- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kolik jsi chytil úhořů za loňský rok ?
Jak jsi byl úspěšný v lovu úhořů ?Řeka-uzavřená
lokalita.Rousnice-mrtvá rybka-ostatní.
lokalita.Rousnice-mrtvá rybka-ostatní.
Autor diskuse: Pavel - Profil , 6.1.2002 všeobecné - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NKarel | So 2.3.2002 14:59:02
Ja delam prevazne uhore, ale minulej rok to bylo slaby jen asi40 ks zato sem chyt svyho nejveciho (105 cm)
NAlan | Čt 10.1.2002 18:20:19
Taky jednoho. Chytil jsem ho na Berounce na krátkou nymfu. V souladu s RŘ jsem sestavu oživil půlkou oukleje a byl tam.
NMartin M. - Profil | Út 8.1.2002 14:01:41
McLoad> temer na vsech stojatych vodach, hlavne rybnicich. Sice je sam moc nechytam, ale opravdu jich je dost. Priklady: Prigl, NM, mrtva ramena reky Dyje a Moravy...
NJiri - Profil | Po 7.1.2002 15:33:02
Uhor neni mou cilovou rybou, ale muj jediny lonsky asi stoji za zminku. Chytil jsem ho zhruba v polovine srpna, v pul druhe odpoledne, za pekneho horka, okolo se koupali deti. Skocil na pul cm marmysku s pulkou hnojacka, 16ka vlasec. Ja na nej koukal jak na zjeveni, zpocatku jsem si myslel ze je to jen vetev obzivla proudem vody, ale pak zacalo rodeo. Mel sice jen 66 cm, ale byl pekne vypaseny. Bylo to na jezu, respektive pod jezem, ve vyvaristi, na rozhrani reviru Otava a Orlik.
NMcLoad - Profil | Po 7.1.2002 14:52:31
Muze mi nekdo poradit, kde hledat uspesne uhore na jizni Morave, nejak se k nim nemuzu dostat.
NSergo Aš | Po 7.1.2002 14:03:53
Ja jsem prakticky celý jaro,od rozmrznutí až do prázdnin,chodil jenom na úhoře.Předloni mne nasrali.To znamená,že bylo celkem dost záběrů,ale zaseknout a vytáhnout,to už bylo o hodně horší.Takže loni jsem se zakousl a prakticky celý jaro jsem chodil na jeden rybník u nás,kde docela jsou a trápil jsem se.Ještě jsem nepotkal obtížněji ulovitelnou rybu.Dokázal jsem si je stáhnout na prokrmený místo.Záběrů bylo taky dost,i když až postupně jsem se naučil rozeznávat záběr úhoře od záběrů jiných ryb.Po třech měsících usilovného lovu(chodil jsem min. 5x týdně od 19-24hod)jsem přišel na to kdy ,který záběr jak sekat.Oni totiž berou dost různě a při všech těch peripetiích jsem vytáhl za celý jaro jenom 14 úhořů 50+.Dával jsem totiž větší háček,abych eliminoval ty menší.Ještě jako zajímavost bych uvedl,že se mi absolutně neosvědčily úhořové háčky s dlouhým ramínkem a třemi protihroty.Dlouhé ramínko vždy vyčuhovalo z návnady a žížala z těch protihrotů taky vždycky sjela do obloučku.Nejlepší byly široký kaprový háčky s krátkým ramínkem a očkem.Skoro všechny jsem chytl na rousnici.Když jsem dal mrtvou rybku tak se mi na to věšeli candátci.Jak říkám největší problém je vědět kdy zaseknout.Na vodě kde jsou 70+ to asi problém nebude ,ale u nás jich je většina do 65cm.
NHonza - Profil | Po 7.1.2002 7:20:07
Jednoho pri lovu candátů na rybyčku asi 8cm a meril 106cm, ale tlustej jako vepř.Poslat jsem foto do casopisu rybarství a celého jsem ho vypreparoval.No a na podzim šli jako zjednaný to asi 80ks od 60cm do 80cm . No to ale bylo při vylovu rybniků v blatě do ruky.V lednici mám poslední půlku z vyuzených ,no co ti mam psat proste dobrota.
NPacific bay - Profil | Ne 6.1.2002 17:00:44
Ja jsem letos chytil jednoho na noční plavanou se svítítkem na rousnici.Tak 40cm.Jinak jiný rok byl vždy hojnější.
NHonza H. - Profil | Ne 6.1.2002 16:51:13
sendwich>ja na nich letos prakticky nebyl,ale u nas na rewce sli kdyz bylo v rece hodne zakaleny vody.To kluci tahali parmy a uhore celkem dost.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
16:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 540
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:56NKurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














