLeky - Profil | Ne 12.8.2007 16:52:50

          klučina-a kam do ostrohu jezdis chytat??,

            Nklučina - Profil | Ne 12.8.2007 15:07:20

            Premoš: Pročpak?:) Z Ostrohu nejsem, ale chytam tam často a rád;-), lovu zdar

              NLeky - Profil | Ne 12.8.2007 12:31:01

              Premoš- si zadej v klubu vyhledavani podle bydliste a mas to.