Nej česká firma na výrobu boilies

Ahojte, nechci se ptát která firma je nejlepší, ale jaké máte zkušenosti s něma, ohledně jaká firma, směs, aroma, nej úlovek atd. Chápete, jaká firma je pro vás nej. Dík AiWeN
Autor diskuse: Aiwen - Profil , 19.10.2006 kaprařina - nástrahy, návnady

NAiwen - Profil | Pá 20.10.2006 13:48:24

Gandalf: já jsem si dělal prdel!

    NGandalf šedý | Pá 20.10.2006 13:38:02

    Aiwen : To bys jako student nezaplatil. Radši se poohlídni po něčem jiném.

      NAladin - Profil | Pá 20.10.2006 13:23:58

      Aiwen:já to pochopil moc dobře.....)

        NAiwen - Profil | Pá 20.10.2006 13:22:39

        Aladin: a kde si ho můžu sehnat??? :-DDDDD, né je fakt dobře že aspon tys to pochopil :-))

          NAladin - Profil | Pá 20.10.2006 13:20:28

          Aiwen:Šulibaits je fakt bomba.......nedám na něj dopustit.

            NAiwen - Profil | Pá 20.10.2006 13:19:04

            Já jsem touto otázkou nemyslel že mi budete radit na co mám chytat ale s jakou firmou jste nejvíc spokojen něco takovýho jako "šuli baits" už to chápete???

              NAladin - Profil | Pá 20.10.2006 10:42:25

              Šuli:zamlouvám si něco ze tvé limitované série.........

                NSla - Profil | Pá 20.10.2006 10:40:54

                Šuli: to musím vyskoušet. ale problem bude s tou 12.5:))

                  NŠuli | Pá 20.10.2006 10:35:40

                  Gandalf:Já to takhle zkoušel s amurama a u nich to zase tak nefungovalo.

                    NGandalf šedý | Pá 20.10.2006 10:32:34

                    šuli : To by mohlo fungovat. Podobně to dělám při přípravě krmení na líny. Člověk by nevěřil, jaký jsou ty ryby kanibalové.

                      NŠuli | Pá 20.10.2006 10:26:05

                      Sla:Mrazák je plnej a za oknem mi to někdo čorne.Vyřešil jsem to tak že kapry sušim,melu a dělám z nich rybí moučku kterou přidávám zpět do boilís.Je to takovej koloběh života.Na příští rok chystám novinku Baits Carp12,5.Bude to limitovaná série,protože z 12,5-ky jsem získal pouze 1,2kg čisté moučky:-))

                        NSla - Profil | Pá 20.10.2006 10:17:44

                        Šuli: jj, a ted začíná zima tak když už bude plny mrazak tak lze jeste neco šoupnout za okno:)

                          NŠuli | Pá 20.10.2006 10:09:48

                          Sla:já bych to s tou udírnou neviděl tak kriticky

                            NGandalf šedý | Pá 20.10.2006 10:01:25

                            Aladin : To je do studenější vody, tak snad příští víkend. Ale měla by to být bomba.

                              NSla - Profil | Pá 20.10.2006 9:59:42

                              Šuli: to boili je tak kriticky vyvážené že pro každého kapra který ho pozře má kritické následky.

                                NŠuli | Pá 20.10.2006 9:57:41

                                Cucák:Toto boilís kapři pouze ocucávaj,ale to druhé žerou což je dáno jeho krytickým vyvážením.

                                  NAladin - Profil | Pá 20.10.2006 9:53:48

                                  Cucák:toto boilies jsem nikde v obchodech neviděl. Dá se sehnat v nějakém e-shopu?..:)

                                    NAladin - Profil | Pá 20.10.2006 9:52:58

                                    Gandalf:to je pěkný nárust. A už si testoval tu novinku, jak si o ní říkal - Death Penguin?

                                      NGandalf šedý | Pá 20.10.2006 9:50:12

                                      Aladin : I to je možné. Nicméně s Gandafem se mě počet záběrů od velkých kaprů zvýšil o 31%.

                                        NCucák - Profil | Pá 20.10.2006 9:49:56

                                        Žaloba, nežaloba nemůžu vydržet a musím se ozvat. Nejlepší je Cucbaits !!! A omluvu ze mě nikdo nedostane.