- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářský řád pro rok 2007
1. úhoř už nemůže být použit jako nástražní ryba (sumcaři neplačte)
2. změna denní doby na pstruhových vodách v září :-)
3. Na pstruhovém revíru si již škodlivé ryby nepřisvojujeme, tak jako tomu bylo letos, ale podle nové vyhlášky škodlivé ryby (štika, tloušť, okoun, sumec, bolen nebo candát) "se tato ryba do pstruhového rybářského revíru nevrací. ... to je trochu přitažené za vlasy
4. Jen 3 dny v kalendářním týdnu je možno lovit na pstruhových vodách ryby lososovité na přívlač a na mušku. Datum se před započetím lovu zakroužkuje.
něco jsem našel sám, něco přetáhl, ale snad to nikomu nevadí, pokud vás něco napadne nebo najdete. ... jste vítáni.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NPyzda | Ne 10.12.2006 20:02:08
Nprofo - Profil | Út 5.12.2006 14:01:49
Nprofo - Profil | Út 5.12.2006 13:53:47
NMiloš_Dia | Út 5.12.2006 8:18:34
Zavolej si na MZE a nech si spojit přednostu rybářského odboru pana doktora Poupě...On ti to jistě rád vysvětlí.....podle mého názor je to jeden z hlavních architektů stavu, který tady po roce 2003 nastal..
NTomáš Kaipr - Profil | Út 5.12.2006 2:04:39
NPyzda | Po 4.12.2006 15:19:52
Njindra - Profil | Po 4.12.2006 10:21:36
Njindra - Profil | Po 4.12.2006 10:10:32
Nb.gun - Profil | Po 4.12.2006 10:05:11
Jelikož se tvá otázka týkala lovu už v příštím roce, měl bys vycházet právě z této novely. A protože konec roku se kvapem blíží, doporučuji nastudovat dříve, než budeš u vody nemile překvapen, že je něco jinak, než jak jsi byl doposud zvyklý.
Nhraji - Profil | Po 4.12.2006 9:43:35
NTomáš Kaipr - Profil | Po 4.12.2006 9:39:17
michal: všechno bych bral, ale je tam napsané výhradně a jen tito čtyři dravci, je ale plno jiných dravců jako okoun, mník, tloušť, jesen, sum. americký, úhoř a ti se na části rybičky také běžně loví čímž padá u těch uvedených dravců jejich výhradnost
NMichal | Po 4.12.2006 8:07:41
Nb.gun - Profil | Po 4.12.2006 2:24:43
NTomáš Kaipr - Profil | Po 4.12.2006 2:05:01
Njindra - Profil | Po 4.12.2006 0:19:49
Ndrozďák - Profil | Po 4.12.2006 0:01:53
NTomáš Kaipr - Profil | Ne 3.12.2006 23:37:25
Když jde o tzv.R.Ř.mám tady pár věcí který mi zatím nikdo pro mě uspokojivě nevysvětlil.
č1.povolený způsob lov dravců je od16června do 31prosince nadále v kapitole lov dravců je napsáno, že dravci jsou štika, candát, sumec, bolen. Tudíž se zde nehovoří o tom, že se nesmí lovit na rybičku v době hájení dravců, ale jen o tom, že se nesmí lovit tito vyjmenovaní dravci. Což mně přivádí na myšlenku, že bych tedy mohl podle tohoto výkladu jít od 15března kdy končí jejich hájení chytat na rybičku mníky je to tak? Ono pokud bude kosa tak určitě nepůjdou na žížalky, neboť budou rybky ležet ztuhlý na dně a tudíž snadná kořist a možnost toho že chytím na místech kde chytám mníky toho zmiňovaného dravce je prakticky nulová. Dále bych se chtěl zeptat na váš názor ohledně příposlechů, kde rozhodně neplatí to že ,,osoba je u udic přítomna aby s nimi mohla bez prodlení manipulovat", ale většinou chrní 5m od prutů ve stanu což vidím dnes a denně na Labi. Podle mě je to na sebrání papírů nemyslíte? Pokud někdo přijde lovit ryby mělo by to být se vším všudy a ne tímhle způsobem, který je stejně umožněn jen tím, že většina sestav při lovu na boilí není de facto ničím jiným než samosekem který je také zakázaný. Možná, že mnohé těmito poznámkami rozčílím, ale nezlobte se na mě to když někdo chrápe 3 hodiny ve stanu a vzbudí se pouze když má rybu už dávno na prutě to žádná rybařina není, říkejte si tomu třeba pokrok, ale pro mě je to jen degradace rybařiny na pouhé zdolávání ryb.
NMiloš_dia | Ne 3.12.2006 22:52:54
Omyl, přechodná ustanovení principielně slouží k deklaraci podmínek pro přechod od staré legislativy k nové....
Zapomeň na 8 let nebo 10 let !!!!
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












