- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chytání kaprů na žaludy
Chodím na vodu kde jich musejí během podzimu napadat do vody tuny tak se chci zeptat jestli někdo nezkoušel navázat místo boilie žalud. Celkem teoreticky bych typnul, že když se kapr krmí ořechy tak by mohl zkusit i žaludy.
Autor diskuse: M.S. - , 1.9.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NEl Duffus | So 2.9.2006 10:31:52
M.S. Je to hodně zajímavá otázka, určitě dej vědět, kdyby jsi to zkoušel. Nemyslim si, že by se musely máčet, naopak když je bude drtit požerákama, může to vydávat stejný zvuky jako tvrdé boilie.
Jenom by mě zajímalo jestli chodíš na stoják nebo řeku, v tom si mylsim, že by mohl být rozdíl
Jenom by mě zajímalo jestli chodíš na stoják nebo řeku, v tom si mylsim, že by mohl být rozdíl
Nliborcarp - Profil | Pá 1.9.2006 16:23:17
Angláni to zkoušeli ale bez uspěchu.Kapr žalud žere to je jisté ale nikdy ho na tuto nástrahu nikdo nechytil nebo spíš na to neměli nervy ale tato informace je dost stará možná se to už někomu povedlo ale já jsem zatím o tom neslyšel.
Nharpunar - Profil | Pá 1.9.2006 15:53:39
Leo 01,kdyby jsis holil kloaku,jako já nemusíš do vany se srpem.Jednou se ti to nevyplatí,Leo!!!
Nharpunar - Profil | Pá 1.9.2006 15:50:05
Henry,ty hajzlíku,kde jsi mne namaloval?Je to docela realistické,jen ty kraslice mám hezčí!!!!
NR | Pá 1.9.2006 10:56:15
Na chuť naser vlez do vody a uvidíš. Nebo to prostě lupni na háček a počkej.
NMichal | Pá 1.9.2006 10:54:30
jindra: však počkej až si jednou některej kapr u harpunáře splete jeho koule s boilízem, ho ten slastnej výraz rázem přejde :-)
NŠuli - Profil | Pá 1.9.2006 10:30:11
Leo01:Právě,určitě nejsi sám a kapři už na ně musej bejt docela zvyklí:-)
NLeo01 - Profil | Pá 1.9.2006 10:28:08
Šuli: Já jsem je zkoušel trhat. Dost to bolí. Lépe nechat ve vaně odmáčet.
NBachy - Profil | Pá 1.9.2006 10:22:55
M.S. - Dá se celkem jednoduše zjistit, jestli by to mělo smysl. Stačí vlézt do vody a prozkoumat dno. Jestli je plné žaludů, kapři na ně kašlou. Jestli jich tam bude minimum, kapři je pravděpodobně žerou. :o)
Nharpunar - Profil | Pá 1.9.2006 8:41:35
V rovníkových mořích a oceánech nedoporučuji,barracuda a shark není to pravé ořechové.I když po kapřím orálu jsem měl na Cejlonu,Keni a Brazílii velké pokušení.........!
Nharpunar - Profil | Pá 1.9.2006 8:09:51
Já byl jednou zabroděný bez trenýrek až po pás a najednou,ááááách,no to se nedá popsat,kapr a žužlal!!! Hádej co? A kde je ten kouzelný revír pro svobodné,či volné pány neřeknu!!!
Nšeptal - Profil | Pá 1.9.2006 6:54:39
detreux: Tvůje vnímání chuti je v tomhle úplně na ho.... Prasata se žaludama klidně cpou. A zkoušel jsi někdy chutnat boilí třeba "nahnilý krab", nebo hnojáčka?
Takže klidně bych ten žalud zkusil. Ale nejspíš ne čerstvý, ale nějakou chvíli namočený.
Takže klidně bych ten žalud zkusil. Ale nejspíš ne čerstvý, ale nějakou chvíli namočený.
NMilan | Pá 1.9.2006 5:20:08
Osobně jsem chytl kapříka na gumovýho medvídka... Podotýkám na komerčce, brali jak blbí. Šlo o sázku...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
10:10NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5338
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:49NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8061
8:29NKrátkodobá kaprařina x 9972
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtNFanclub značky Shimano 16402
ČtNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....












