"České koule"

mate nekde zkusenosti z touto nastrahou ? pripadne zde je obrazek: http://rybashop.cz/docs/pd-984822216.htm doufam ze tento odkaz nebude bran jako reklama-to bych nechtel.. vyjadrete se, pripadne doporucte neco jyneho..
Autor diskuse: Pepino - Profil , 30.12.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 17:16:30

pájanb >> :((( Tak to je škoda

    Npájanb - Profil | Ne 4.3.2012 17:15:30

    Mr.Mepps >> jojo je to tak ,už je nevyrábí a věnuje se krmítkovkám a měkotině. Koule jsem mu testoval na Rozkoši a s úspěchama.Nejvěší ale jen 86 cm a 13 kg.

      NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 13:28:25

      gabo >> Tak nic

        Ngabo - Profil | Ne 4.3.2012 13:26:50

        Mr.Mepps >> ne

          NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 13:18:00

          gabo >> Tak nic mno chytal si na tyhle koule ???

            Ngabo - Profil | Ne 4.3.2012 13:16:39

            Mr.Mepps >> to nevím

              NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 12:27:10

              Branči >> lasti555 - 4.3.2012 12:24:54 >> OK už tam letím :D

                Nlasti555 - Profil | Ne 4.3.2012 12:24:54

                Mr.Mepps >> Pod pisat tam a nie do zastaralej diskusie :)

                  NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 12:22:10

                  Branči >> lasti555 - 4.3.2012 12:21:32 >> Jo du se tak kouknout :D

                    Nlasti555 - Profil | Ne 4.3.2012 12:21:32

                    Mr.Mepps >> som tu prave teraz :) inac zalozil som aj diskusiu skusenosti s firmou lastia tak sa mozes zapojit

                      NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 12:20:36

                      Martík >> :D

                        NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 12:20:00

                        gabo >> Tak to je škoda no nic a dík za snahu . Mám dojem že ty Český Koule dělal pan Růžička je to možný ???

                          NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 12:18:58

                          Pvl >> Tak dík :D

                            NDrinks - Profil | Ne 4.3.2012 12:18:47

                            6 roků stará otázka:-)

                              NMartík - Profil | Ne 4.3.2012 12:08:51

                              Mr.Mepps >> právě, dlouho jsem už nic tak dvou-troj-až více smyslného nenapsal :))

                                Ngabo - Profil | Ne 4.3.2012 10:51:39

                                Mr.Mepps >> tyto koule už se nedělají a dělala je firma KAPRPRO, s.r.o.

                                  NPvl - Profil | Ne 4.3.2012 10:40:44

                                  Mr.Mepps >> Snaha se cení .o§)

                                    NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 10:39:20

                                    Pvl >> No teď sem to zkoušel poslat ty fotky a nejde to

                                      NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 10:16:03

                                      Pvl >> hmm

                                        NPvl - Profil | Ne 4.3.2012 10:14:44

                                        Mr.Mepps >> Nepsal jsem nic v tom smyslu :o§)

                                          NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 10:13:57

                                          Pvl >> Ale v tomle nekecám

                                            NPvl - Profil | Ne 4.3.2012 10:11:12

                                            Mr.Mepps >> Áááách to je prekérní situace :o§)))))

                                              NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 10:08:17

                                              Pvl >> Nejdou mi odeslat!!! Hrozně dlouho se to načítá a pak nic

                                                NPvl - Profil | Ne 4.3.2012 10:00:59

                                                Mr.Mepps >> Jak s tou fotkou ?Asi jsi přemrknul dotaz :o§))))))))

                                                  NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 9:59:59

                                                  Pvl >> Už sem dal líbí :D

                                                    NPvl - Profil | Ne 4.3.2012 9:58:30

                                                    Mr.Mepps >> Můžeš dát líbí :o§) A co fotka ? .o§)

                                                      NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 9:58:10

                                                      Branči >> lasti555 - 3.3.2012 23:09:16 >> Kdy tu tak dnes budeš ???

                                                        NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 9:57:51

                                                        Branči >> lasti555 - 3.3.2012 23:08:54 >> Jo dík za stránky, porozhlídnu se tam :D

                                                          NMr.Mepps - Profil | Ne 4.3.2012 9:55:55

                                                          Martík >> Kdybych byl autorem diskuze tak bych ti dal poděkování :D

                                                            Nlasti555 - Profil | Ne 4.3.2012 9:22:37

                                                            Grasel >> co presne myslis ? to ze to je Made in Slovakia alebo to ze to je Lastia ? :)

                                                              NGrasel - Profil | Ne 4.3.2012 8:31:42

                                                              Martík >> Tak s tím se dá souhlasit :))

                                                                NMartík - Profil | Ne 4.3.2012 8:29:03

                                                                já bych řekl, že nejlepší České Koule má Netipa :) Co ten vyprodukuje, na to nikdo nemá..

                                                                  NGrasel - Profil | Ne 4.3.2012 7:55:27

                                                                  Branči >> lasti555 - 3.3.2012 23:08:54 >> No tak to je fakt důvod k hrdosti...

