- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Trapas a kuriozita
Muzete napsat jaky jste na rybach zazili nejvetsi trapas nebo kuriozni prihodu?
Autor diskuse: Denny - Profil , 24.2.2007 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
HomerBond - Profil | Ne 25.2.2007 17:58:55
Když sem viděl ten obrázek, napadlo me jediny. Žába karatista
skwor - Profil | Ne 25.2.2007 17:53:17
Zoidberg: No jo, nižborský podjezí skrývá poklady (já tam chytil raka :-)
Maca se vrací - Profil | Ne 25.2.2007 17:43:22
Ne,to byl převlečenej Jepičák,to je zapřísáhlej nepřítel kaprů přeci....
Wamp - Profil | Ne 25.2.2007 17:36:43
Asi jako patnáctiletý jsem přišel k domovské řece ploučnici a rutinérsky rozbalil proutek jako už stokrát předtím - na protější břeh jsem pozdravil kolegu rybáře, kterého jsem na tomto místě v minulosti viděl již mockrát. Místo na které jsme v tuto dobu chodili, byl prakticky již soutok Labe s Ploučnicí. Ploučnice zde byly cca 30m široká a k nejbližšímu mostu to bylo cca 1km terénem. Náhle jsem zjistil, žekrabičku s hnojáčky nakopanými doma na kompostu v potu tváře, jsem nechal doma. Kruci fix!!! Pak mne napadla záchrana a zavolal jsem přes uvedenou řeku na protější břeh na známého rybáře - příjemný chlpík ve věku kolem šedesáti let. Tento kolega mi ochtně daruej pár žížalek, ale až k mostu se nikomu z nás nechtělo a tehdy přišel s nápadem, že jednotlivé žížalky se přehodit nedají, ale hodí mi celou svou krabičku. Rozeběhl se směrem k vodě s nasazením železného při olympijském vrhu oštěpem, když ještě předtím krabičku pěkně zatížil několika oblázky aby pěkně letěla. No co čet nechtěl asi dva metry od břehu stejně jako Železný chytil parádního pochopa a vletěl po hlavě do Ploučnice, když ještě předtím vrhnul žížalky skoro přesně doprostřed řeky - takže domů jsme šli oba - on vymáchaný s výronem a já podělaný smíchy. (i když mi ho bylo líto)
Kolči - Profil | Ne 25.2.2007 17:02:06
No, já jsem jednou podsekl za zadní nohu žábu, která měla přední nohu vraženou v hlavě kapříka. Prostě mu vytlačila oko a krazila tam nohu. Docela hnusnej pohled, navíc tam byla dost napevno, že škoro nešla vyndat. A vyndat jí musel Fugas, protože já nerad žáby...:-) Po rozdělení oba odplavali, i když nevím, jestli to ten kapřík přežil...
Denny - Profil | Ne 25.2.2007 16:55:10
pepson - mas pravdu,jedna vakcina proti vztekline muze poskodit mozek a druha zase muze ponechat nasledky na srdci,aspon tak jsem to slysel.
Zoidberg - Profil | Ne 25.2.2007 16:54:41
Já chytil v Nižboře pod jezem škebli a za chvíli druhou.
Kamarád při pytlačení na pstruhovym potoku chytil do ruky prst (cizí).
JKL, Denny, ... : V USA se už neříká afroameričan, asiat, atd., protože to poukazuje na původ toho jistého. Už se prostě neříká "white" a "black", ale "s mlékem" a "bez mléka" ... :o)))))
Kamarád při pytlačení na pstruhovym potoku chytil do ruky prst (cizí).
JKL, Denny, ... : V USA se už neříká afroameričan, asiat, atd., protože to poukazuje na původ toho jistého. Už se prostě neříká "white" a "black", ale "s mlékem" a "bez mléka" ... :o)))))
pepson - Profil | Ne 25.2.2007 16:50:44
Denny-keďže sa nevedelo,či je tá líška besná,tak som musel chodiť na injekcie proti besnote.Je to sranda:ak bola besná a neberieš injekcie tak chcípneš,ak nebola besná a berieš injekcie môžeš spakatieť a dokonca až chcípnuť.Tak som podpísal súhlas s pichaním injekcií na vlastné riziko.Pako som aj tak,takže som vylúčil riziko "spakatenia". ;-)))
Denny - Profil | Ne 25.2.2007 16:42:23
pepson - to je fakt k nastvani,ja jsem zazil s liscetem neco podobneho,na pochuzce jsem chytil lisce a strcil jsem si ho do batohu,mel jsem tam v te dobe asi ctyricet brigadniku z Polska a kdyz jsistili ze mam u sebe lisce tak ho vsichni hladili a mazlili se s nim.Za dva dny lisce zdechlo. Dal jsem ho na veterinu a za tyden prisla zprava ze je pozitivni nalez na vzteklinu.Dokazes si predstavit ten pruser?Nastesti dalsi den me telefonovali ze se omlouvaji,ze slo o jinou lisku a pricina umrti liscete byla opravdu jina.Nikdy jsem nemel vetsi radost z takove omluvy jako tenkrat.
JKL - Profil | Ne 25.2.2007 16:02:50
Denny: Klid, čistému vše čisté, jak pravili předkové. Nicméně podobnou zkušenost mi popisovala jedna postarší kamarádka, která jela s podobnýmy ideály do Jihoafrické republiky (v době kdy Mandela ještě seděl). :-) A to nemluvím o naší starostce - z té se stal rasista po 1. funkčním období. A u ní to byl obrat o 180 °!!! :-))
pepson - Profil | Ne 25.2.2007 15:57:30
Pred asi tromi rokmi ma na rybách pohrýzla líška na ruku,potom som trčal na infekčnom štyri dni a cez víkend išiel na tú istú priehradu na ryby a pohrýzla ma zase (do nohy).Neviem,či to bola tá istá,nepredstavila sa mi.Ako sa hovorí:na posratého aj hajzel padne.
Denny - Profil | Ne 25.2.2007 15:48:28
JKL - taky jsem prijel do statu s vedomim jak jsou ti chudaci cernosi strasne utlacovani,asi bych to nemel psat ale je ze me temer rasista,jeden muj znami ktery se vratil do Cech rekl:"jeste rok ve statech a mohl bych delat poradce Hitlerovi".
JKL - Profil | Ne 25.2.2007 15:42:16
Denny: Nedávno jsem to probíral s jedním čechoamíkem - tvrdil, že rom a cikán = afroameričan a negr. Ale to asi posoudíš líp a zblízka ty. :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













