Uprava cepice MRK

Prosim o upravu cepice v predu s logem MRK ale zda by se nemohlo dozadu nad zapinani jeste dosit prezdivka kazdeho kupujiciho.Predem dekuji za odpoved.
Autor diskuse: Forest - Profil , 25.9.2006 všeobecné - ostatní

NPyzda | So 7.10.2006 21:20:22

medvěd : nevěřím, že jsi takový idealista, ale věřím že ti jde o tu kšiltovku. Ty by jsi si jí normálmě nekoupil a nenechal si vyšít cokoliv? Stejný je to i s pstruhama, ať s nima děláš cokoliv....

    Nmedvěd - Profil | So 7.10.2006 21:13:44

    Pyzda:opravdu se musíš vyjadřovat i tam,kde nemáš co říct?

      NFrostty - Profil | So 7.10.2006 21:07:19

      Pyzda: asi si trochu bumbal že:))))

        NPyzda | So 7.10.2006 21:06:20

        Čepice se neplatí, platí to Paroubek volové. Vemte si klidně deset, ale na týlu budete mít heslo : "To Vám a MRKu zařídil správný CHlap a když vyhraju nad tím nímandem Topolem, budete mít i TROFEJNÍ kapry, o pstruhách mě můj tajemník nic neříkal. Pstruhaři nejsou klíčovou skupinou, proto na ně se.u.

          NProtektor - Profil | So 7.10.2006 21:00:41

          ja si ju vemu asi primo v brne.jestli to neva.

            NVaša - Profil | So 7.10.2006 20:27:06

            Roman C
            Tak jak to vypadá s čepicema?Kdy a jak se budou platit?

              NForest 1 - Profil | Čt 5.10.2006 15:41:56

              Roman C. - ®,mas to tam.

                NForest 1 - Profil | Čt 5.10.2006 15:35:40

                Protektor - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®, čolkař - ®(2x), MrKos - ®, Milda - ®, m.s.k - ® , Mr.Stick - ® , Georgino - ®, JPfish - ®, Šáďa - ®, hlinomaz - ® , netopýr - ®, Jožin - ®, squad - ®, vitas - ® , Heiko - ®, Amurek - ®, Mucoň - ®, Kolco - ®, Kamčatkyn - ®, Ricci - ®, Bachy - ®, Bacil - ®, oskus - ®, Ondra (tloušťák) - ® , D.J. - ®, PeHa - ® , Dusík - ® , marty101 - ® , luboš - ®, Mikyrybář - ®, Qutar - ®, Fishky, kam - ®, Emroy - ®, carpdu - ®, posrom - ®, flyman - ®, Vaša - ®, Charvi - ®, Charvis - ®, Dýzl - ®, Šmaky - ® , tomm - ®, KONEC!!!!!!! Vsem zucastnenym dekuji ze me v tom nenechali samotnyho. Tento seznam odesilam Romanovi C, pokud se najde jeste nejaka BRZDA tak at uz kontaktuje adminy.Diky

                  NVaša - Profil | Čt 5.10.2006 13:38:49

                  3koda že to bude až za měsíc.To s ní mockrát letos na ryby nepůjdu:-((((

                    NForest 1 - Profil | Čt 5.10.2006 9:02:40

                    Protektor - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®, čolkař - ®(2x), MrKos - ®, Milda - ®, m.s.k - ® , Mr.Stick - ® , Georgino - ®, JPfish - ®, Šáďa - ®, hlinomaz - ® , netopýr - ®, Jožin - ®, squad - ®, vitas - ® , Heiko - ®, Amurek - ®, Mucoň - ®, Kolco - ®, Kamčatkyn - ®, Ricci - ®, Bachy - ®, Bacil - ®, oskus - ®, Ondra (tloušťák) - ® , D.J. - ®, PeHa - ® , Dusík - ® , marty101 - ® , luboš - ®, Mikyrybář - ®, Qutar - ®, Fishky, kam - ®, Emroy - ®, carpdu - ®, posrom - ®, flyman - ®, Vaša - ®, Charvi - ®, Charvis - ®, Dýzl - ®, Šmaky - ® ,tomm - ®,takže pokud dobře počítám tak 50 čepek. V 16:00 odesilam seznam adminum konkretne Romanovi C.Tak jeste nekdo????

                      NRoman C. - Profil | Čt 5.10.2006 8:43:25

                      Ricci>pokud to dneska zadam, tak si myslim ze cca do 3tydnu bych je mohl mit doma a pak tak tyden na distribuci, tzn. do mesice by mohli byt ksiltovky u vas...

                        NRicci - Profil | Čt 5.10.2006 8:40:35

                        Roman C.: kdy vidíš termín dodání?

                          NRoman C. - Profil | Čt 5.10.2006 8:36:30

                          tomm>ok
                          all>takze dneska se uzaviraji prihlasky, budu posilat objednavku. Kdo neobjednal, rychle to napravte. Po dnesku uz budete mit s ksiltovkama s nickem zase na nejakou dobu utrum...

                            Ntomm - Profil | Čt 5.10.2006 8:08:55

                            Roman C. >Já bych prosím tu kšiltovku s nickem taky chtěl, děkuji!

                              Nmacin - Profil | Čt 5.10.2006 0:22:40

                              Forest 1: vzhledem k tomu že máš asi Ty na starosti seznam šiltovek, tak mě z něj prosím smaž díky!

                                NRoman C. - Profil | St 4.10.2006 22:29:21

                                ad "R" v kolecku>vsechno jde vysit, ale soucasne vysivaci stroje neumi neco tak maleho vysit, aby bylo jasne co to je. Rekneme ze uz sam nick bude tak na hranici citelnosti, ale ten jeste citelny bude, cokoliv mensiho uz bude jen flek na ksiltovce, ktery bude vypada spis jako chyba programu, nez jako nejake "Rko". To uz jsme resili u minulych ksiltovek. Takze "Rko" je technicky nevhodne realizovat...

                                  Njepice - Profil | St 4.10.2006 20:43:21

                                  hlinomaz- bych chtěl vidět jak se s tím budou piplat... :-) ne to R v kolečku, pro matikáře v kruhu, tam nebude
                                  Vaša- jj, proto mi to napsání trvá tak dlouho :-)

                                    NVaša - Profil | St 4.10.2006 20:42:38

                                    hlinomaz
                                    M.M. říkal,že ne.

                                      Nhlinomaz - Profil | St 4.10.2006 20:39:08

                                      A bude tam vyšitý aji to R v kolečku?

                                        NVaša - Profil | St 4.10.2006 20:39:01

                                        jepice:
                                        To muselo dát fušku to všechno napsat :-)))