Uprava cepice MRK

Prosim o upravu cepice v predu s logem MRK ale zda by se nemohlo dozadu nad zapinani jeste dosit prezdivka kazdeho kupujiciho.Predem dekuji za odpoved.
Autor diskuse: Forest - Profil , 25.9.2006 všeobecné - ostatní

NJožin - Profil | Út 26.9.2006 21:47:38

Mě si taky napište.

    Nnetopýr - Profil | Út 26.9.2006 21:12:37

    Netopýr by také chtěl, pěkně prosím, smutně koukám. Případně i s obrázkem.

      NMrKos - Profil | Út 26.9.2006 21:04:27

      Roman C: předem díky moc za snahu a ochotu...
      vidím už 15 + 5 takže ta dvacítka je nadosah... :-)

        Nhlinomaz - Profil | Út 26.9.2006 21:02:32

        Ja bych chtěl taky jednu.Jsou nějaký velikosti?

          NRoman C. - Profil | Út 26.9.2006 20:55:11

          myslim ze treba 20 nicku uz bude realizovatelne tam, kde nam delali ksiltovky, vetsinou s nimi byla dobra domluva... Vidim zatim cislo 14 :-) - ta dvacitka bude raz dva... Jen kdybych se zapomnel kouknout az jich bude 20, tak me hodte echo do mailu. Diky.

            NMrKos - Profil | Út 26.9.2006 20:03:48

            tak ještě jeden a je to rovných dvacet kousků... a to by bylo aby dvacet čepic Martina nezlomilo...

            Martin M: klidně za ten nick dám i půl sta... to je v globále celkem jedno... tak nebuď labuť :-)

              NŠáďa | Út 26.9.2006 19:01:55

              Ač člen zcela nový ,vám neznámý ve čtvtrtek rybářské zkoušky skládající ,také bych se s dovolením o jednu slušivou čepičku hlásil .Děkuji :-)

                NJPfish | Út 26.9.2006 18:47:11

                Já se taky hlásím

                  NGeorgino - Profil | Út 26.9.2006 18:42:53

                  já též

                    NMr.Stick - Profil | Út 26.9.2006 18:02:47

                    Another one for me...

                      Nm.s.k - Profil | Út 26.9.2006 17:59:47

                      Forest1:Měl bych taky zájem

                        NForest 1 - Profil | Út 26.9.2006 15:46:13

                        Protektor(zkraceno z LordProtektor) - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, čolkař - ® , Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®,
                        XI XAO - ®, čolkař - ®(2x), macin - ®, MrKos - ®, Milda - ® Zatim 14 bekovek

                          NMilda - Profil | Út 26.9.2006 15:42:34

                          Forest1:Připiš si mě taky.

                            NForest 1 - Profil | Út 26.9.2006 15:36:26

                            Protektor(zkraceno z LordProtektor) - ®, Frostty - ® , jepice - ®, skwor - ®, čolkař - ® , Aladin - ® , Stanislav Krouzel - ® Forest 1 - ®,
                            XI XAO - ®,čolkař - ®(2x),macin - ®,MrKos - ®, Zatim 13 bekovek,neprida se nekdo??? MM kolik je vice????Nebo jestli se ti do toho nechce tak to napis hned.Neber to ve zlem :-)))

                              NMrKos - Profil | Út 26.9.2006 12:20:05

                              Georgino: steig mir auf den Puckel :-)

                                NGeorgino - Profil | Út 26.9.2006 11:36:15

                                Bulk:Dobře jsi mu to dal, začínáš se lepšit :o)

                                  NJozka - Profil | Út 26.9.2006 11:20:56

                                  Forest:ksiltovky nenosim,ale tricko bych si na 100%poridil!!

                                    NStanislav Krouzel - Profil | Út 26.9.2006 10:44:07

                                    ja jsem jednoznacne pro cepici s nickem.

                                      NBulk - Profil | Út 26.9.2006 10:31:09

                                      MrKos: Hovňajs Ti je po tom, k čemu ho chci :-)

                                        NMrKos - Profil | Út 26.9.2006 10:25:01

                                        Bulk: na co ho chceš? :-) do hokny v tom chodit nebudeš a doma asi také ne... a na ty Tvoje dvě docházky za rok Ti stačí to co máš... :-)