Nechranice

Ahoj pánové, chci se zeptat, jestli tam neznáte nějaká klidná a pěkná místečka. Je mi jasný, že mi nikdo nenapíše konkrétní flek, ale spíš oblast, kde se dá něco vetšího chytit a je tam pěkně. Díky moc!
Autor diskuse: Sparta_vole - , 29.1.2007 kaprařina - revíry, cestování
91 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NSparta Vole | So 3.2.2007 16:23:09

Mrvan : Ok, to je pravda, je to o ničem, každopádně se timhle nic nezmění. Musíme holt doufat, že se MO pochlapí a bude:) I když tomu nevěřim. Tak a už s tímto, ohledně MO končim...

    NMrvan | So 3.2.2007 15:37:02

    Sparta Vole:o tý partě na Kyjicích nevím jestli odvážely ryby,ale na Zaječicích jsem to viděl a všichni dohromady chytali celých 24 hodin,ale tohle jsou debaty o ničem,když kamarád volal policajty tak mu řekli,že maj jiný a důležitější výjezd než nějaký pytlačení.

      NSparta Vole | So 3.2.2007 13:38:12

      wright : Jojo, tak ale alespon ty auta nebudou moc jezdit až k vodě...už to je úspěch, jednou tam kamarád viděl rybáře, jak si zajel po silnici až k vodě a začal si tam mýt auto...Zatelefonoval na barák, aby někoho poslali, že tohle přeci neni normální, tam mu slíbili, jo pošleme. myslíte, že někdo přišel...kdepak. A takhle je to ze všim. Naše MO je prakticky k ničemu...

        Ncormaxx - Profil | So 3.2.2007 13:04:35

        Mrvan:já jsem si na jaře šel kolem poledne sednou s pickerem na zaječicích do rohu k rákosí(od kyjic) a po pár cejnech mi na to skočil amurek 54,a byl to nádhernej boj na 16 vlasec,ale 15 minut po tom mi na to skočil 69cm a nastalo rodeo,po 10 minutách krásnýho boje jsem ho pustil zpět a pak jsem jen poslouchal bobkaře co seděli vedle jak jsem ho mohl pustit atd.atd.
        Ty romský rodinky co tam byli nějakou tou avií nebo čim to tam byli jsem viděl akorát když odjížděli a myslel jsem si přesně to co si psal.:-)
        Ale já byl s úlovkama loni na zaječicích celkem spokojen,jezdil jsem tam s tátou hlavně na víkend nebo max na 4 dny a vždycky sme si pěkně zachytali.

          NWright - Profil | So 3.2.2007 13:00:07

          Povodí překáží spíš to auto na břehu, než že by to byla starost o vodu. Co se týká té party, k čemu je odebrání povolenek, když má takový rybář dva lístky a dvě povolenky? Žijeme v době databází, ale v rybařině můžeš udělat papíry u kterékoliv MO, stačí k tomu málo. Pak ti nevadí nějaké odebrání papírů. Nevím jestli tohle je konkrétní případ té party z Mostecka, ale o jiném konkrétním případě vím z praxe.

            NSparta Vole | So 3.2.2007 12:51:23

            Mrvan : absolutní souhlas a koukám, že to nejspíš s RS, která šla v noci bude pravda. taky jsem to totiž slyšel a velmi mě to potěšilo. O té partě, co tam byla 3měsíce jsem slyšel, že tam drančili kapry a odváželi ve velkym, ale to je jedna bába povídala, to je nepodložené, takže nechci někoho napadat. já sem nezažil kontrolu ani jednu bohužel... No hned mi bylo divné, že by tam MO Jirkov iniciovala dovezení nějaké hlíny...Alespon že se snaží Povodí Ohře, tomu trošičku, jak je vidět, záleží na té vodě, ne jako organizace...

              NWright - Profil | So 3.2.2007 12:43:33

              Mrvan: tvoje nový ICQ už mám, ale jseš offline, kde se stala chyba?

