Uprava cepice MRK

Prosim o upravu cepice v predu s logem MRK ale zda by se nemohlo dozadu nad zapinani jeste dosit prezdivka kazdeho kupujiciho.Predem dekuji za odpoved.
Autor diskuse: Forest - Profil , 25.9.2006 všeobecné - ostatní

jepice - Profil | St 4.10.2006 20:27:55

Protektor - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®, čolkař - ®(2x), macin - ®, MrKos - ®, Milda - ®, m.s.k - ® , Mr.Stick - ® , Georgino - ®, JPfish - ®, Šáďa - ®, hlinomaz - ® , netopýr - ®, Jožin - ®, squad - ®, vitas - ® , Heiko - ®, Amurek - ®, Mucoň - ®, Kolco - ®, Kamčatkyn - ®, Ricci - ®, Bachy - ®, Bacil - ®, oskus - ®, Ondra (tloušťák) - ® , D.J. - ®, PeHa - ® , Dusík - ® , marty101 - ® , luboš - ®, Mikyrybář - ®, Qutar - ®, Fishky, kam - ®, Emroy - ®, carpdu - ®, posrom - ®, flyman - ®, Vaša - ®, Charvi - ®, Charvis - ®, Dýzl - ®, Šmaky - ® takže pokud dobře počítám tak 50 čepek. ještě se zeptám hrajiho

    Šmaky - Profil | St 4.10.2006 20:23:33

    Ahoj ja bych měl zájem taky o čepku s NICKEM

      Emroy - Profil | St 4.10.2006 20:06:58

      lenka: to je náhodička, že ti chlapi mají všechno tak společné :) Kapr 80, Vltavu, ryby.... :))

        lenka | St 4.10.2006 19:55:29

        Forest 1- Tak jsem tady dneska znovu. A je to 3x a to: Charvi, Charvis, Dýzl. Uuuh, a jsou registrovaní.

          Amurek - Profil | St 4.10.2006 19:53:39

          Martin M. - ® to ® tam nejde vyšít?

            Emroy - Profil | St 4.10.2006 19:41:35

            a co ten Hraji?? Taky chtěl aspoň čepku...

              Forest 1 - Profil | St 4.10.2006 16:53:38

              Vaša - ® ,v pohode ale mel jsi to jen tak tak.

                Vaša - Profil | St 4.10.2006 16:52:25

                Forest 1
                Tak to jsem rád,že jsem to stihnul:-)))))

                  Forest 1 - Profil | St 4.10.2006 16:44:54

                  Protektor - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®, čolkař - ®(2x), macin - ®, MrKos - ®, Milda - ®, m.s.k - ® , Mr.Stick - ® , Georgino - ®, JPfish - ®, Šáďa - ®, hlinomaz - ® , netopýr - ®, Jožin - ®, squad - ®, vitas - ® , Heiko - ®, Amurek - ®, Mucoň - ®, Kolco - ®, Kamčatkyn - ®, Ricci - ®, Bachy - ®, Bacil - ®, oskus - ®, Ondra (tloušťák) - ® , D.J. - ®, PeHa - ® , Dusík - ® , marty101 - ® , luboš - ®, Mikyrybář - ®, Qutar - ®, Fishky, kam - ®, Emroy - ®, carpdu - ®, posrom - ®, flyman - ®,Vaša - ®, Tak tu mame 46 bekovek, zitra to uzavru a seznam poslu adminum!!!!!!!

                    Vaša - Profil | St 4.10.2006 16:42:51

                    Jestli není pozdě,tak si závazně taky jednu obědnávám.

                      jepice - Profil | St 4.10.2006 16:36:27

                      Forest 1 - vždy ne. holt náhoda. máma by řekla: blbí mají štěstí :-))

                        Forest 1 - Profil | St 4.10.2006 16:33:20

                        jepice - ®,vzdycky jsi byl rychlejsi :-)))

                          jepice - Profil | St 4.10.2006 16:31:11

                          Forest 1- nějak pozdě ne? :-)

