- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářská stráž
Jezdim na Orlík,což je atraktivní revír,za 6 let mě kontrolovali 3x z toho jsem jednu kontrolu dostal v hospodě.Neni to málo?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NHarši | Út 22.11.2005 18:37:43
Nmarkol - Profil | Út 22.11.2005 17:42:44
NRoyal Wulff - Profil | Út 22.11.2005 17:05:31
Nielen katastroficky, ale dokonca katastrofalny !!!
NXAXAP - Profil | Út 22.11.2005 16:19:59
Radeji venuj vice casu uceni misto vysedavani u vody, tvuj projev je katastroficky!!! A pri spekulativni fabulaci, jaka je kultivovanost tveho mluveneho projevu, nevidim duvod se pozastavovat nad jistou urovni agrese onoho starsiho rybare. Mel ti narezat. Proste vychova po staru.
S pozdravem: ucit se, ucit se, ucit se!
Martin X A X A P I/I I-0 C Tomas
Praha - centrum
NKolči - Profil | Út 22.11.2005 16:07:52
NKocháč | Út 22.11.2005 16:01:38
NEsox | So 19.11.2005 22:09:00
NAdmin_cz - Profil | So 19.11.2005 20:01:25
Přišel jsem k vodě a chtěl jsem si sednout na me místečko a mé místečko nebylo obsazené(nijak si nevyhrazuji misto k lovu)chtel jsem si tam sednout a nejaky chlapek mi rikal at jdu pric ze tam ma nahozeno na rakosi.rekl jsem si nebudu se hadat(vzdyt pruty maji byt hazeny aby dalsim osobam neznemoznovali lov) sel jsem tedy veldle na misto kde to bere jako na druhem miste.Zabodl jsem vse jsem zapsal vyndal podberak a atd a prisel nejaky chlapek a sedl jsi asi naproti rybníku.Zacali na sebe rvat:"ahoj jirko jedes dnesk ana hrusky atd asi 15 minut furt na sebe rvali.
Kamos vedle me se chystal na odchod tak jsem mu vzkazal at rekne tomu hovadovi ze vim o nem ze je RS at nerve ze mi to vadi a je to ruseni meho osobniho klidu.Rekl mu to a zanedlouho mi rikal rs:"ty parchante ty **** atd " a asi tak za 15 minut prisel a prej jestli mam nejakej problem a ja na nej ze mam at nerve ze mi to vadi.Za cal mi vyhrozovat ze me schodi do vody atd. prisel ke mne a chtel videt zapsanou dochazku.Samozrejme ze jsem ji napsanou mel.Prisle a azcal machrovat at mu to ukazu atd ze mi sebere papiry na dozivoti a takový keci.Tak jsem mu rekl ze nemuzu o nem vedet jestli je RS at mi ukaze svoji legitimaci nebo odznak.Zacal jse sacovat a nemel!ani hovno nemel tak jsem ho odkazal do vecnych lovis do analu.Jo kdyz nemel papiry a mel nahozený pruty a byl nejmin od nich 60 metru tak udelal prestupek ne kdyz nemel tzy veci co ma mit RS.
Nsmike | Po 20.9.2004 12:08:27
Nrybomil | Po 13.9.2004 15:50:55
NStilet - Profil | So 11.9.2004 8:39:17
NNeználek | Pá 10.9.2004 18:05:07
Npepe - Profil | St 8.9.2004 15:31:58
Nsendwich | Út 11.12.2001 19:28:12
NSiro | Út 11.12.2001 15:07:16
NUrbo | Po 10.12.2001 19:45:45
NTomas Dolezal - Profil | Ne 9.12.2001 20:12:50
Nsendwich | Čt 6.12.2001 20:00:32
po druhé přišel ten samý a pěkně nalitej tekže jsem poslušně vytáhl doklady a bezoslova a zbytečbých pohybů si nechal naškrábat přes dva řádky něco co připomínalo číslo a za třetí !? jsem šel s mušákem podél vody, kolem hloučku rybářů, když jsem je minul ozvalo se hej šéfe......nereagoval jsem a šel dál znovu se ozvalo hej šéfe......tak jsem se otočil a jeden z těch chlapů na mě mával ajď jdu k němu.....řekl jsem proč....a on že je rybářská stráž....:o)) no a poslední věc....v ryb. kroužku jsem narazil na kluka který měl cca. 30 záznamů a na posledním řádku měl číslo (podpis)porybného.....sranda byla že kluk neměl od začátku napsané váhy, proškrtlé řádky, u některých ryb neměl ani napsané cm.....no aještě jedna příhoda z minula, na některých MP revírech je povinost napsat každý den revír, byli jsem na tomto revíru cca. 12 dní abych nemusel každý den psát znovu a znovu.....napsal jsem to na 12 dní do předu. jo už druhý den přišel porybný, a divil se že to mám takhle napsané, že prý se to takhle nesmí, kam prý napíšu ulovené ryby.....moje odpověď nepíšu - pustím......:o))
NHonza H. - Profil | Čt 6.12.2001 19:20:12
NMates | Čt 6.12.2001 9:44:08
NAleš - Profil | Čt 6.12.2001 9:13:10
pak ještě: Otázka: Muze clen RS povolit vyjimku proti RR? Pokud ano tak za jakych podminek?
Pak je ještě něco v anketách. Zkus vyhledávání.
NLEVIT - Profil | St 5.12.2001 22:51:28
NJVC - Profil | St 5.12.2001 22:39:20
NSUMÍK | St 5.12.2001 19:56:07
Nlukasjicha - Profil | St 5.12.2001 17:09:47
NMartin M. - Profil | St 5.12.2001 15:50:43
NHonza_st | St 5.12.2001 12:19:38
NJiri - Profil | St 5.12.2001 11:30:03
NLibor H. - Profil | St 5.12.2001 10:31:25
NMates | St 5.12.2001 10:16:01
Kde to žije - všechna témata
14:37NATTs hlásiče a ATTx příposlech 539
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:56NKurz Teo Daška pro Otoše 304
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
10:43NRybáři vs ochránci přirody 56
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