                NMrvan | So 3.2.2007 12:41:32

                Sparta Vole:ty kopce hlíny má na svědomí Povodí Ohře/aspoň tak jsem to slyšel/.Jinak jak je možný,že na revíru/Kyjice/ je parta a na jednom místě je 3,5měsíce chytají nepřetržitě a nikdo je nevybere?:D.Je to asi takhle při mých loňských vycházkách v našem revíru/cca150x/pouhá 1kontrola.Co jsem se dozvěděl loni pouhá 1kontrola v noci RS odebráno 8 povolenek.Kdyby to bylo častěji nikdo by si to nedovolil.A i kdyby se nikdo nechyt určitě by se to rozkřiklo,že RS chodí v noci a každej by si to rozmyslel.

                  Nmarmiška - Profil | So 3.2.2007 10:35:00

                  Nazdar hoši pročetl sem si vaše spravy a máte ve všem pravdu byl sem i světkem jak tam masařili.Znam i jmeno toho rybaře osobně je to ( A..O.T ) .nebudu radči menovat je to jistějši.Jinak sem uš i psal do Usti a odepsali my že to neni možne.A vite co se dělo pod zajičicema,že tam muselo zasahnou povodi ohře s policiji.

                    NSparta Vole | So 3.2.2007 10:08:24

                    Přitom zaječice jsou krásnej revír, jenže když se tam takhle kur.í, tak to je napytel...a opět s tim RS nic nedělá...

                      NSparta_vole | So 3.2.2007 9:59:01

                      Mrvan : Tak to jsem rád, že se tam alespon navezly nějaký auta s hlínou, alespon něco ten RS zařídil, to docela čumim
                      Jinak s těma Zaječicema je to přesně, jak řikáš, ty cigáni tam jsou pořád a vážně to neni sranda tam k nim jít...O těch "kaprařech" jsem neslyšel, ale to je dobře, ušetřilo mi to chvíli času bez nasrání...tyhle "kapraře" opravdu nesnášim...

                        NMrvan | So 3.2.2007 9:41:05

                        cormaxx:Spíš takhle,ono na Zaječicích pár pěknejch chlapíků taky bude,ale mě se nechce do rákosí,kde několik rodin našich romských spoluobčanů má letní byt,několik grilů a co jde z vody tak jde na gril.A nikdo a opravdu nikdo na ně nemá.Vedle nich sedělo pár paret "taky kaprařů"a ty zase pro změnu odváželi největší ryby někam na jiné revíry,zakrmovali člunem,jezdíli s echolotem atd.,tak toho se moc účastnit nechci.Šlo by to ještě od vesnice,ale v těch pařezech s feedrem nemám co dělat.

                          NMrvan | So 3.2.2007 9:22:51

                          cormaxx :Kyjice,na Zaječicích jich je hodně,ale malejch.

                            Ncormaxx - Profil | So 3.2.2007 0:29:32

                            Mrvan-Ty amury chceš podráždit na zaječicích nebo na kyjicích?

                              NMrvan | Pá 2.2.2007 19:19:31

                              Jiří Malý - ono záleží na stavu vody,ale při průměrným stavu je hloubka 6-7m před domečkem/stvidlem/,ale to je stejně jedno,protože 50m od hráze nesmíš chytat/myslím tím na lodi/jinak cca 80% je zatopená louka a tam je hloubka od 2,5 - 4m.Při nízkým stavu vody v prsačkách dojdeš hodně daleko a pokud jdeš po silnici tak je skoro přebrodíš.

                                NJiří Malý - Profil | Pá 2.2.2007 18:40:07

                                marvan: mohl by jsi mi prosim rici jaka je tam nejvetsi hloubka? Myslim na Kyjicích?

                                  NMrvan | Pá 2.2.2007 18:39:12

                                  Sparta Vole:letos to třeba bude jiný.Pod vyjaduktem jsou navežený 4 tatry hlíny takže se nedá projet.Z druhý strany pod Zaječicema je závora,možná,že to hodně lidí odradí.Spíš,ale to bude na louce pod Zaječicema a v zatáčce na druhý straně boj o fleka.Já si koupil feeder a chci podráždit amury u rákosí.

                                    NSparta_Vole | Pá 2.2.2007 18:16:50

                                    Mrvan : taky to nechápu...je to ale velká škoda to tam takhle drancovat, jenže to on prostě nepochopí!Je to těžký, ale my s tim nic neuděláme bohužel, to musí RS

                                      NWright - Profil | Pá 2.2.2007 18:14:10

                                      Mrvan viz moje zpráva 18:03:12

                                        NMrvan | Pá 2.2.2007 18:12:13

                                        Sparta Vole:parkrát jsem s ním chytal a vůbec ho nebudu omlouvat,ale když to všichni víme proč se na něj RS s policajtama navyspí a nevyberou ho?Kolikrát jsem ráno přišel k vodě a on spal i se psem v autě a pruty nahozený.

