- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Trapas a kuriozita
Muzete napsat jaky jste na rybach zazili nejvetsi trapas nebo kuriozni prihodu?
Autor diskuse: Denny - Profil , 24.2.2007 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nsplavek - Profil | So 24.2.2007 16:38:30
Je to tak 25let zpátky,jezdili jsme chytat nástražní karásky na jednu malinkou hasičskou nádrž.Bylo mi tenkrát patnáct a byl jsem těžkej frája.Přišel tam kluk tak asi 10let,neměl na co chytat a tak mě porosil o nějakou žížalu já mistr světa jsem ho poslal do pr....Ten kluk prohledal kapsy a našel cosi to dal na háček a chytal jednoho karase za druhým já nic. Když šel domů tak jsem se ho zeptal na co chytal a on mi řekl že měl v kapse kus plastelíny a tak to dal ze zoufalství na háček.Vše pustil a já nechytl nic.Dost dobrá lekce.
Nvanvan - Profil | So 24.2.2007 16:29:54
Tak já taky trochu: předloni na Lužnici jsem proměnil nádhernej táhlej záběr. Odpor nic moc. U břehu koukám a vona větev - klacek velice podobný pánskému onému. Po vylovení se z klacku vyklubal regulérní robertek! Baterky pravda chyběly. Úlovek jsem si ponechal leč neznaje míru nevím zda jsem nepřestoupil. Ale troufám si říct že podměrečný rozhodně nebyl!!
NZdenall - Profil | So 24.2.2007 15:34:10
Japčák- u mě to byl asi 30 cm cejn,jak sem ho vyháčkovával,tak se zamrskal,vypadl mě z ruky a ten druhej návazec se mi zodpovědně zapíchl do palce.Protihrot vylezl ven,a já sem skončil na chyrdě.Škoda že sem tehdy neměl digytál.
NJapčák - Profil | So 24.2.2007 15:26:40
Zdenall - jo, znám, při manévrování s bolenem asi 60 se mi jeden háček dostal do palce - no byli jsme sešití zodpovědně....
Je zajímavé jak je ten palec houževnatý, tvrdý či co..
Musel jsem vyvinout velkou sílu......
Je zajímavé jak je ten palec houževnatý, tvrdý či co..
Musel jsem vyvinout velkou sílu......
NDenny - Profil | So 24.2.2007 15:24:18
Neni to moje prihoda ale zazil to muj kamarad na Labi.Chytal vedle starsiho pana (asi tak 60 let) a ten pri jednom zaseku urval navazec.Navinul zbytek vlasce zpet na civka u a policajta nechal poveseneho mezi ockama.Prut ulozil do vidlicek,vyndal z brasny potrebne propriety a zacal navazovat hacek,obcas pritom kouknul na druhy prut,zda neprijde ocekavany zaber.Nejak si neuvedomil ze jeden prut navazuje a jak manipuloval s vlascem poskakoval mu policajt ktereho tam nechal,nelenil,popadl prut a prudce zasekl.Diky tomu ze odpor byl naprosto nulovy se mily rybar i s prutem prevratil i s zidlickou na zada a byl to pry pohled pro bohy.Kdyz se dotycny vzpamatoval tak pry jen prohlasil:"boze muj co ja jsem to za hovado".
NVítek - Profil | So 24.2.2007 15:14:47
ještě jako žák jsem byl na táboře u Východnej. šli jsme jednou na výlet kolem tamní líhně a koukám: před brankou zaparkovaná šestsetrojka dajakého súdruha, který stál u sádek s mušákem a tahal duháky.šofér mu je podebíral a skládal na lopuch.to musela být država!
NVítek - Profil | So 24.2.2007 15:08:55
mě v půli omdesátých let sledoval policajt(estebák) na ryby. jezdil jsem tehdy povětšině ke Zbraslavi na Vltavu, sám nebo s kámošema. když se to na něj proháklo( byl tam vždycky, když jsme přijeli), tak jsme mu pokaždý prokecali takovou díru do hlavy, že potom - jak nás jenom viděl - v broďákách lehnul na šutry navigace a spal.
NJozka - Profil | So 24.2.2007 15:06:37
Ja jsem se malem utopil kdyz jsem mel na noze sadru od prstu na nohach az po zadek a pri nahazovani jsem neudrzel balanc a letel primo do vody.Zachranila me matka.Mimochodem skvela rybarka.
NJapčák - Profil | So 24.2.2007 14:24:14
No - trapasů bylo moc....
