Uprava cepice MRK

Prosim o upravu cepice v predu s logem MRK ale zda by se nemohlo dozadu nad zapinani jeste dosit prezdivka kazdeho kupujiciho.Predem dekuji za odpoved.
Autor diskuse: Forest - Profil , 25.9.2006 všeobecné - ostatní

NMrKos - Profil | St 27.9.2006 20:51:44

Protektor: no vono by se to stejně na kšiltovku běžné velikosti asi nevešlo a pochybuju že by jsi měl hlavu velkou jako míchačka... :-)
a nechceš si změnit i ten podivně znící nick ?... dyť to každej ví že jsi to Ty takže není nuné aby tam bylo napsáno že je to zkráceno... to je podobné jako když v jednom nejmenovaném filmu hlásilii " stěrače stírají... " :-)

    N Protektor(zkracenoz LordProtektor) - Profil | St 27.9.2006 20:45:38

    Ja bych prosil misto Protektor(zkracenoz LordProtektor)
    jen Protektor :-)) a jinak co delam na tom seznamu? :-)))jo a bez toho D na zacatku jenom Protektor

      Njepice - Profil | St 27.9.2006 20:20:10

      asi už nás je na ty kšiltky 20+ co? :-))

        NHayabusa - Profil | St 27.9.2006 20:13:13

        Taky bych jednu prosil!Diky

          NRicci - Profil | St 27.9.2006 14:13:49

          Forest 1: tož si ňa tam také dopiš.. Díky

            NMrKos - Profil | St 27.9.2006 14:00:19

            Forest1: pokud to půjde tak tam na konec seznamu piš i aktuální počet uchazečů ať to nemusí Roman nebo Martin furt dokola počítat :-)

              NMrKos - Profil | St 27.9.2006 13:59:00

              Bulk: na trička si založ vlastní otázku a nedělej nám tady v tom bordel :-))

                NAmurek - Profil | St 27.9.2006 13:38:19

                Forest 1 - ® Ahoj tak si ještě připiš do seznamu Amurek - ® a Mucoň - ®.Dík

                  NForest 1 - Profil | St 27.9.2006 11:40:50

                  Bulk - ® ,Heiko - ®,o tricku nic nevim,Hejko uz jsem ta dal na seznam na tu bekovku

                    NForest 1 - Profil | St 27.9.2006 11:39:38

                    DProtektor(zkraceno z LordProtektor) - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, čolkař - ® , Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®,
                    XI XAO - ®, čolkař - ®(2x), macin - ®, MrKos - ®, Milda - ®, m.s.k - ® , Mr.Stick - ® , Georgino - ®, JPfish - ®, Šáďa - ®, hlinomaz - ® , netopýr - ®, Jožin - ®, squad - ®, vitas - ® , Heiko - ® akualni seznam

                      NHeiko - Profil | St 27.9.2006 11:38:11

                      hoja, beru cepku i triko ;o

                        NBulk - Profil | St 27.9.2006 11:34:02

                        A o tričko by zájem nebyl??

                          NForest 1 - Profil | St 27.9.2006 11:18:19

                          DProtektor(zkraceno z LordProtektor) - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, čolkař - ® , Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®,
                          XI XAO - ®, čolkař - ®(2x), macin - ®, MrKos - ®, Milda - ®, m.s.k - ® , Mr.Stick - ® , Georgino - ®, JPfish - ®, Šáďa - ®, hlinomaz - ® , netopýr - ®, Jožin - ®, squad - ®, vitas - ® ,akualni seznam

                            Nvitas - Profil | St 27.9.2006 9:02:12

                            cus, taky bych si vzal jednu..

                              NForest 1 - Profil | St 27.9.2006 8:47:29

                              DProtektor(zkraceno z LordProtektor) - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, čolkař - ® , Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®,
                              XI XAO - ®, čolkař - ®(2x), macin - ®, MrKos - ®, Milda - ®, m.s.k - ® , Mr.Stick - ® , Georgino - ®, JPfish - ®, Šáďa - ®, hlinomaz - ® , netopýr - ®, Jožin - ®, squad - ®, toto je zatim posledni seznam.

                                NAladin - Profil | St 27.9.2006 8:32:45

                                Mám dotaz. Bylo by to na nové šedé čepici, nebo na starší modro oranžové? Modro oranžovou mám, tak bych měl nerad doma dvě stejné. ))

                                  Nsquad | St 27.9.2006 7:59:08

                                  taky bych si jednu vzal:-) Squad

                                    NForest 1 - Profil | Út 26.9.2006 22:36:19

                                    jestli se nepletu tak 22kousku, pac p.čolkar si bere 2x.Dekuji

                                      NForest 1 - Profil | Út 26.9.2006 22:34:03

                                      DProtektor(zkraceno z LordProtektor) - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, čolkař - ® , Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®,
                                      XI XAO - ®, čolkař - ®(2x), macin - ®, MrKos - ®, Milda - ®, m.s.k - ® ,Mr.Stick - ® ,Georgino - ®,JPfish - ®,Šáďa - ®,hlinomaz - ® ,netopýr - ®, Jožin - ®,Dekuji zatim vsem za ochotu a podporu meho hecnuti :-))) toto je zatim posledni seznam.

                                        NXI XAO - Profil | Út 26.9.2006 22:07:47

                                        Roman C- No tak už jsme na 22ks Tak co víde to ???