- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Je to masařina nebo ne?!
Chtěl bych se na něco čistě hypoteticky zeptat, když se mluví o masařině, je to vždy ve spojitosti s "větší" rybou jako je násadovej či vzrostlejší kapr, velký cejni či něco "pekáčových" rozměrů. Ale jak se bude pohlížet na to když nachytám a budu chtít sežrat třeba 5kg ouklejí (na kusy strašné množství), bude to taky bráno jako masařina?!
Kmínu a máslu zdar :)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nsyny - Profil | Ne 22.4.2007 20:32:41
Nmobbii - Profil | Ne 22.4.2007 19:49:21
Nmirmen - Profil | Ne 22.4.2007 10:04:05
( máš něco společného s Jirkou G. z HK ??)
NFAFNER - Profil | So 21.4.2007 23:33:51
NMRKnato - Profil | So 21.4.2007 22:27:32
Nmirmen - Profil | Pá 20.4.2007 16:44:17
Nmirmen - Profil | Pá 20.4.2007 16:43:18
V jednom kile spotřebované huňáčkové rybí moučky je tolik rybích dušiček, kolik nestihnu povraždit za pěkně dlouhou řádku let.
Takže např. kaprař, člen C&R, může "zmasařit" víc ryb než někdo, kdo si vezme pro svou potřebu 20-50 kilo ryb za rok.
Nmarty101 - Profil | Pá 20.4.2007 15:43:20
NZajda - Profil | Pá 20.4.2007 15:40:09
Ndoncoyote - Profil | Pá 20.4.2007 6:58:12
Nejsem dnešní. Dyž jednou roztopíš udírnu, tak se s jedním nespokojíš. A dyby se jed uzený velký cejny lopaty, to je žrádlo. Sousedka se tudle tak nacpala, že ji vezli domů na vozíku. Vůbec nemohla chodit. Musíš ale topit bukem, peckoviny ( třešeň, šveska, meruňka ) přidávat jen tak 1/3.
Hlavní je rybu krmit. Mám místo na řece, peru tam deně 2-5 kilo měký pšenice. A dyž to tam položíš, tak to žere hned. Pšenku měnim za kapry kufráky. ( ty co nepíšu, ale strkám rovnou do kufru). Tak Ti řikam, čím víc bude těch pouštěču, tim líp. Aspoň to zbyde na ty správný borce. Jenom mě seří ty kaprotými, bo jsou konkurence jako sviňa. Taky berou. Je potřeba na ně dát pozor. Dělaj slušňáky a masej to vo 106. Tak se na ně koukejte. Nebo jim hodit pixlu solvíny na ty jejich klacky ve vodě.
Řikal pepa soused, že jim loni obeplaval boje, der to dobře, voni se nažerou a zalezou a chrápou. U každáho klacku pustil na dno 2 až 3 solvíny a vymalováno. Musel to bejt dobrej pohled . Von veme velkej škopek, ten si naloží a plave. Když je na místě, tak to pouští dolu. Je to lepší, než ty trubkový krmící hadi nebo zmije .
Za dva dni jeli dopryč a měl klid. A vybral to tam pěkně. Jak tam ty boile zustanou, tak se mackove vrátěj a pak vemou i kuku. Ale u mě to kazí vodu. Ryba pak chce ňákej sajrat a nechce žrát kukuřici nebo kolínka. Tak na ně dejte pozor na sportovce. Půlka je jich tlustejch jako prasde. Válej se tam na těch postelích, jen žerou chlastaj a chrápou. Dyž se jim tam něco voběsí, tak to zmasej. A na nás by nic nezbylo.
NAďo - Profil | Čt 19.4.2007 23:25:30
Ndoncoyote - Profil | Čt 19.4.2007 22:01:53
Když už dám takový prachy za povolenku, tak ať se to vyplatí. A kaprama plním mražáky sobě a bráchovi a ségře a matce a tetě a strejdovi a bratrancům a sestřenicím. Tak a 730 kaprů za rok, ať se to vyplatí. Prvního do 65 cm, tak pět šest kilo a druhýho aspoň osum, nebo 10 kilo, do kouře a na škvarky a pro drůbež a pro prase a tak. A taky kapry vyměním za šrota granule, ať mám čí mladit a ať je jich tam nahusto. A v hospodě ňáký vyměním za pívo a kořalku, ať se mám i já, ne. Dyžtak ňáký nenapíšu a rovnou hodím do kufru. Jednou se mi tam kapr 86 cm mlátil, že sem mislel, že mi ten auťák převrátí. Pak jsem mu tam hodil 2 padesátníky a voni se uplně uklidnili. A to sem byl pochválenej. Dyť taky měli skoro 18 kilo. Ale dyk víš, kdo umí, ten umí. Pořádnou 40 nebo i 50 imitaci a háky akorát tak 2/0 a ten zásek sedí a už de mrcha zvody. Plňák laminát unese všechno. Depak ty dutý černý trubky. To je na prd, eště to zlomíš. Docela mě baví ti bulíci, co furt kničí, že nosíme domu hafo ryb, že nic nechytěj a sou z toho hotoví. Uměj hovno. A dyž něco omilem čapnou, tak to votroubkové pustěj. Jen tim kazej vodu a ryby. Já bych jim to zakázal. Když to maso nechtěj, ať se na ryby vyserou a pěstujou mrkev nebo zelí.
Npytlák - Profil | Čt 19.4.2007 21:54:21
NPepinoo - Profil | Čt 19.4.2007 21:48:10
Npytlák - Profil | Čt 19.4.2007 21:43:30
Nsyny - Profil | Čt 19.4.2007 21:40:13
NPepinoo - Profil | Čt 19.4.2007 21:35:31
NBUMBUŠ - Profil | Čt 19.4.2007 21:26:56
Kde to žije - všechna témata
16:39NRybáři a vinařství 928
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










