- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pstruhaři, Muškařské forum v KV-, jaké to bylo, dle vás?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Řízek - Profil | St 7.3.2007 16:34:27
drozďák - Profil | St 7.3.2007 16:31:23
Těch duháků, který přežijou vysazení a první opich je tam poměrně hodně. na vkus a profil této vody až moc. A navíc jsou v pohybu. Je tam spousta míst, kde chytíš malé Li a hned vzápětí duháka. Zvláště v létě, kdy jdou ryby do proudů za kyslíkem.
Řízek - Profil | St 7.3.2007 16:28:18
mildas - Profil | St 7.3.2007 16:26:21
Řízek: On to,myslím, drozďák nemyslí tak, že ty lipany žere, ale konkuruje mu tím, že jako největší obsadí nejúživnější místo v tůni a konkuruje potravně. Tohle mi nevyvrátíš. Navíc si myslím, že takhle velký a etablovaný duhák se bude chovat teritoriálně a moc dalších ve svém okolí na pokoji nenechá. (jen domněnka) Jednou jsem se starým Kudlákem z Rožnova (to není urážka, takhle se podepisuje) na téma duhák kontra lipan seděl u medoviny se slivovicí (Kudlákova specialita) do rozednění. Duhák obývá ve volné vodě ta samá místa co lipan. Proto můžeme mluvit o konkurenci, přestože jich asi moc nepožere.
Baron: To mě překvapuje. Začne džihád :-)
Řízek - Profil | St 7.3.2007 16:25:46
Barone: ty si v nich fakt videl mrnavy lipanky a kolik prosim te?
drozďák - Profil | St 7.3.2007 16:24:32
Zkrátka: míň x málo, 50tka x 50tky. Připadáš mi, že si chceš za každou cenu uhrát to svý. Jenže na hřišti samotném stojíš v ofsajdu....
To si piš že se změnila. Skladba obsádky i výskyt větších Li. Radost to asi nikomu neudělá, daleko radši bych viděl opak.
Baron 007 - Profil | St 7.3.2007 16:23:39
Mozna pro tu vodu uz je lepsi aby sem tam byla radsi nejaka ta sticka kvuli tem malejm bilejm srackam.
Řízek - Profil | St 7.3.2007 16:19:56
Baron 007 - Profil | St 7.3.2007 16:18:55
drozďák - Profil | St 7.3.2007 16:15:08
Mluvíš sice jako kniha, ale pro mne je to zkrátka blud! A basta mudlerka!!!
Baron 007 - Profil | St 7.3.2007 16:14:36
Řízek - Profil | St 7.3.2007 16:13:07
drozďák - Profil | St 7.3.2007 16:12:07
Nesouhlasím s tebou. Tam, kde není kontrola, nemůže být ani dodržování řádů.
Pan Slamáček - Profil | St 7.3.2007 16:11:02
Řízek - Profil | St 7.3.2007 16:09:38
drozďák - Profil | St 7.3.2007 16:08:42
Baron: asi souhlas, i když to chápu. Hodně bych to zvažoval a je to koneckonců o rozhodnutí každýho z nás. Pustil jsem podobné ryby (o trochu menší) pod Lipnem a bez velkého rozmýšlení. Na horní bych asi praštil.
mildas - Profil | St 7.3.2007 16:06:41
Baron 007 - Profil | St 7.3.2007 16:04:51
Kde to žije - muškaření
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtPovídání JEN o vázání a muškách 22020
PoO muškách, umělých 34433
. . . Poradna: Muškaření 3850
. . . Galerie muškařských navijáků 602
. . . Kdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . Bambusák a vyroba 797
. . . Kúp si svojho kormorána 2007
. . . Muška splávek - Dry dropper rig 22
. . . Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . Muškaři a bigbít 7854
. . . Muskareni v Gronsku 2
. . . revír Hořima 68
. . . Muškaření začátečnické vybavení 39
. . . Muškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