                                          NWright - Profil | Pá 2.2.2007 18:10:49

                                          Mrvan: hodím ti majla

                                            NSparta_Vole | Pá 2.2.2007 18:06:11

                                            Je to tak, slyšel sem už hodně řečí, že dostane na držku atd atd...Nikdy se nic nestalo, co já vim...
                                            jojo přesně jak řikáš, RS tohle asi už nevyřeší, když se to děje tak dlouho

                                              NMrvan | Pá 2.2.2007 18:04:35

                                              Wright:ICQ mám 494-748-095,ale nějak mi nešlape

                                                NWright - Profil | Pá 2.2.2007 18:03:12

                                                Obligátní odpověď: kdo tam na něj půjde, když tam má agresivního čokla a policajti s RS nepůjdou poněvadž musejí na benzínku na kafíčko.

                                                  NSparta_Vole | Pá 2.2.2007 17:58:50

                                                  Koukám, že "chlapíka s offroadem" zná snad každej...já se taky divim, ale spíš tomu, že MO s tim prostě neco nedělá, když to prostě vědí všici

                                                    NWright - Profil | Pá 2.2.2007 17:55:26

                                                    ALL: bez komentáře, jen se divím, že jsou ještě naživu... nebo, že by to prodávali jak ten chlapík s tím offroadem na asfaltce u mostu? Každopádně potěš pánbůh!

                                                      NSparta_Vole | Pá 2.2.2007 17:53:09

                                                      Mrvan : No o tom raději ani nemluv, tam to chce kontrolovat nejen v noci...jen jsem o tom něco zaslechl a je mi z toho na blití...No ale Kyjice, tam je to podobný, určitý rybáři, co tam chodí jsou tam pořád a jsou schopný mít za rok 300ks kaprů...to je hnus!

                                                        NMrvan | Pá 2.2.2007 17:46:52

                                                        Sparta_vole:Zaječice jsou opravdu divná voda,hodíš živou rybku na dno a po chvíli jí vytáhneš a má roztáhlé žábry a je udušená,ale ryby jsou tam taky slušný akorát by to chtělo kontrolovat v noci,protože to co se tam dělo vloni to nemá obdoby.

                                                          NWright - Profil | Pá 2.2.2007 17:44:00

                                                          Mrvan: nemáš ICQ, at to tady moc nezanášíme planýma kecama

                                                            NWright - Profil | Pá 2.2.2007 17:41:55

                                                            Mrvan: Jen blbni! Ale jak jsem řekl "komu není rady, tomu není pomoci". Hraješ ještě nohec, nebo už jseš zralej jenom do bačkor?

                                                              NMrvan | Pá 2.2.2007 17:40:21

                                                              Wright:to nebyl jenom jeden den

                                                                NMrvan | Pá 2.2.2007 17:38:31

                                                                Wright:proto tak rychle rostou a lisci jsou jak sluníčka.

                                                                  NWright - Profil | Pá 2.2.2007 17:38:19

                                                                  Mě to nepiš, já už jsem se vyjádřil. piš to zadavateli otázky. Mimochodem Barkas něco říkal, že jsi měl jeden velmi úspěšnej den :-)

                                                                    NMrvan | Pá 2.2.2007 17:36:08

                                                                    Wright:Musíš do práce jezdit jinudy,abys to neviděl.Když chytáš na nose klip a růžové brýle,ale když za den vytáhneš 8 kaprů od 62 do 85 tak určitý chyby přehlídneš.Těď jsem to napsal jak kdybych je lapal pokaždý.No prostě slušný ryby tam jsou mám to za barákem a mám ten dojem,že to co plave tam za bordel plave všude jinde,ale protože jsou dost mělký je to tolik vidět.Ale haň dál třeba tam nebude nikdo chodit.

