Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

Nprofo - Profil | Po 8.1.2007 10:06:00

čugi : jj tak tomu věřím....-)))))

    NČugi - Profil | Po 8.1.2007 8:34:36

    profo :To von vždycky než si dá pár panáků.Ale dlouho mu to netrvá.Střízlivýho bych ho nechtěl potkat v noci za městem.To bych se bál.

      Nprofo - Profil | Po 8.1.2007 8:27:17

      Čugi : hezký. A proč se na prvních fotkách Azbest tváří tak divně? To mu ulítli včeli?.....:-)))))))

        NČugi - Profil | Po 8.1.2007 8:13:35

        Fotky ze společné silvestrovské akce v Krkonoších zde http://www.kukajici-vlci.wz.cz/silvestr06/index.html

          NDAVID.KADLEC | Ne 7.1.2007 12:38:21

          podivejte se na nase stranky sice nejsou scela hotove ale zatim ujdou muze te jit zde na chat podivat se na foto albud aji pridat sve komentare stiznosti a podobne http://www.feedermani.estranky.cz/

            NAzbest - Profil | So 6.1.2007 16:41:52

            Čugi no hlavně si vzpomeň,na vaši sračku na zapíjení.Panáky se nezapíjej!To si můžete tu vodku rovnou píchat a ušetříte:-))

              NČugi - Profil | So 6.1.2007 14:55:06

              Azbest:Pivo,Červený a Šimpaňský se nepočítá za alkohol.To je na zapíjení panáků.

                NAzbest - Profil | So 6.1.2007 14:46:14

                Čugi-v hrdlo lžeš bídný červe!Pil jsem pivo a fernet,což jsou dva alkoholické nápoje.A o půlnoci šimpaňský a červený.

                  NČugi - Profil | So 6.1.2007 6:02:27

                  Azbest:Ale jenom proto,že ses věnoval jednomu druhu alkoholu.Kdyby to byl Pardubickej koktejl,mluvil bys jinak.

                    NAzbest - Profil | Pá 5.1.2007 18:56:13

                    profo-to zas až taková smršť nebyla.Když jsme se s Vlkama prvně stmelovali na Labi,tak to byla jen jedna noc,ale tyhle tři na ní nemaj ani v součtu:-))

                      Nprofo - Profil | Pá 5.1.2007 6:58:37

                      Azbest : takže velice náročně strávený silvestr. Takovou alkoholovou smršť bych teda zažít ani nechtěl....:-)))))

                        NAzbest - Profil | Čt 4.1.2007 22:39:29

                        Sergo Aš-taky jsem sháněl zaměstnání,jako rentiér,ale na pracáku tu kolonku nějak nemaj,nebo nemaj volný fleky....:-)

                          NAzbest - Profil | Čt 4.1.2007 22:38:28

                          profo-nedělali jsme nic.Přijeli jsme 29.12. v noci.Opil jsem se s vlkama.30.12. jsme lyžovali a pak byla pijatika s vlkama.No a na Silvestra jsme na sjezdovce zmokli,tak jsem šel pít s vlkama.Na Novej rok jsme odpoledne po klesnutí alkoholu odjeli.Vlci šli pít sami:-)))

                            NSergo Aš - Profil | Čt 4.1.2007 11:55:40

                            Ahoj Azbeste.I já se omlouvám,že jsem nevyrazil do té Prahy,jak jsem sliboval.Je to holt těžký,když si musíme rybařinu odpracovat.Neustále přemýšlím,jak se stát zajištěným rentierem.Ale asi nejsem moc chytrý. :-(

                              Nprofo - Profil | Čt 4.1.2007 7:15:44

                              Azbest . a co ty a tvoje hrb? už jsi OK? a co jste dělali ty ostatní dny?

                                NAzbest - Profil | St 3.1.2007 22:06:12

                                profo-sníh byl jen 30.12..To js,e trochu polyžobali,Rybka si poranila ocasní ploutev,já hodil jednoho kvalitního tygra a posledního už jsme na sjezdovce odpoledne regulérně mokli.Nic moc,ale aspoň ten den jsme se svezli.

                                  NAzbest - Profil | St 3.1.2007 22:03:56

                                  Sergo Aš-ahoj kamaráde.Jeeště jednou se omlouvám,že jsem nedorazil na ty Hracholusky,ale závodů bylo moc a já nestíhal.Třeba jindy.:-)

                                    NDavaprd | St 3.1.2007 15:54:33

                                    tak jsem si hodinku vystál frontu na naší MO a už můžu zase na ryby :-)))))), sice by se to v pracovní době nemělo dělat, ale na druhou stranu by to mohla firma proplatit ?

                                      NSergo Aš - Profil | St 3.1.2007 10:53:59

                                      BoMik-Raptora jsem letos taky vyzkoušel.Sice hlavně na vláčku,ale troufnu si říci,že za Fendreelem moc nezaostává .A cena je snad třetinová.Jen si nejsem jistý jestli sedí průměry.

                                        NBoMik | St 3.1.2007 10:26:47

                                        BoMik-rozhodně ve své kategorii nezklamal ani nový RAPTOR...