klenovická pískovna

Jsou tam pěkné ryby??? a chtel bych se zeptat jezdí tam někdo na koule??
Autor diskuse: ZIZKA - Profil , 21.6.2007 kaprařina - nástrahy, návnady
25 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NZIZKA - Profil | Po 9.7.2007 19:37:41

a kam chidíš na ryby??

    Ncertbert - Profil | Po 9.7.2007 18:30:24

    zizka já tam nejezdim i když to mam kousek-:o(((((

      NZIZKA - Profil | Po 9.7.2007 15:52:17

      cerbert: nejaký pěkný jsou tam?? ajsou tam nějaké překážky ve vodě???

        Ncertbert - Profil | Ne 8.7.2007 21:09:12

        ZIZKA-jo včera šli dva po břehu-:o)))))))))Jo už se těšim až bude čas tak se na vás omladino přijedu podívat

          NZIZKA - Profil | Ne 8.7.2007 8:42:59

          jdou na klenovické pískovně nejaký candáti???

            NZIZKA - Profil | St 27.6.2007 16:28:08

            TORARYK: hele musíme se domluvit kdy vyrazíme
            jo a neska v noci táta dostal 140 cm 21 kg sumce na hněvkách

              NEl Duffus - Profil | Ne 24.6.2007 19:11:20

              Toraryk - aby jsi se nepřepočítal s tím místem. Víš jak to tam funguje - dědulové uvidí, že jsi něco lapnul a pak si nesedneš... Přeju ti, aby jsi zapřáhl něco většího. Myslim, že Ragga ukecám a jedno odpoledne bychom mohli strávit feedrem nebo vláčkou, ale to víš, máme před tebou respekt :-)
              Raggo -žádný smajli- to je vážná věc, sponzoři tlačej šíleně :-) (smajl vyjímka)

                NTORARYK - Profil | Ne 24.6.2007 19:01:25

                na Řece je to trochu jinak.Tam já spíš vláčim někde pod jezem.Taky tu bude problém že já pojedu na orlík,lipno, ale třeba na 2 dny.Znáte kemp orion?

                  NTORARYK - Profil | Ne 24.6.2007 18:56:33

                  raggo»já tam budu online od 11.července do 20.srpna,a budu na tomto fleku (viz obr.).Tedy pokud poznáš to místo-jen tam sedávám.Nikde jinde..Mě poznáte tak,že budu mít čepici mrk,tuhle výbavu,a vedle křesla esox plato kofol v plechovce :-)))

                    NRaggo - Profil | Ne 24.6.2007 15:12:48

                    toraryk - koukám koukám kdo tu bere jjméno boží nadarmo do huby :-)))...No čovece popravdě jsem tam ješte nechytal byl jsem u sloupárny a tam je to lautr to samý tzn. mini kapřici pár domorodců a koupálisti. Čtyricítka kapr nejni zrovna cíl mýho letošního snažení :-), mám v plánu pořédně pochystat lužnici na pořádnýho macka :-) vid duffus :-))...ale jinak pískovna docela pěkná a vedle kemp z dobrym Géčkem a občas tam jezdim na koupačku tak se třeba potkáme, nebo radši ne :-))) btw. Jedu teď zas na můj flíček na Berounku tak doufám že už tam na mě čeká pořádnej pupkáč :-))

                      NTORARYK - Profil | So 23.6.2007 20:34:24

                      el»mno sice tam jsou kapří této velikosti nejvíce,ale je to krásný chytání..Ale asi by to doopravdy chtělo něco kloudnějšího.Tak co? pojedete tam s raggem o prázdninách?

                        NEl Duffus - Profil | So 23.6.2007 13:12:29

                        Cíleně na koule jsem tam nechytal. byl jsem tam několikrát s feederem a to se špička ohejbala skoro pořád, ale nic velkýho. Je tam dost domorodcu. Na koupání to tam moc pěkný není, lidi se koupou u sloupárny. Podle mě jsou tam větší ryby v malém počtu, ale nějaké tam jsou. Ale jsou zocelený prakticky permanentním tlakem...
                        Toraryk- pěkně jsi to nafotil, už je načase aby jsi odtamtud vytáhnul něco kludnějšího než jenom čtyřicítky ne :-)

                          NTORARYK - Profil | Čt 21.6.2007 21:07:13

                          Haks»koupání lidí je spíš víc na tý 1.pískově (u kempu pohoda).Tam ryby taky jsou,ale kvůly tomu koupališti to nejde :´(

                            NHaks - Profil | Čt 21.6.2007 19:28:37

                            A jak to tam bere teď...asi je tam celkem nával koupajících,ne? Včera jsem byl ve eslí na pískovnách a do devíti se pořád koupali...

                              NTORARYK - Profil | Čt 21.6.2007 18:06:19

                              soulfly»ryby tam jsou, ale masaři pomalu ubývají.Kolikrát jsem tam viděl boilisáky (nějaký carp team) a za 1 hodinu nachytali něco přes 10kapříků okolo 40ti cm.-těch je tam hafo.S toho 2 kapry možná přes 50cm.Já se přiznám, že jsem tam nic nad 50cm nechytil, ale kolikrát vidim, jak ty rybáři okolo mě něco zapřáhnou, zdolávají přes 5minut, a vypne se jim to.Pan Mikšák tam chytil kapra 8kg, a pan Horajz kapra 5,5kg..Ryby tam jsou, ale chce to na ně mít vybavení, a krmit

                                Nsoulfly - Profil | Čt 21.6.2007 16:59:41

                                Je tam hovno a hafec masařů.

                                  NTORARYK - Profil | Čt 21.6.2007 16:31:22

                                  Vase zprava

                                    NTORARYK - Profil | Čt 21.6.2007 16:31:02

                                    Vase zprava

                                      NTORARYK - Profil | Čt 21.6.2007 16:30:47

                                      Vase zprava

                                        NTORARYK - Profil | Čt 21.6.2007 16:30:35

                                        Vase zprava

                                          NTORARYK - Profil | Čt 21.6.2007 16:30:24

                                          jsou tam i relativně dobré fleky

                                            NTORARYK - Profil | Čt 21.6.2007 16:29:49

                                            Vase zprava

                                              NTORARYK - Profil | Čt 21.6.2007 16:29:37

                                              vidiš ten potopený strom-tak tam jsou okouni

                                                NTORARYK - Profil | Čt 21.6.2007 16:29:06

                                                Vase zprava

                                                  NTORARYK - Profil | Čt 21.6.2007 16:24:26

                                                  myslíš klenovická pískovna jak je Roudná? tak si počkej na El dufuse,a ragga-ty tam podle mě chytají.Myslím že to zná i soulfly.

                                                    Červené karty: Marek211