Jaká vaše nejoblíbenější dravcová lokalita?

Rád bych se zeptal na nejoblíbenější lokalitu pro lov dravců zejména přívlačí. Dají se vody dělit na candátové, štikové případně okounové a nebo, když je revír dobrý bere všechno? Pro mě vzhledm k blízkosti a také výskytu dravců je špičková lokalita Labe od podjezí po proudu v Přelouči.
Autor diskuse: Udo - , 29.11.2001 všeobecné

sendwich | Po 3.12.2001 20:13:10

amazonka - piraně jsou piraně.....

    Udo | Pá 30.11.2001 9:51:52

    Goba : Ještě nebyl, ale asi to budu muset napravit.

      Goba | Pá 30.11.2001 8:12:48

      Já osobně jsem tam pořídil osobák okouna 43,5 váka 1,35 kg - protože se tam uklízej krmný rybky z Labe, Labští dravci jdou za nima. Neslyšel jsem, že by tam někdo chytil kapra a pod. i když se tam v létě vyhřívaj amuři.
      Choděj tam lidi na candáty i na štiky a chytá se tam ta střední kategorie kdy už to nejsou čudly a ještě to nejsou trofejní kusy...cca 60-75cm.
      Stejný to je na ropákově pod Ramovkou - touhle dobou to bude plný štik, jako loni, ale opravdu smrděj!!!! ale zachytáš si.

        Ivo pokorny | Pá 30.11.2001 0:10:29

        Goba> na Hrcakach sou takovy klady????

          Mates | Čt 29.11.2001 17:56:27

          Orlík kde chceš je to jedno!
          Kamýk na pstruhy.

            Goba | Čt 29.11.2001 16:22:58

            Udo > už jsi byl konečně na Gigantě nebo na Hrčáku pro nějakýho okounka 40+ ???