Tak jeden - bolševická doba, tuším že normalizační roky pro neznalé 1970 - 3 asi - no, prostě dávno.
Revír Stará Morava 11A (dnes samostatně hospodařící jednotka) jenž protíná hlavní silnice.
Lapaje v tichosti (obarven na zeleno) skrčen v nepřirozené poloze pod břehem lupaje co chvíla kapříky obrovských rozměrů (nej asi 39) a pln očekávání že se dostanu přes magickou čtyřicítku (jinak tehdá byla míra 35cm - již v Té době jsem věděl že je to první krok k Chyť a sežer - jé,To jsem popletl, nebo K70) tu zničeho nic (nebe bylo modré ani ODS pták) začalo pršet a jenom na můj luksak....
Hlava se i přes nepřirozené celkové zakřivení těla vytočila směrem vzhůru a co neviděla - chlupaté, černé cosi z čehož vyvěrala tekutina....
V Té době jsem byl kanec ale na den dva jsem měl pokoj.....
Zájezd důchodkyň (po nutné zastávce) v klidu pokračoval dál...
Mě však zůstal u vody pochcaný tlumok......
Tak jeden - bolševická doba, tuším že normalizační roky pro neznalé 1970 - 3 asi - no, prostě dávno.
Revír Stará Morava 11A (dnes samostatně hospodařící jednotka) jenž protíná hlavní silnice.
Lapaje v tichosti (obarven na zeleno) skrčen v nepřirozené poloze pod břehem lupaje co chvíla kapříky obrovských rozměrů (nej asi 39) a pln očekávání že se dostanu přes magickou čtyřicítku (jinak tehdá byla míra 35cm - již v Té době jsem věděl že je to první krok k Chyť a sežer - jé,To jsem popletl, nebo K70) tu zničeho nic (nebe bylo modré ani ODS pták) začalo pršet a jenom na můj luksak....
Hlava se i přes nepřirozené celkové zakřivení těla vytočila směrem vzhůru a co neviděla - chlupaté, černé cosi z čehož vyvěrala tekutina....
V Té době jsem byl kanec ale na den dva jsem měl pokoj.....
Zájezd důchodkyň (po nutné zastávce) v klidu pokračoval dál...
Mě však zůstal u vody pochcaný tlumok......
Nzdenos - Profil | So 24.2.2007 14:08:41
Trpasů a kuriozit jsem zažil už hodně.Ale nejraději vzpomínám na to jak jsem šel na dravce s velkým kýblem od Primalexu plných rybek, samozřejmě jsem při příchodu k řece uklouzl a celý kýbl jsem na sebe vylil. Okolo chytající rybáři smíchy padali ze stoliček. Pozbíral jsem těch pár rybek co neutekli zpátky do vody a nahodil. Než jsem se stačil převléct do suchého tak mi zabral candát 75cm a potom jsem se smál já!
NHomerBond - Profil | So 24.2.2007 13:41:36
Mymu kamaradovi se povedlo (do dneska nevim jak), ze se pri nahazovani chytnul hackem pod zadama za trenky a divil se, ze mu nejde nahodit :-))
Nebo ten samy clovek si dal prut nad hlavu, ze nahodi vrchem a hacek se mu zachytil za vyplet na kole...
Nebo ten samy clovek si dal prut nad hlavu, ze nahodi vrchem a hacek se mu zachytil za vyplet na kole...
Nk-70 - Profil | So 24.2.2007 13:33:01
no tak já mám takou jednu zajímavou kuriozitu a to když jse mi povedlo vyvábit sumečka 73cm skládacím dřeveným metrem. A taky jeden zážitek kdy mi sumec sebral plotici z hladiny necelej metr od lodě. Sem se tak lek až mi z toho ten sumík urval šnůru a já už jen viděl jak kačena mizí pod vodu. No a asi po 10minutách jsem jí viděl jak se pohupuje u pláže která byla asi 30m ode mě, plotice ješte na háčku byla ale sumec už ne : ((((
Ncolek - Profil | So 24.2.2007 13:25:56
vetšinou si na rybech dobře zachytám ale když jde někdo se mnou pln očekávání- chytnu hovno
Ncarpdu - Profil | So 24.2.2007 13:24:20
Nevím jestli je to až taková kuriozita, ale před dvěma lety mi zabrala na feeder na masňáky u nás na přehradě želva nádherná :o)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
PáNLov pod jezem v letních vedrech? 31
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářský kniho - koutek 143
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"











