- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pánové co říkáte na trofejni štiku p.Goryla v sekci trofeje -fotomontáž?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NBosanac - Profil | So 30.12.2006 1:23:14
Nstilet - Profil | Čt 28.12.2006 16:42:52
Nharpunar - Profil | Čt 28.12.2006 8:58:16
NAzbest - Profil | Čt 28.12.2006 8:38:58
Nplavčík Tom - Profil | Čt 28.12.2006 8:10:36
P.S.: lhát se nemá, protože kdo lže, ten krade a kdo krade ...
Npppp - Profil | Čt 28.12.2006 0:07:31
NJapčák - Profil | Čt 28.12.2006 0:01:50
NStopař - Profil | St 27.12.2006 23:51:03
Npppp - Profil | St 27.12.2006 23:46:41
Japčák - už deš spát,jo?Tak na zdraví.
NJapčák - Profil | St 27.12.2006 23:39:26
Chrsssst Všem.....
Nsoulfly - Profil | St 27.12.2006 23:27:58
Npppp - Profil | St 27.12.2006 23:26:07
NVaclav - Profil | St 27.12.2006 23:22:57
Nsoulfly - Profil | St 27.12.2006 23:19:33
Npppp - Profil | St 27.12.2006 22:57:59
K otázce : hnusně vyfocená devadesátka nevykuchaná.Kdyby byla kuchlá,visí ji prsní ploutev hodně nízko a taky břišní stěna.Můžete mi věřit , já takové štiky kuchám dost často.
NJapčák - Profil | St 27.12.2006 22:52:27
Zítra bych měl kočírovat ale tak kolem desáté...
Šak sa no To taky možu vys... mě neporůčá nikdo...
Loňská výběrová .... tož na zdraví ...aj Všem ! aj blbým - můj případ....
NJapčák - Profil | St 27.12.2006 22:36:15
Blbec jsem i já že na takovou hovadinu vůbec reaguji.....
NMaňas | St 27.12.2006 22:26:57
NPavel Král - Profil | St 27.12.2006 21:15:34
NPetrson - Profil | St 27.12.2006 20:28:50
>> Drozďák > pravdu máš, štice s roztančeným květákem to vážně je šumafuk, už jí ani svěcená nepomůže, tak je celkem jedno, jestli s ní kuchtík při balzamování nacvičoval spartakiádu. Zde pomůže jen vzpomínka a slza pietně v koutku rozmáznutá. Tak chrrrsstt, na smrt Lízinky, štikénky našej :-))))
Nmathas - Profil | St 27.12.2006 18:36:59
Nharpunar - Profil | St 27.12.2006 15:28:32
Ndetreux - Profil | St 27.12.2006 10:46:37
Ndrozďák - Profil | St 27.12.2006 9:50:10
Nesox.martin - Profil | St 27.12.2006 9:47:33
vykuchaná a focená hodně před rybářem, je nemožné odhadnout její velikost a skutečnou váhu.
Jestli je váha pravdivá tak je to slušná trofej, ale já to
podle týhle fotky neberu.
Nmiros - Profil | St 27.12.2006 9:46:21
Nxycht | St 27.12.2006 9:27:41
Ntinca - Profil | St 27.12.2006 9:21:35
Npajda - Profil | St 27.12.2006 8:38:41
Na vykuchání mi nesedí postavení ploutví a také v okolí hlavy by vykuchaná štika vypadala jinak.
Chtělo by to, aby dotyčný rybář sem hodil na posouzení fotky i z jiných úhlů.
Každý si snad fotíme několik fotek, kdyby náhodou nějaká nevyšla.
NMira Rybář - Profil | St 27.12.2006 8:31:55
NMrKos - Profil | St 27.12.2006 8:31:35
NMilan B. (MB) - Profil | St 27.12.2006 6:05:21
Jinak: Tyhle velke ryby vetsinou lovec klepne (no budiz), ale myslim ze fotka trofeje by mela splnovat nejake nalezitosti. Focena alespon nekde u vody, nebo na trave.........ale doklepana a kuchla stika v kouplene :-(. Nemluvim ted o fotograficke kvalite fotky, ale spis o tom ze MRK se ubira spise sportovnim smerem rybolovu a nejak mi tady takove fotky moc nesedi. Mozna zamysleni pro Adminy.....
NPetrson - Profil | St 27.12.2006 3:07:42
NBachy - Profil | St 27.12.2006 1:50:57
NBachy - Profil | St 27.12.2006 1:49:41
NTopoľčanec - Profil | St 27.12.2006 0:39:12
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