                            Forest 1 - Profil | St 4.10.2006 16:29:51

                            Protektor - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®, čolkař - ®(2x), macin - ®, MrKos - ®, Milda - ®, m.s.k - ® , Mr.Stick - ® , Georgino - ®, JPfish - ®, Šáďa - ®, hlinomaz - ® , netopýr - ®, Jožin - ®, squad - ®, vitas - ® , Heiko - ®, Amurek - ®, Mucoň - ®, Kolco - ®, Kamčatkyn - ®, Ricci - ®, Bachy - ®, Bacil - ®, oskus - ®, Ondra (tloušťák) - ® , D.J. - ®, PeHa - ® , Dusík - ® , marty101 - ® , luboš - ®, Mikyrybář - ®, Qutar - ®, Fishky, kam - ®, Emroy - ®, carpdu - ®, posrom - ®,flyman - ®, Tak tu mame 45 bekovek,zitra to uzavru a seznam poslu adminum!!!!!!!

                              jepice - Profil | St 4.10.2006 16:26:31

                              Protektor - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®, čolkař - ®(2x), macin - ®, MrKos - ®, Milda - ®, m.s.k - ® , Mr.Stick - ® , Georgino - ®, JPfish - ®, Šáďa - ®, hlinomaz - ® , netopýr - ®, Jožin - ®, squad - ®, vitas - ® , Heiko - ®, Amurek - ®, Mucoň - ®, Kolco - ®, Kamčatkyn - ®, Ricci - ®, Bachy - ®, Bacil - ®, oskus - ®, Ondra (tloušťák) - ® , D.J. - ®, PeHa - ® , Dusík - ® , marty101 - ® , luboš - ®, Mikyrybář - ®, Qutar - ®, Fishky, kam - ®, Emroy - ®, carpdu - ®, posrom - ®, flyman - ®. takže o5 45 kousků

                                flyman - Profil | St 4.10.2006 16:13:42

                                Já bych chtěl taky :-(((((( Moc prosím - díkec

                                  jepice - Profil | St 4.10.2006 15:56:09

                                  Protektor - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®, čolkař - ®(2x), macin - ®, MrKos - ®, Milda - ®, m.s.k - ® , Mr.Stick - ® , Georgino - ®, JPfish - ®, Šáďa - ®, hlinomaz - ® , netopýr - ®, Jožin - ®, squad - ®, vitas - ® , Heiko - ®, Amurek - ®, Mucoň - ®, Kolco - ®, Kamčatkyn - ®, Ricci - ®, Bachy - ®, Bacil - ®, oskus - ®, Ondra (tloušťák) - ® , D.J. - ®, PeHa - ® , Dusík - ® , marty101 - ® , luboš - ®, Mikyrybář - ®, Qutar - ®, Fishky, kam - ®, Emroy - ®, carpdu - ®, posrom - ® takže 44 kousků. já už bych pomalu začal hlásit MM adresy...

                                    XI XAO - Profil | St 4.10.2006 15:49:51

                                    Forest- Vyškrtni mě za seznamu omlouvám se stalo se nedorozumění dík

                                      MrKos - Profil | St 4.10.2006 9:15:56

                                      Martin M, Roman C: myslím že nám Brňákům a popř. okolním z jádra není nutné rozesílat čepky a řešit tak objednávky a adresy... pokud to půjde tak se toho klidně ujmu a čepky vyzvednu osobně u Martina a rozdám dál... aspoň o těch pár kousků budete mít méně práce...
                                      jedná se myslím minimálně o tyto členy a jestli jsem někoho přehlédl tak ať se ozve:

                                      Ricci
                                      Kamčatkyn
                                      kam
                                      Emroy
                                      MrKos

                                        MrKos - Profil | St 4.10.2006 9:11:51

                                        Forest 1: nastal čas sčítání :-) už to tu bylo dost dlouho a všichni měli možnost se ozvat... zkopíruj to prosím do mailu a pošli adminům... hlavně koukni na diakritiku aby nedošlo k nějakým pochybením... například já trvám na svém malém " r " :-)