Bio Salmon od KN...

Máte někdo nějakou zkušenost s touhle směsí ?
Autor diskuse: m.kindl - Profil , 23.3.2007 kaprařina - nástrahy, návnady

Nm.kindl - Profil | Čt 29.3.2007 20:43:51

Martin Matuš - ® V poho, mě tohle neva...ale tohle je teda fakt ubohost...pomlouvají cikány a sami si hrajou na árijce, přitom jsou sami jen odpad společnosti...

    NMaxwell - Profil | Čt 29.3.2007 20:37:23

    martine:to je doslova zasrání,.)))

      NMartin Matuš - Profil | Čt 29.3.2007 20:35:55

      M.Kindl: Michale sorry, za zas*rání otázky, ale musel jsem :o)

        Nm.kindl - Profil | Čt 29.3.2007 20:34:36

        Martin Matuš - ® Hustý....impotentí bezmozci...

          NLR - Profil | Čt 29.3.2007 20:34:25

          Foreigner: spojuješ mě stím koho bytostně nesnáším

            NKlikař - Profil | Čt 29.3.2007 20:33:44

            Martin Matuš - ® hmm tak to je síla,je mi z těch lidí špatně,no koment.

              NMichalM(štikař) - Profil | Čt 29.3.2007 20:33:08

              mkindl: zlodej bylo v uvozovkách a bylo to navíc myšleno ironicky:-) KN uznávám a zásadne výrobce nepomlouvám

                NMartin Matuš - Profil | Čt 29.3.2007 20:32:10

                pro úplnost Jan je Hoooonzik

                  NMartin Matuš - Profil | Čt 29.3.2007 20:31:03

                  jak se někdo může bavit na cizí účet, aneb kaprařská šlechta

                    Nm.kindl - Profil | Čt 29.3.2007 20:30:58

                    MichalM(štikař) - ® Vyjadřovat se o nějakém obchodníkovi jako o zlodějovi vyžaduje alespoň nějakou negativní zkušenost, máš nějakou ?

                      NForeigner - Profil | Čt 29.3.2007 20:30:46

                      LR: Tak jsem byl dneska na procházce a hele na koho jsem narazil?

                        NKlikař - Profil | Čt 29.3.2007 20:29:58

                        LR - ® si odpověz sám a neortavuj slušné lidi

                          NLR - Profil | Čt 29.3.2007 20:22:21

                          Kuči: mužeš mi odpovědět?

                            NKuči - Profil | Čt 29.3.2007 20:21:30

                            LR:Jo jo už to nehul, píšeš sám sobě.Jarda Kučera.

                              NKuči - Profil | Čt 29.3.2007 20:18:51

                              LR: musíš na mě pomalu, kontroluje mi to víc lidí, abych to měl bez chyb.Jarda Kučera.

                                NLR - Profil | Čt 29.3.2007 20:18:40

                                Kuči: o to i nebo y mi ani tak nejde, jediny co mě na tobě vadí je to že fabuluješ jak malej Jarda..

                                  NKlikař - Profil | Čt 29.3.2007 20:18:04

                                  LR - ® No hod se do klidu prosím,ano.

                                    NKuči - Profil | Čt 29.3.2007 20:17:02

                                    LR:Hiiiiiiiiii,mám tam dobře i pane .Jarda Kučera.

                                      NForeigner - Profil | Čt 29.3.2007 20:14:24

                                      LR: páč ještě píše, mnt opravuju mu chyby :o)))

                                        NLR - Profil | Čt 29.3.2007 20:13:55

                                        ještě ale neodpověděl..