                                                                    Nlasti555 - Profil | So 3.3.2012 23:09:16

                                                                    Mr.Mepps >> idem aj ja maj sa dobru noc ...zajtra urcite : )

                                                                      Nlasti555 - Profil | So 3.3.2012 23:08:54

                                                                      Mr.Mepps >> http://www.lastia.eu/ tu je stranka...produkty : od pufiniek,krmiv az po DIamond radu ( najkvalitnejsia rada boilies od tejto firmy ) ale vsetko tam mas staci si vsetko prezriet....podla mna fakt dobre gulky....a je to MADE IN SLOVAKIA :)

                                                                        NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 23:07:27

                                                                        Branči >> lasti555 - 3.3.2012 23:03:59 >> No nic já du spát tak možná zítra zas tu :D

                                                                          NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 23:05:03

                                                                          Branči >> O tý slyšim prvně :D pošli stránky pls

                                                                            Nlasti555 - Profil | So 3.3.2012 23:03:59

                                                                            Mr.Mepps >> Ja chytam na Lastiu ale ta v cesku nieje moc popularna nie ?

                                                                              NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 23:01:53

                                                                              Branči >> lasti555 - 3.3.2012 23:00:15 >> Ořech a Chobotnice Játra

                                                                                Nlasti555 - Profil | So 3.3.2012 23:00:15

                                                                                Mr.Mepps >> ktore prichute su pre teba TOP ?

                                                                                  NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 22:57:04

                                                                                  Branči >> lasti555 - 3.3.2012 22:55:04 >> Tady máš stránky :D http://boilies-carpinferno.cz/

                                                                                    NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 22:55:41

                                                                                    Branči >> lasti555 - 3.3.2012 22:55:04 >> CIB

                                                                                      NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 22:55:28

                                                                                      Branči >> lasti555 - 3.3.2012 22:54:47 >> Škoda že už se asi neprodávaj :((((((((

                                                                                        Nlasti555 - Profil | So 3.3.2012 22:55:04

                                                                                        Mr.Mepps >> na ake boileis chytas teraz ? :D

                                                                                          Nlasti555 - Profil | So 3.3.2012 22:54:47

                                                                                          Mr.Mepps >> oooooookkk. ahoj

                                                                                            NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 22:53:31

                                                                                            Branči >> lasti555 - 3.3.2012 22:50:50 >> Tak bylo to před 5-6 lety vydžely min 8 hodin tak to si nepamatuju

                                                                                              Nlasti555 - Profil | So 3.3.2012 22:50:50

                                                                                              Mr.Mepps >> nejak malo nie ? ako dlho vydrzalo vo vode ?....a nikde nebolo napsiane z coho bolo zlozene ?

                                                                                                NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 22:48:10

                                                                                                Branči >> lasti555 - 3.3.2012 22:45:08 >> Asi 120Kčkg

                                                                                                  Nlasti555 - Profil | So 3.3.2012 22:45:08

                                                                                                  Mr.Mepps >> kolko stalo 1kg ?

                                                                                                    NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 22:42:37

                                                                                                    Branči >> lasti555 - 3.3.2012 22:40:54 >> Byli to dobrý rozpouštěcí boilí a hlavně mněl dobrý příchutě a cenu.

                                                                                                      Nlasti555 - Profil | So 3.3.2012 22:40:54

                                                                                                      Mr.Mepps >> aha...a co tak citam..nebola to ta naj kvalita co ?

                                                                                                        NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 22:40:15

                                                                                                        Branči >> lasti555 - 3.3.2012 22:37:39 >> Moc známá právě že ne :(((( ten chlápek ty koule nikam nedával mněl je jen ve svým obchodě

                                                                                                          Nlasti555 - Profil | So 3.3.2012 22:37:39

                                                                                                          Mr.Mepps >> aha DAKUJEM ...to nije moc znama firma nie ? ci ?

                                                                                                            Ntuzemak - Profil | So 3.3.2012 22:37:18

                                                                                                            Branči >> lasti555 - 3.3.2012 22:34:04 >> asi to nikomu už neotevře..

                                                                                                              NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 22:34:44

                                                                                                              Branči >> lasti555 - 3.3.2012 22:33:35 >> Ten boilís se jmenuje České Koule

                                                                                                                Nlasti555 - Profil | So 3.3.2012 22:34:04

                                                                                                                tuzemak >> nazdar prosim ta o ake boilies ide ? ...tu stranku mi nechce otvorit a nemozem zistit o aku firmu ide ?

                                                                                                                  Nlasti555 - Profil | So 3.3.2012 22:33:35

                                                                                                                  Mr.Mepps >> nazdar prosim ta o ake boilies ide ? ...tu stranku mi nechce otvorit a nemozem zistit o aku firmu ide ?

                                                                                                                    NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 22:24:08

                                                                                                                    tuzemak >> Doufám :D

                                                                                                                      Ntuzemak - Profil | So 3.3.2012 22:23:19

                                                                                                                      Mr.Mepps >> mr.mepps - 3.3.2012 22:22:15 >> ani sem je nehledal,musíš doufat,že o nich někdo něco víííí

                                                                                                                        NMr.Mepps - Profil | So 3.3.2012 22:22:15

                                                                                                                        tuzemak >> My sme je koupily před Xlety a docela to na ně jezdilo ale teď je nemůžu najít