- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pstruh potoční - chráněný druh ?
Úmyslně kontraverzní, poněkud nadčasová otázka, která směřuje k možnostem při ochraně (záchraně) tohoto mizícího druhu.
Názory se liší, a to jak lokálně , tak i dle přístupu ke změnám v dosavadním způsobu obhospodařování P vod...
Názory se liší, a to jak lokálně , tak i dle přístupu ke změnám v dosavadním způsobu obhospodařování P vod...
Autor diskuse: Cottus - Profil , 24.7.2007 muškaření - RŘ, MO, svazy
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Michal - Profil | Po 30.7.2007 13:19:29
brach: ten je dobrej :-)
mildas: a jak je hodláš udržet na hladině, abys náhodou netrhnul rekord ve freedivingu co se týče hloubky ?! :-)
mildas: a jak je hodláš udržet na hladině, abys náhodou netrhnul rekord ve freedivingu co se týče hloubky ?! :-)
brach - Profil | Po 30.7.2007 13:16:02
Michal:
Karkulka šla navštívit nemocnou babičku. Potkal ji vlk a říká:"Nazdar krávo!"
Karkulka mu odpoví" Já nejsem žádná kráva, mně říkají podle mé červené čepičky Karkulka!"
Vlk na to: A kde máš tu čepičku?"
Karkulka si sáhne na hlavu a vyjekne:"Jé, já kráva ji zapomněla doma!"
Karkulka šla navštívit nemocnou babičku. Potkal ji vlk a říká:"Nazdar krávo!"
Karkulka mu odpoví" Já nejsem žádná kráva, mně říkají podle mé červené čepičky Karkulka!"
Vlk na to: A kde máš tu čepičku?"
Karkulka si sáhne na hlavu a vyjekne:"Jé, já kráva ji zapomněla doma!"
mildas - Profil | Po 30.7.2007 13:15:03
Marcel: Tos mě přivedl na myšlenku: Za 6 let přijdu k Otavě, během pár minut chytnu ze břehu dvě 70ky, svážu je (bo nejsem van dam a neumím rozštěp), přivážu si je na nohy a oni mě budou vozit za dalšími 70kami.
Radím všem majitelům akcií Orvisu, Simmsu, Gumotexu atd, prodávejte, dokud je čas !!!!!
Radím všem majitelům akcií Orvisu, Simmsu, Gumotexu atd, prodávejte, dokud je čas !!!!!
Cottus - Profil | Po 30.7.2007 13:13:48
hraji: když Tě tu tak vidím....Uvažuje MRS také o plošném hájení Po aspoň na některých tocích??
Cottus - Profil | Po 30.7.2007 13:06:08
ZN: MD má pravdu...
Na mě ještě po pěti letech vykřikují, že jsem jim ukradl revír...a je to trapný stoják téměř, 1 ha...
mildas: nic nového ...papírově to funguje!...v případě,že Tě tam nevezmou ,tak máš šanci na Soběšické 83 - Brno (plat i podmínky stejné)
Na mě ještě po pěti letech vykřikují, že jsem jim ukradl revír...a je to trapný stoják téměř, 1 ha...
mildas: nic nového ...papírově to funguje!...v případě,že Tě tam nevezmou ,tak máš šanci na Soběšické 83 - Brno (plat i podmínky stejné)
ZN - Profil | Po 30.7.2007 13:03:44
mildas:
generálního ředitele. Zatím bych chodil na ryby někam jinam, ty jako kamarád by jsi mi pak cinknul, a začal bych jezdit na Krakonošovo. Souhlas?
generálního ředitele. Zatím bych chodil na ryby někam jinam, ty jako kamarád by jsi mi pak cinknul, a začal bych jezdit na Krakonošovo. Souhlas?
Miloš_Dia - Profil | Po 30.7.2007 13:01:56
ZN:
Kdyby byla tvoje, tak už tě dávno uneslo svazové komando a uřízlo ti v přímém přenosu na LIPAN webu hlavu pletenkou...
Kdyby byla tvoje, tak už tě dávno uneslo svazové komando a uřízlo ti v přímém přenosu na LIPAN webu hlavu pletenkou...
mildas - Profil | Po 30.7.2007 13:01:07
Miloš: Jsou tam tři pstruzi. (jikernačky) a tři samci. Ti se vytřou a po všech peripetíích s mortalitou jich bude příští rok 3000. Za tři roky budou dospělí a bude jich tam bude na výtěr 306. (těch šest starých, trofejních) Mezitím se ale těch 6 původních vytře ještě dvakrát. Ať to beru z kterékoliv strany, za pár let přejdeme Otavu po sbírajících potočácích 50+ suchou nohou.
Neměl bych někde dělat ekonomického ředitele ? Nebo hlavního hospodáře ČRS ?
Neměl bych někde dělat ekonomického ředitele ? Nebo hlavního hospodáře ČRS ?
ZN - Profil | Po 30.7.2007 12:59:17
MD:
kdyby byla moje, tak i tu prázdnou řeku hájím do roztrhání těla.
kdyby byla moje, tak i tu prázdnou řeku hájím do roztrhání těla.
Marcel - Profil | Po 30.7.2007 12:46:45
mildas: na Vltavě pokud vím tak je míra PO 45. Předpokládám že je to kvůli výtěru, ale vůbec nechápu proč tam místní (Zlatá Koruna) nasadili tlouště.
Miloš_Dia - Profil | Po 30.7.2007 12:44:13
mildas:
Hájení máme, ale jaksi nevíme, kolik a jak velké násady tam nasypali.....hájit prázdnou řeku totiž nemá cenu.
Hájení máme, ale jaksi nevíme, kolik a jak velké násady tam nasypali.....hájit prázdnou řeku totiž nemá cenu.
Cottus - Profil | Po 30.7.2007 12:40:47
Marcel: mě připadá,že svazový činovníci mají mnohé společného s volavkami,kormorány apod....
Také jsou mnohde nepůvodní a silně škodící!
Asi i proto se tak rádi obalují řečmi o fenoménu,predátorech ...ono jim to vlastně vcelku VYHOVUJE !!
.. aspoň je tak na co zvádět soustavný neúspěch...
Také jsou mnohde nepůvodní a silně škodící!
Asi i proto se tak rádi obalují řečmi o fenoménu,predátorech ...ono jim to vlastně vcelku VYHOVUJE !!
.. aspoň je tak na co zvádět soustavný neúspěch...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtPovídání JEN o vázání a muškách 22020
PoO muškách, umělých 34433
. . . Poradna: Muškaření 3850
. . . Galerie muškařských navijáků 602
. . . Kdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . Bambusák a vyroba 797
. . . Kúp si svojho kormorána 2007
. . . Muška splávek - Dry dropper rig 22
. . . Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . Muškaři a bigbít 7854
. . . Muskareni v Gronsku 2
. . . revír Hořima 68
. . . Muškaření začátečnické vybavení 39
. . . Muškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










