Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NDavaprd | St 3.1.2007 10:11:00

Doplním ke Colmic a Tubertini, které jsou v pohodě, je ještě výbornej Krepton SK MATCH CARP, je sice docela drahej, ale byl OK celou sezonu

    Nprofo - Profil | St 3.1.2007 7:00:39

    Azbest : jak jste se měli na kopečkách a co jste prováděli? Byl už sníh a nebo jste přece jenom podlehli kouzlu vody a nahodili si?...:-)))

      NAzbest - Profil | Út 2.1.2007 21:09:04

      Comlic Fendreek je rozhodně super vlasec,používám také Tubertini feeder.Je srovnatelnej.Teď jsem dostal nějakýž jiný vda supervlasce.Tak uvidím.

        NVašek - Profil | Út 2.1.2007 13:17:57

        profo-určitě tady udělám recenzi.

          Nprofo - Profil | Út 2.1.2007 13:10:02

          Vašek : jelikož jsem našel ještě kus fendreel vlasce, tak letos se experimentace ještě odkládá a na oba pojedu stejnou značku. Když tak pak písni jakej je ať vím když tak do čeho polezu. Díky předem..;-)

            NVašek - Profil | Út 2.1.2007 13:04:27

            profo-já taky rád expedimentuju.Mivardi má novinku na rok 2007 pro feeder,tak jí koštnu.

              Npepson - Profil | So 30.12.2006 11:08:24

              Uzlik-na náväzce je super Trabucco T Force competition PRO 0,14.Používam o.i. desať centimetrové náväzce a paráda.Cena 50m/90 Sk.

                Nprofo - Profil | So 30.12.2006 9:43:33

                Vašek : mám to co izzi a na druhým klacku mám fendreel. Porovnáním mi vychází fendreel jako nej. Letos budu zkoušet něco jinýho, ale na jednom mi stejně ten fendreel zůstane. Má podstatně menší paměť a jde docela slušně vyšponovat a pod vodu. Neodírá se tolik. ten doporučuji v první řadě.

                  NVašek | Pá 29.12.2006 22:25:17

                  izzi.ja sem s ním chytal celou tuhle sezonu.není špatnej,ale kam se hrabe ne fendreel.Trochu víc se kroutil.

                    Nizzi - Profil | Pá 29.12.2006 22:11:50

                    já dnes koupil Awa-shimu Rextor feeder na jaře se uvidí, ale podle ohlasů je good

                      NVašek | Pá 29.12.2006 22:04:31

                      Uzlík-špatně položená otázka .Každý má svůj top.Já bych ti doporučil Colmic Fendreel.Má skvělou pevnost,min.se kroutí.

                        NUzlik - Profil | Pá 29.12.2006 21:41:00

                        ahoj všem poradimi nekdo jakej je nejlepši vlasec na feeder

                          NUzlik - Profil | Pá 29.12.2006 21:39:59

                          Vase zprava

                            Nprofo - Profil | Pá 29.12.2006 15:32:02

                            Azbest : tak pěknou lyžovačku a nebo rybačku.

                              NAzbest - Profil | Pá 29.12.2006 10:48:21

                              Odjíždím na hory,tak Vám všem přeju pohodového Silvestra a šťastný nNový rok.V něm pochopitelně hodně zdraví a krásných rybářských zážitků,nepokažených existencí hajzlů,pitomců a komunistů.
                              Petrův Zdar.

                                NAzbest - Profil | Čt 28.12.2006 22:53:26

                                profo-já to taky řešm růčo,ale jednou jsem postavil obráceně tubus od pum,ten se rozletěl a já nalitej je zapaloval a odhadoval šňůru,než jsem je odhazoval rukou.Ruce mám obě,ale už do toho nejdu:-))

                                  Nprofo - Profil | Čt 28.12.2006 20:35:39

                                  Azbest : to s tou montáží na hrb mě ještě nenapadlo, tak to asi prubnu letos....-)))) Musel jsem ho vzít i tak to trvá pro každýho cca 20-30 minut. Kdybych to dělal sám, pak tam strávím minimálně hoduinu a přihlížející to nebude bavit...:-)))
                                  PS : nepoužívám šňůru. zbytečnej komfort...:-)))

                                    NAzbest - Profil | Čt 28.12.2006 20:29:19

                                    pomocníky neberu.Když není souhra dokonalá,tak může bejt taky na škodu.To je lepší mu přimontovat kompakt na hrb a poslat na procházku...

                                      Nprofo - Profil | Čt 28.12.2006 19:56:10

                                      Azbest : já jo, ale tím že nepiju normálně, tak mi to abstinování ani neva...:-))))

                                      Kolči : ani jednou, ale když jsem dostal pomocníka a ten byl takový hovado a myslel, že vše ví a zná, tak málem ohluchnul, protože nečuměl a puma mu bouchla cca 5m od hlavy. Naštěstí 2.1. už začal slyšet a následky to nenechalo. Od tý doby buď nedělá nic a nebo jen to co mu řeknu a přesně tak jak mu to řeknu.....:-)))

                                        NAzbest - Profil | Čt 28.12.2006 19:26:48

                                        Profo-taky dělám každej rok ohňostroj.Ale nepracuju při tom:-)