                                                                      NWright - Profil | Pá 2.2.2007 17:24:09

                                                                      Nazdar pytložvejku, jasně proč ne? první číslo je naměřeno, druhé je norma

                                                                      Výsledky rozborů
                                                                      průměr
                                                                      Imisní standardy pro povrchové vody
                                                                      dle Nařízení vlády ČR č. 61/2003 Sb. (příloha 3, tab. 1)
                                                                      (mg/l) (mg/l)
                                                                      BSK5 1,6 6
                                                                      CHSK-Cr 13 35
                                                                      P-celkový 0,04 0,15
                                                                      N-NH4+ 0,08 0,5
                                                                      N-NO3- 2,2 7

                                                                        NMrvan | Pá 2.2.2007 17:13:22

                                                                        Wright:Hergot ty seš odborník nemáš ještě rozbor vody?

                                                                          NSparta_vole | Pá 2.2.2007 14:45:00

                                                                          wright : OK, budu už používat jen jeden ten centrumáckej, tak sem zvědav, jestli se registrace objeví či ne...
                                                                          Jojo přesně tak, jsou to čuníci, ale pěkný:)

                                                                            NWright - Profil | Pá 2.2.2007 14:22:37

                                                                            Flyman: poslal jsem ti emila,ale přišel mi return, že máš plnej mailbox, tak snad někdy příště, až budeš mít volnou schránku. Čus

                                                                              NWright - Profil | Pá 2.2.2007 14:14:25

                                                                              Sparta_vole : jo jsou to takový malý prasátka, živící se lidským organickým odpadem, že?

                                                                                NWright - Profil | Pá 2.2.2007 14:12:40

                                                                                Sparta_vole : Hele bylo by dobrý kdybys vybral jeden email a ten používal ve chvíli kdy máš v registraci jeden email, v téhle diskusi druhý a třetí jsi mi napsal to bude dost problém aby se ti ta registrace objevila

                                                                                  NSparta_vole | Pá 2.2.2007 14:12:36

                                                                                  škoda, že na tomto počítači nemám fota z kyjic, když byla voda jako brčál, to byste se pokochali tim hnusem:)

                                                                                    NSparta_vole | Pá 2.2.2007 14:11:09

                                                                                    Dromi : Ten můj měl 86cm:)) To byl určitě ten samý šupi:) Kdypak si ho chytil? Já na začátku května, takže o ten centimentr povyrostl určitě:)))
                                                                                    wright : Taky jsou ty zaječice takový zakletý, jeden týden to tam jde a pak jako když utne a nic. A to samý je každý rok, nebo já aelespon mám takovou zkušenost:)
                                                                                    Jinak ty kyjiceje špína, to máš pravdu, ale já miluju zdejší kapry, jsou pěkně stavění, tak si předtavuju krásnou silnou rybu. Ten smrad a špína se vydžet dá, já sem na Kyjicích vyrostl, takže na ně nedám dopustit, i když vim, že je to opravdu hnus no...

                                                                                      NDromi | Pá 2.2.2007 13:58:43

                                                                                      Sparta vole:to je slušný mám naprosto stejnou váhu t.j. 13 kg. 87 cm ,šupináč. Zvědavost mi nedá kolik měřil? Letos to doufám posunem o fous výše čus.

                                                                                        NWright - Profil | Pá 2.2.2007 13:51:53

                                                                                        Zaječice- to je temná voda :-). Fakt, pokud jsi si všiml tak voda má takovou speciální hodně tmavou barvu. Kapři tam jsou pěkný ale ne trofejní, je to taková voda na jednodenní rychlo rybaření. Pro mne je tam moc velký tlak rybářů a není tam zkrátka klid. Z Kyjic fotky nemám, protože tam nerybařím, jak jsem napsal níže. Pokud si chceš chytit větší rybu a zároveň v létě vydržíš ten pach vody tak Kyjice jsou vynikajicí příležitostí pro tebe.

