Platnost celoroční povolenky

Nevíte někdo, jak je to s platností roční celosvazové povolenky? Mám dojem, že jsem kdysi někde četl, že na ní lze chytat až do 15. ledna, ale teď to za boha nemůžu najít... Díky moc.
Autor diskuse: crypto_rsa - Profil , 4.1.2007 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nchřenovák - Profil | Ne 1.1.2017 20:34:43

Pallermo >> Ty tu knížku taky vubec nečteš?

    NPallermo - Profil | Ne 1.1.2017 20:27:58

    FRANK71 >> me to staci :D jdu balit :D

      NFRANK71 - Profil | Ne 1.1.2017 20:24:25

      Pallermo >> To jsem dal Středočechy a tady je Praha
      Celoroční územní MP povolenky ČRS ÚS města Prahy, celosvazové a celorepublikové MP povolenky opravňují jejich držitele k lovu ryb na revírech ČRS ÚS města Prahy až do 5. 1. následujícího roku. Termín odevzdání přehledů o úlovcích se tímto opatřením nemění (do 15. 1.).

        Nsven - Profil | Ne 1.1.2017 20:18:58

        chřenovák >> Ahoj. Já vím, že to někde tak mají nastavený ale nemohl jsem to na netu najít. Díky Ti moc.

          NPallermo - Profil | Ne 1.1.2017 20:14:50

          FRANK71 >> parada

            NJovánek - Profil | Ne 1.1.2017 20:08:18

            chřenovák >> pražáci vždy měli privilegia

              Nnofish - Profil | Ne 1.1.2017 20:07:51

              hering >> 1.1. v 00:01 hod otevřít, aby ráno mohli všichni na ryby :-) Ve finále, všichni hned po novém roce blázní kolem nové povolenky a když vidíš zápisy, tak jdou k vodě poprvé v březnu/dubnu.
              O tom, že tu spousta lidí nechápe, že to není o datu výdeje povolenky, ale i o vrácení té staré, se raději bavit nebudeme.

                NFRANK71 - Profil | Ne 1.1.2017 20:07:18

                Pallermo >> tady máš například ÚS PRAHA
                Celoroční středočeské územní MP povolenky, celosvazové a celorepublikové MP povolenky opravňují jejich držitele k lovu ryb na revírech ČRS SÚS až do 5. 1. následujícího roku. Termín odevzdání přehledu o úlovcích se tímto opatřením nemění (do 15. 1.).

                  NPallermo - Profil | Ne 1.1.2017 19:57:40

                  chřenovák >> pockej jako vazne :?

                    NFRANK71 - Profil | Ne 1.1.2017 19:40:09

                    hering >> Já teda nevím, ale pokud jde v jiných ÚS chytat na starou povolenku do 5.1, tak nevím proč ne u vás. Možná by se to chtělo inspirovat jinde a nemusíte otvírat 1.1.

                      Nhering - Profil | Ne 1.1.2017 18:58:12

                      computerfish >> Já tu nejsem od toho abych někoho poučoval.Článek 24 jednacího řádu máš o pár zápisů níže, bod d) je jasný.Neodevzdáš vyplněný sumář povolenky,tak si ho klidně do 15 dne po skončení platnosti nechej,máš na to právo,ale pak si nechoď pro novou s tím,že chceš jít 1.1. na ryby.Napiš si panu předsedovi svazu,on je právník a podá Ti fundované vysvětlení.Pokud si členi na členské schůzi odhlasují,že otevřeme krám 1.1. a bude zajištěn prodej povolenek tak klidně otevřeme a nemusím dělat podvody.

                      Pokud mi doložíš,že nemám pravdu,rád se Ti zde omluvím.

                      Víc k tomu debatovat nebudu.

                        Nchřenovák - Profil | Ne 1.1.2017 18:30:31

                        sven >> Na Pražském a Středočeském revíru mužeš chytat na do 5.1 na starou povolenku

                          Ncomputerfish - Profil | Ne 1.1.2017 17:38:40

                          hering >> No tak nás a hlavně mě tedy pouč, když se silácky oháníš jednacím řádem, který máš zřejmě v malíčku. Já o takovém omezení nevím. Já jen vím, že se povolenka má odevzdat do 15. dnů po skončení platnosti. A protože platnost ještě neskončila, má nárok si ji ponechat. A přesně jak píše kolega KAKR, nejme ouřad.

                            Nhraji - Profil | Ne 1.1.2017 17:35:00

                            u x a >> a co třeba sumarizace? Termíny dané v zákoně a podobné věci?

                              Ndonald5 - Profil | Ne 1.1.2017 17:25:10

                              hraji >> má plnou hlavu catány, tak proto píše pitchoviny :-))

                                Nkakr - Profil | Ne 1.1.2017 17:20:21

                                hering >>
                                Já si myslím, že jsme tady pro členy a ne členové pro nás.
                                A vo tom to je.....

                                  Nhering - Profil | Ne 1.1.2017 17:16:07

                                  computerfish >> Nejsi oprávněn si předpisy vykládat po svém a neobstojí ani to Tvé lidsky! Pokud platí nějaký předpis,tak ho buď dodržuji anebo se ho budu snažit změnit,ale neobcházím a nepodvádím!

                                  Víc raději nekomentuji - je to trapné.

                                    Nhering - Profil | Ne 1.1.2017 17:14:44

                                    kakr >> Nevím jak to máte v MRS s jednacím řádem.Pokud tam tu podmínku jak je definovaná v ČRS nemáte takto psanou.Tak si takto můžete jet.
                                    Já takovou možnost bohužel nemám a každé jiné řešení je tak trochu špatné.

                                    Ale souhlasím s Tebou,že to je takto jak to je,diskriminující a mělo by se to změnit.

                                      Nkakr - Profil | Ne 1.1.2017 17:00:13

                                      hering >>
                                      Nikomu žádné potvrzení nevydávám, dám si do poznámek, že pov. č. 1234 nebyla vrácena při výdeji povolenky nové. Vydávám povolenky hafo let a ještě se mi nestalo, že by rybolovec povolenku se sumářem nevrátil tak jak je domluveno.
                                      Povolenka je roční a proč členům kteří chtějí jít na ryby ještě na Silvestra povolenku nenechat?
                                      Avizujeme to i v dopise členům a každý rok to členové využívají.

                                        Nnofish - Profil | Ne 1.1.2017 16:56:41

                                        hering >> Rybáři na mrku jsou jiní lidé :-) Tady řeší, že dneska nemůžou na ryby, pro povolenku půjdou zítra. Ale že stejně fungují úřady a nikdo se s nimi nebaví o tom už mlčí.