Labe Nymburk a okolí

Chlapi kdo z vás jezdí kaprařit do okolí Nymburka, dostali jste tam nějakýho solidního kapra nebo amura?
Autor diskuse: m@rťas - Profil , 21.1.2007 kaprařina - revíry, cestování

NPallermo - Profil | Po 7.7.2014 12:29:10

redhead >> ne to neni teba :D ja ti tu ostrou pohlidam :o)

    Nredhead - Profil | Po 7.7.2014 12:26:55

    Pallermo - >> Až přijedu z práce, dam sem fotku ty smíšku.

      NPallermo - Profil | Po 7.7.2014 12:22:16

      redhead >> kapra 27 kg jo :D:D

        Nredhead - Profil | Po 7.7.2014 12:17:27

        Já jezdím na soukromou pískovnu v u Stratova. Je to 10km od Nymburka. Je tam super chytání a pohoda klídek. A těch 700,-Kč za víkend mě nezabije. Mam tam chyceného kapra 27,5kg. Jsou tam i sumci přes 2 metry, ale zatím se mi nepodařilo většího vytáhnout.
        Mají i stránky www.piskovnaostra.cz

          NNEUSTUPA - Profil | Po 7.7.2014 11:19:00

          Majkyn---- rambo

            NMajkyn - Profil | So 5.7.2014 22:27:32

            taky sem z liberce chlapy a u labe bordel nedelam vse si uklidim a ryby poustim presne nesnasim taky takovy prasata a my slusny to vodsyrame fakt zmrdi ty pruty zlomit a hodit jim do vody chcipakum

              NChosé 2 - Profil | St 4.6.2014 5:38:00

              Pedro1 >> Tak ono kolikrát stačilo, když se v noci projela policejní hlídka po cyklostezce ....

                NChosé 2 - Profil | St 4.6.2014 5:27:17

                Pallermo >> Hm..to jsou ti lidé z paneláků. Nepotřebují bivak ani caravan, když ho mají za zády a ve skutečnosti není tak na očích.

                  Nstandas - Profil | Út 3.6.2014 17:27:29

                  Nymburku a Libni zdaleka se vyhni :-)

                    NPallermo - Profil | Út 3.6.2014 17:23:16

                    Chosé 2 >> tak to nevim vim o nekom kdo tam chyta na tri pruty ve dne v noci a nikdo ho nechyt a to je primo pod panelakem a u cyklostezky :D

                      NTykev 2 - Profil | Út 3.6.2014 16:42:42

                      Kšááá, od Nymburka se držte dál, máme tu vysoce nakažlivou nemoc, jmenuje se Kaprorundum Sekvestrum!!! :-)))

                        Nvydra Lucky - Profil | Út 3.6.2014 12:19:47

                        Sisi 05 >> RS ti NEMŮŽE sebrat papíry za parkování ... není k tomu oprávněná. Může leda přivolat PČR, ale ta ti za to papíry nevezme, ani od auta, ani rybářské. Jinak Nymburk, to je fakt Svinibrod a ne nadarmo se říká, že ryba smrdí od hlavy.

                          NBlue - Profil | Út 3.6.2014 10:29:30

                          Takhle to má být všude kdo nic špatného nedělá nemá se čeho bát a narovinu já kolikrát ani do půlnoci nevydržím natož abych chytal přes půlnoc .

                            NBlue - Profil | Út 3.6.2014 10:28:22

                            Pedro1 >> A nevíš nebo neslyšel jsi že přijede i FBI ???? :-)

                              NSisi 05 - Profil | Út 3.6.2014 9:48:57

                              Nymburku se kdysy říkalo svinibrod a nyní tam RS sbírá papíry za nonstop a parkování. Už tam nejezdím,ale ryby pěkný.

                                NPedro1 - Profil | Út 3.6.2014 9:44:56

                                Chosé 2 >> A co vím,tak letos se tam plánujou noční výjezdy RS s policií hodně často.
                                Poslední akce byla úspěšná,tuším 12 zadržených povolenek.

                                  NChosé 2 - Profil | Út 3.6.2014 8:40:08

                                  Rastislaf >> Tam se sbírají povolenky na totatata všechny leta :-) A tak to má být.

                                    NRastislaf - Profil | Út 3.6.2014 8:06:35

                                    Tak jsem zaslech od jednoho páná ze sousedské MO, že už se tam letos sebralo celkem dost povolenek za nonstopku, tak pozor na dobu lovu.

                                      NBlue - Profil | Út 3.6.2014 1:45:48

                                      Tykev 2 >> :-) já bych dělal to samé vše bych označil za omyl a řekl že tu nic není a nikdy ani nebilo a nakonec bych dodal že poslední rybu tady chytli husiti :-)

                                        NBušák - Profil | Po 2.6.2014 18:16:43

                                        pěkná voda,pěkný fleky,na mě moc propálený,ale ryby tam sou parádní,vo tom žádná