                                                                                          NSparta_vole | Pá 2.2.2007 13:49:59

                                                                                          wright : To je divný zaregistrovanej jsem už dlouho, ale nák mi to neukazuje, že sem registrovanej, ale jsem! Jasná zpráva mail je tady stepan.teleki(zavinac)seznam.cz .
                                                                                          cormaxx : Já bych zase chtěl vyzkoušet taky zaječice, ale slyšel jsem, že tam boilí moc nechtěj

                                                                                            Ncormaxx - Profil | Pá 2.2.2007 13:44:02

                                                                                            Wright: a máš nějaký zkušenosti s horníma Zaječicema?Nemáš nějakou fotku kapra z kyjic?...já jsem ztrávil celej loňskej rok na zaječicích a docela to šlo a právě letos bych chtěl jít i dolů na kyjice;-)

                                                                                              NWright - Profil | Pá 2.2.2007 13:43:59

                                                                                              To Flyman: podle fotek co máš v kaprařině na MRKu, soudím, že chytáš kousíček ode mě, bude mi ctí když se zastavíš na kafčo. pošlu ti ICQ na emila. Čau

                                                                                                NWright - Profil | Pá 2.2.2007 13:41:21

                                                                                                Samozřejmě pokud ho sem dáš, teď jsem si teprve všiml, že nejseš zaregistrovanej

                                                                                                  NWright - Profil | Pá 2.2.2007 13:40:43

                                                                                                  Sparta_vole :O Nechrankách více na mém ICQ, pošlu na emila

                                                                                                    NWright - Profil | Pá 2.2.2007 13:36:41

                                                                                                    Tak to je otázka speciálně pro mě!!!! Na Kyjicích z principu nechytám a to proto, že je to voda plná sraček, vložek a jinýho sajrajtu. Kapři tam jsou nádherný, ale když jsem jel jednou ráno do práce a viděl co teče z čističky do Kyjic tak jsem to jednou provždy vzdal. Tam mě zkrátka nikdo neuvidí chytat, je to smradlavá mělká louže plná odporně páchnoucích ryb. Nechápu jak tam odtud někdo dokáže vzít rybu a sníst ji, ale proti gustu žádnej dišputát. O té vodě se nedá říci mnoho, dno je jedno velký hřiště, kapři tam berou zejména na směsi postavené na rybích moučkách, ale je zapotřebí chytat směrem od Zaječic a zavážet lépe řečeno zanášet co nejdále směrem podél hráze. to je totiž jediné místo kde mají kapři klid od bombardování krmítkama.

                                                                                                      NSparta_vole | Pá 2.2.2007 13:27:05

                                                                                                      Wright : Kyjice mám kousek od baráku, takže to je asi můj nejnavštěvovanější revír, takže bych se moc rád dozvěděl nejvíc o nich, ale i o Nechrankách, kam jezdím taky, ale míň...Jakýho máš třeba nej kapra z Kyjic? A na jaký bázi tam používáš boilí? Na boilí sem tam nikdy moc nechytal, a když sem tam byl minulý rok to zkusit, tak výsledek byl vynikající..

                                                                                                        NWright - Profil | Pá 2.2.2007 13:16:06

                                                                                                        Myslel jsem samozřejmě Kyjice, ale v našem ústeckém dialektu jsou to Kájice. Odkud chceš postřehy z Kájic nebo Nechranek a jaký postřehy máš na mysli?

                                                                                                          NSparta_vole | Pá 2.2.2007 12:58:09

                                                                                                          wright : Jééé, tak to je krása. Tak to je pěkná teplota, myslel jsem, že bude mít tak 3stupně...Nemyslel jsi místo "Kájic" "Kyjice" ?? Tam chodim hodně, takže náký postřehy, šup sem s nima:)

                                                                                                            NWright - Profil | Pá 2.2.2007 12:48:55

                                                                                                            Mimochodem před půlhodkou jsem byl na Nechrankách, voda vysoko, vítr žádnej, voda jak zrcadlo, teplota 7 stupnů vzduch a 5 stupňů voda v 20cm, nádhera!!! minulý týden C&R 3 Kapři 70+.Poměrně dost ptactva na vodě ( bez kormoránů) kdyby nebyly potopený lodě u břehů tak je to podívaná k nezplacení.

                                                                                                              NWright - Profil | Pá 2.2.2007 12:44:10

                                                                                                              Mrvan: Čau prde, hele svoje znalosti bys měl především dávat z Kájic a ne z Nechranek, od toho jsem tady já :-)).
                                                                                                              Věnuj se raději akvariu a neprud v kaprařině jo? to byla sranda... jak žiješ chlípníku?

                                                                                                                NSparta_vole | Pá 2.2.2007 11:40:41

                                                                                                                Dromi : Měl 13kg:) Vim, že to neni nic závratného, ale já si ho strašně vážim a budu si ho vážit pořád!

