- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
zabudnuty revir
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NHOLAS22 - Profil | St 20.6.2007 11:38:58
NHOLAS22 - Profil | St 20.6.2007 11:33:15
Takže ti skúsim poradiť to čo som stým urobil ja.Najdi miesto kde tých kaprov predpokladáš,vôbec nerieš to bahno-zo skúsenosti viem že pokial nesmrdí,snád vieš čo mám namysli,stačí tyčovka zapchnúť a ovoňať.Na týchto vodách je 90% bahno a ja vnom chytám na boilie normálne ako na štrku.No a potom si vyber 2krmoviská tak 10m od seba.Jedno krm partiklom a tak aby si tých karasou tam stiahol,a mali stále čo žrať-viem bude to vela kukurice,ale je to lacnejšie ako ked ti budú vyžerať a rozbíjať boilie.A to druhé skús rozkrmiť len boiliem,len dávky necham na teba,resp na kapre.Ked prídeš nato kolko tam toho popapajú a kolko bude záberou.Skús ísť na výkend vo vyrovnanom počasí,a deň predtým zakrmiť.Ja by som dal tak 15l kukurice a tak 50 gulí.A potom tak 30 ráno a večer,ak nič uberám ak je záber tak pokaždom 30,a ked idú zábery pravidelne zdvíham až na 50 po zábery.A ked pôjdu aj na boilie karase zväčši priemer na 24 a viac,ale musia byť ako kameň.Normálne nejdem viac ako 18 ty sú na takéto revýri optimal.A skús kratšie montáže-lepšie sú do blata,len nezabudni na hlbku bahna pri ich viazaní.A posledná vec-bud max ticho,nehod zakrm a ani muk inak sú tieto kapre max plaché,nie ako na štrkoviskách.Lovu Zdar a chyť a pusť zvlášť.A mimochom ja som tam nechytal ale videl som ten revír párkrát,a viem že tam bola chytená aj 16,ale to už je asi 7rokov.
Nantony - Profil | Čt 14.6.2007 22:30:10
hola
antony
NVítek - Profil | Čt 14.6.2007 22:05:54
Nantony - Profil | Čt 14.6.2007 21:56:57
NBobPaar - Profil | Čt 14.6.2007 21:39:07
K tomu ochutnavaniu, tak ja kostujem vsetko. zaujima ma to. Prave mi nejdu do hlavy tie ostre korenene prichute. Keby som nevidel, neveril by som ze to mozu ryby vobec zozrat, aj ked osobne ja na ne rybu ece nemam. Ale s bobulama sokm takpovediac v zaciatkoch. Mam sa ece vela co ucit
Nantony - Profil | Čt 14.6.2007 21:32:12
Nantony - Profil | Čt 14.6.2007 21:29:48
Možná je to uplně jinak, kdyby toto četli kapři, třeba by je zachvátil záchvat smíchu, nevím. Do jejich chutí ( bohudík ) nevidíme, až i toto tajemství bude rozluštěno ( možná že už i je ), bude po té správné rybačce.
antony
NBobPaar - Profil | Čt 14.6.2007 21:19:31
Nantony - Profil | Čt 14.6.2007 21:15:55
Vysvětlím:
Kámoš nedávno začal chytat na jednom rybníku kolem 1,5 ha, který patřil dřív rolnickému družstvu. Přesně neznám historii tohoto rybníku, co je ale jisté je to, že místní rybáři z vesnice tam občas hodili nejakého toho kapříka, štiku, karasa, sumíka, ploticu,atd. Krmil těma nejlevnějšíma kuličkama, protože místní obsádka plotic je natolik početná, že na jiné nástrahy měl od nich záběr za záběrem, ale zároveň nechtěl "zbytečně" vyhazovat kvalitu do neznáma. A proč začít radši levnějšími a horšími kulkami? Je to paradox, ale ty horší v takovýchto vodách kapříci přijímají o hodně dřív, než tu kvalitu, byly to nějaké hotovky, které byly cítit na metry daleko. Bylo by zajímavé zkusit tyto kuličky třeba na Nových Mlýnech, kde už možná 15 let frčí boilies.
Neco podobného jsem zažil i na jedné říčce, kde se do té doby chytalo pouze na žížaly, a po zakrmení dvěma druhy kulí přišly nejdřív záběry na ty nejobyčejnější kuličky, na ty moje tajné zbraně, které na silně prochytávaných vodách fungují dost dobře ( jsou i výrazně méně aromatické, spíš vůbec ) byl první záběr až při asi páté návštěvě. A druhý důvod je ten, že až přestanou ryby reagovat na první jednoduché směsi, tak jim dáš neco lepšího, a tak to bude fungovat dál a dál, než si tam tebe a tvých úlovků nekdo všimne a budeš mít po panenské vodě a časem i po úlovcích, ikdyž mají ryby v sobě různé těžké kovy, jak píšeš, pro většinu lidí je to no problém, protože to není vidět.
To Kobrik, ICQ nemám a mít už asi nebudu, mám SKYPE, vše je v kartě.
Hola
antony
NSp. - Profil | Čt 14.6.2007 20:42:05
NBobPaar - Profil | Čt 14.6.2007 20:41:51
NKobrik - Profil | Čt 14.6.2007 20:35:17
NBobPaar - Profil | Čt 14.6.2007 20:30:32
NKobrik - Profil | Čt 14.6.2007 20:27:10
NBobPaar - Profil | Čt 14.6.2007 20:22:23
NKobrik - Profil | Čt 14.6.2007 20:16:20
antony - :-))) Sem se divil, že by ti to nedalo. Já dosud na Moravu moc nechodil, ale letos sem si řekl, že to hodlám změnit. Přece jenom, moje tvrzení, že tam sou akorát sumci, kteří vše vyžrali je přehnané a jak se včera ukázalo rybek je tam dost, jen to chce umět :-))) Jinak máš ICQ? Na pár věcí ohledně Moravy bych se tě chtěl zeptat
Nantony - Profil | Čt 14.6.2007 19:56:38
Kobrik, čo bolo, bolo, terazky som rybárom aj v MRS, ode dneška od 13,00, neodolal jsem a vzal si roční povolenku, ta Morava mi přeci jenom chybí. Jinak tam ty vaše ramena znám asi z jenom z levé strany Moravy ( Vítovské, Vláky?), možná se pletu, na pravém břehu znám jenom štěrkáč. Jinak na to náklí se asi zajedu podivat, nástražky do 20 cm na sumíky stačí.
NKobrik - Profil | Čt 14.6.2007 19:23:15
Nantony - Profil | Čt 14.6.2007 19:12:06
NKobrik - Profil | Čt 14.6.2007 18:14:20
NBobPaar - Profil | Čt 14.6.2007 17:27:56
to Jozka- myslis ze budu dva dni stacit? Bobule tam budu vo vode asi prvy raz tak neviem ci tam nevnadit radsej dlhsie. Takisto by ma zaujimalo, ak mozes poradit, akym mnozstvom krmit. A mam aj obavu aby to nezapadlo do blata a nebude z toho uzitok. Dik
NJozka - Profil | Čt 14.6.2007 11:21:50
Nrommi - Profil | Čt 14.6.2007 8:12:08
NKobrik - Profil | Čt 14.6.2007 5:27:43
NKobrik - Profil | Čt 14.6.2007 5:24:34
Kde to žije - kaprařina
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8058
PoNLabe fishing store 18
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNKyjský rybník, Džbán 50904
PoNKrátkodobá kaprařina x 9912
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNFanclub značky Shimano 16387
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
SoNJezero Borek u St. Boleslavi 410
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....













