2.Carp Show Slovakia

Zaujímajú nás Vaše názory, reakcie, nápady a pripomienky. Čo by ste zlepšili, čo sa Vám páčilo.
Autor diskuse: vladys - Profil , 11.2.2007 kaprařina - RŘ, MO, svazy
21 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

NZbojo - Profil | St 14.2.2007 19:48:07

Meppsko:no jasne,super chlap..som s nim kecal dlho aj na carpshow,ale sme sa spoznali na rybach....este raz,super chlap...nemas icq?

    NMeppsko - Profil | St 14.2.2007 19:46:39

    Zbojo-to robil moj oco........... :D pekne ne?:o) Inak pozeram ze si z Vrabel a ze asi poznas aj Roba Fulopa z LV?

      NZbojo - Profil | St 14.2.2007 19:40:54

      Vase zprava

        NZbojo - Profil | St 14.2.2007 19:38:13

        Meppsko:hej,mam odfoteneho toho kaprika:)

          NMeppsko - Profil | St 14.2.2007 19:35:03

          Všimol si niekto aj prezentáciu Klubu rybarov Emo?

            NLumír - Profil | St 14.2.2007 16:35:54

            Tak bych se taky rád přidal k zhodnocení této akce. Stejně jako kluci níže i já to nemůžu posuzovat z pozice návštěvníka, protože jsem se akce účastnil jako jeden z vystavovatelů.
            Podle mě to byla vydařená akce se vším všudy. Hodně mě překvapoval zájem návštěvníků o spoustu různých věcí a především jejich chuť debatovat o nich. I pro mě to bylo velmi přínosné.
            Hodně mě potěšilo i navázání spolupráce oragnizátorů slovenské Carp Show se zástupci Českomoravského kaprařského spolku. V tom vidím do budoucna velký pozitiva. Jen tak dál...
            Většinu známých tváří jsem viděl po velmi dlouhé době, takže byl páteční večer, který předcházel sobotní akci poměrně náročný...
            Přesto dávám velkou jedničku, kterou dvakrát podtrhuji.
            Jedinou výtkou, kterou k tomu mám je, že Levice jsou hodně daleko. Pro příště se přimlouvám na přesunutí o něco západněji, blíže k Bratislavě.

            Tady jsme vystavili řadu fotek z Carp Show Slovakia, kdo má zájem, ať se mrkne.
            http://carpweb.nikl.cz/index.php?id=cw0702&pg=str34

              NRick - Profil | Út 13.2.2007 21:28:06

              Jettys, jasne at to vitr nevezme, to jsou poté pekny zábery, plop

                Njettys - Profil | Út 13.2.2007 19:32:41

                Rick -to budeš vyvažovat splávky 130g olovy???:))

                  NRick - Profil | Út 13.2.2007 14:41:06

                  Marsip, tak kamarade to tě bude stát tři kila olovo za copyright o:)

                    NMarsip - Profil | Po 12.2.2007 21:44:30

                    Rick... "Rozděl a panují" :o))

                      NRick - Profil | Po 12.2.2007 21:35:48

                      Navrhuje Sliac tam se líta o) i když jen občas, tam nemají radí sněhu

                        NMarsip - Profil | Po 12.2.2007 21:32:58

                        Marcus: To víš... Ukrajina je dál než Prágl! :))

                          NMarcus - Profil | Po 12.2.2007 19:00:48

                          Marda> nemozes vytykat usporiadatelom vzdialenost, bola to predsa carp show slovakia ;-) ale ja som to mal ozaj daleko ;-) inac bolo super. hodnotim kladne.

                            NZbojo - Profil | Po 12.2.2007 18:10:08

                            Pali:hej,bolo to pekne pocuvanie,podrobne rozobral to krmenie...
                            ale dobre boli aj niektore otazky:)

                              NPali - Profil | Po 12.2.2007 18:04:10

                              Celé to bolo fajn, ale najhlbšie sa kloním pred Rickom, tá prednáška mnou zalomcovala najviac.

                                NZbojo - Profil | Po 12.2.2007 17:37:00

                                vyborna akcia,bol som prvy krat,ale parada,hlavne prednasky,tiez dost k videniu...sprijemnenie zimnych chvil...dakujeme...

                                  NRick - Profil | Po 12.2.2007 14:04:32

                                  Marsip, jettys, to se vám topovida když máte odvoz. Mně by vyhovovalo misto přimo na dálnice a aby diskotéka byla hned za rohem o)). Jínak super, hlavně prostorové oddělení kuřárná, vystavovatele a prezentačka. Klidně bych i viděl prodejny vystava po nějaky hodině?. Je dobře kdyý prodejce mají čas diskutovat ale mně by se taky hodilo nečo koupit když to všechno mám vedle sebe a mužu srovnat. Co je škoda že vystavuje skoro jenom "bait" firmy. Ostatní materiály byly v velky minority. Jínak super, dikes

                                    Njettys - Profil | Po 12.2.2007 10:18:04

                                    Tuto akci hodnotím také kladně,jen ten číšník byl nějakej divnej,ale pak se rozjel že sme ani nestačili pít:))

                                      NMarsip - Profil | Po 12.2.2007 10:06:12

                                      Z pozice prostého pozorovatele a konzumenta vhodnost prostor a organizaci "šou" hodnotím kladně. Jen houšť páni kaprári. :)

                                        NMarda - Profil | Po 12.2.2007 9:45:41

                                        Jediné co mohu vytknout je vzdálenost pro nás z Prahy, 470 km bylo celkem dost, ale taky se to dalo zvládnout :o) Jinak si myslím že organizaci není co vytýkat, zvlášťě pro návštěvníky, kteří dorazili už v pátek bylo moc fajn, že bylo ubytování zajištěno přímo v místě konání akce a sice na obou úrovních (hotel, nebo levnější ubytovna). Každý si mohl vybrat.
                                        Z pozice vystavovatele na stánku K. Nikla, stejně jako na prvním ročníku, mě opět překvapil velký zájem slovenských kaprařů o vystavované produkty, mnoho lidí se se zájmem ptalo, otevřeně diskutovalo a to nejen o vystavovaných výrobcích. Celkově tedy velmi příjemné setkání :o)

                                          Nvladys - Profil | Po 12.2.2007 8:19:41

                                          All - Zaujímajú nás Vaše názory, reakcie, nápady a pripomienky. Čo by ste zlepšili, čo sa Vám nepáčilo / páčilo.