                                                                                                                  NDromi | Čt 1.2.2007 12:46:13

                                                                                                                  Sparta vole: Jakou podobu měl ten Tvůj celoživotní rekord z Nechranek.

                                                                                                                    Nflyman - Profil | Čt 1.2.2007 10:57:19

                                                                                                                    Byl jsem tam v květnu 2x. První týden - voda 1 metr pod top stav a klesala 2-4 cm za den. Poslední týden v květnu to vystoupalo na top stav během dvou dnů, kdy nás to vyhnalo do lesa. Naštěstí přitékala teplá kalná dešťová voda a z 9°C u dna na hloubce 4m se to zvedlo na krásných 14°C což mělo za následek lepší výsledky - bohužel jsme jeli domu.

                                                                                                                      NSparta_vole | Čt 1.2.2007 9:51:06

                                                                                                                      flyman : Právě minulý rok, jak jsem tam byl, to byl začátek května, voda 10stupňů a šlo to krásně, jenže asi po pěti dnech začala klesat voda a záběry šly rapidně dolu. Chtali jsme na 5metrový hloubce, voda byla hodně nahoře, a protože jsme o žádné mělčině nevěděli, sedli jsme na 5metrů hloubku, kde je hraha do 20m a jak řikám, zachytali jsme si pěkně

                                                                                                                        Nflyman - Profil | Čt 1.2.2007 8:00:01

                                                                                                                        Sparta vole. Jeď tam později. Květen bývá ještě mrtvola. Hóóódně studená voda. Když v květnu, tak slunečno a mělčiny.

                                                                                                                          NSparta_vole | St 31.1.2007 18:26:36

                                                                                                                          Vítek : No popíchaný na přítoku...to budou asi všude si myslim...Ale jestli tim myslíš, že tam chodí hodně rybářů, tak to asi pravdu máš.
                                                                                                                          liborcarp : Jojo to už jsem od tebe někde četl, že na Nechranky zatim kašleš:) Já to vidim až někdy koncem května až června na Nechranky, ne že bych tam nechtěl, ale nemůžu dříve...

                                                                                                                            Nliborcarp - Profil | St 31.1.2007 18:14:03

                                                                                                                            Sparta vole-jj máš pravdu něco jsem přidal a hlavně něco změnil-))ale to štěstíčko vždy potřebuje každej-jinak Nechranky zatím řešit nebudu-počkám si až přijde ta správná doba-pak se jim budu věnovat na 120%.

                                                                                                                              NVítek | St 31.1.2007 18:03:44

                                                                                                                              Sparta vole: k přítoku nechoď, tam sou popíchaný.Nejlepší to je naproti pláži, můžeš si vzít dalekohled a koukat na vodní ptáky.

                                                                                                                                NSparta_vole | St 31.1.2007 15:22:55

                                                                                                                                flyman : Tak to jsou přesné Nechranice, týden nic a pak na stejném místě jdou... Tohle sem slyšel už několikrát:) Ale 7dní bez záběru...asi bych po 4dnech začal přemýšlet a asi bych se přeštěhoval, kdyby to jen trošku šlo...Já mám tam odtut svůj celoživotní rekord:)) I když to neni žádněj velikej macek, tak sem za něj strašně rád:)
                                                                                                                                Mrvan : přesně tak vybrat místo a doufat, jak je to ostatně vždycky...Může to být sebelepčí místo, ale když ti kapři tam prostě zrovna v tu domu neprojíždí nebo já nevim, co všechno, tak si prostě v pytli...

                                                                                                                                  Nflyman - Profil | St 31.1.2007 9:40:38

                                                                                                                                  Sparta vole: Ano, ta voda je nevyspitatelná. Pro porovnání loňské dvě týdenní výpravy. Jedna výprava 7 dní bez záběru od kapra na boilies. Poslední den nad 20 kapříků "z kádí" na kukuřici. Druhá výprava denně 6-10 kaprů - nejmeší měl 50cm. Téměř stejné místo lovu. Jak píšu: jedu tam letos trhnout rekord a nebo Nebo si zase nic nechytím :-)

                                                                                                                                    NMrvan | St 31.1.2007 9:36:28

                                                                                                                                    Sparta_vole:prostě vyber si místo,zakrm a věř,že to je to nej místo a nej krmení ono Ti stejně nic moc jiného nezbývá.Jestli Ti začnou brát, jak já říkám "černý dostihový potvory"tj.kapr cca 20cm dlouhý a černý jak bota,tak to rychle zabal a jeď hodně daleko,protože těch se nazbavíš.Nám se to povedlo párkrát a seš z nich na palici,když Ti takovej pinďa udělá hrčák jab blbec na dvě 24mm koule a několikrát za den,píšu za den,protože já dodržuju dobu lovu/kolegové ne/,protože pro mně je ztráta papírů jak jednou poznamenala moje drahá polovička "by byla jak přijít o koule"..........

                                                                                                                                      NSparta_vole | St 31.1.2007 8:41:40

                                                                                                                                      polos : Jak myslíš, že nemá smysl chytat třeba ten týden? Tim chceš říct, že to chce zkoušet různá místa, hloubky atd? Já právě s těma Nechranicema nemám moc velikou zkušenost, těch pár týdnů, co sem tam byl, neni nic...Je možné, že je to štěstí, ale když je dobré místo, myslim, že za ten týden jde čapnou velikou rybu.
                                                                                                                                      Flyman : Vím, že je tato voda velmi těžká, ale o to víc mě to tam láká! S lodí sem tam nebyl nikdy bohužel, jen s takovym člunkem, kterej bych tu nerad rozváděl:)) Myslim si, že šestnáctka z Nechranic je pěkný úspěch
                                                                                                                                      liborcarp : Hmmm...to je slušná bilance, taková by se mi taky líbila:) každopádně to chce štestíčko, to je důležité vždy, ale musíš k tomu i něco přidat, a ty s tim kámošem jste to asi přidali pěkně :)

                                                                                                                                        Npolos - Profil | St 31.1.2007 7:59:00

                                                                                                                                        Sparta vole : Nemysli si že nemám Nechranky projetý echolotem. Ty echoletohodiny ani nespočítáš. Řekl bych, že tam znám všechny, nebo skoro všechny místa který by k něčemu mohla stát a přece to není tak jak si moře lidí myslí. Jsou tam prostě tak hodně rozdílný hloubky, že se do kaprů,myslím tím do velkých nad 70cm.musíš prostě trefit nebo je hledat.Tam nemůžeš přijet na týden, chytat na jednom místě a doufat že přijde. Jestli jo ,tak je to štěstí.Cíleně chytat na této vodě velké ryby bude hrozná dřina, která bude na rozdíl od zahraničí těžší o ty malé ryby.

                                                                                                                                          Nflyman - Profil | St 31.1.2007 7:54:26

                                                                                                                                          Někde jsem četl o hodinách strávených na nechranicích. Teď jsem to odhadem spočítal 7500hod. Z toho tak 1/2 zaměřená na lov kapra na boilies. A věřte, že tam ryby jsou. Bohužel jsem bez lodi na břeh nedostal kapra nad 12kg. S pomocí lodě se to zlepšilo na 16. To je moje nechranická hranice a dál nic. Tenhle rok ale měním taktiku. Doufám, že se Liborcarp přijde podívat :-) Udělám tam rekord přehrady. hahaha

                                                                                                                                            Nliborcarp - Profil | Út 30.1.2007 21:45:51

                                                                                                                                            No mě se to v roce 2005 povedlo -s kámošem jsme chytali od 10.00 do 17.00hod samé pěkné od 60cm až do 82cm, celkem asi 15kaprů dost kolem 70cm a 80tek 3kousky-parádní chytačka-sice jeden den ale přece-potom také něco přišlo ale už to sláblo-chce to i trochu toho štěstíčka-místo bych nechtěl prozrazovat-každej pochopí-nejsme tady sami.

                                                                                                                                              NSparta_vole | Út 30.1.2007 21:24:11

                                                                                                                                              Mrvan : Koukám, že tam je to opravdu důležité si na místo sednout a už ho nepustit, naštěstí tam vždycky jsem tak týden vcelku, takže v tom bych neviděl problém.Velké kapry na dubině, to jsem celkem překvapený, i když tam určitě jsou, ale já dvě sezony po sobě na dubině velikost do 65cm...Asi to chce spíš vyvážet a ne chytat na odhoz...