Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NAzbest - Profil | Čt 28.12.2006 19:26:17

Čugi-naše účast na Silvestru v Krkonoších ohrožena.Kačenka jest ochořena...:-((

    NKolči - Profil | Čt 28.12.2006 18:03:31

    profo: ty děláš ohňostroj? Kolikrát ses za těch 8 let zapálil? 12x?:-) A koukej na toho 1.1. přichystat tuny jídla! Pití taky, ale jen minerálku, přece jenom, ráno nebude příjemný...:-)

      Nprofo - Profil | Čt 28.12.2006 17:59:41

      certbert : nestraš to se mi ještě nepovedlo za cca 8 let co to dělám, ale letos prej proti nám bude zbytek vesnice se svým ohňostrojem a jak jsme je pozorovali minulej rok, tak se obávám, že asi něco chytne...:-)))))
      U nás je to jaká si rivalita ze strany vesnice proti nám (jedna rodina) Nevim ani kdy to začalo, ale pořád se snaží v něčem s námi soutěžit, ale nám je to jedno, takže jako každej rok zase bude náš ohňostroj a pak to ostatní....o))))

        Ncertbert - Profil | Čt 28.12.2006 17:41:54

        profo-to schoří celá vesnice??když malej ohňostroj tak velkej požár-:o))

          Nprofo - Profil | Čt 28.12.2006 16:29:02

          azbest : jako každoročně u babičky manaželky na vesnici (Jč) kousek od Opařan, kde mám na starosti takový malý ohňostroj, takže částečně to strávím pracovně...;-))

            NAzbest - Profil | Čt 28.12.2006 11:49:07

            No to už je věcí osudu,jak co bude...Kde silvestruješ?

              Nprofo - Profil | Čt 28.12.2006 11:18:16

              Azbest . snad, ale aby jsme s nima nedopadli jak s plastovejma lžičkama do kávy od nich....-))))

                NAzbest - Profil | Čt 28.12.2006 9:05:43

                profo-možná by poradili přátelé z východního Německa...

                  Nprofo - Profil | Čt 28.12.2006 8:58:52

                  Azbest : hmmm tak to je těžkej oříšek. To by asi nerozlouskli ani soudruzi ze sovětského svazu a ti že dokážou snad úplně všechno...:-)))

                    NAzbest - Profil | Čt 28.12.2006 8:57:47

                    Marně dumám nad tím,jak spojit lyžovačku bez sněhu s rybačkou bez vercajku...

                      Nprofo - Profil | Čt 28.12.2006 8:56:17

                      Azbest : a od čeho máš auto a nebo choď na ryby jen z kopce a po rybačce brnkni na základnu ať pro tebe přijedou...:-))))

                        NAzbest - Profil | Čt 28.12.2006 8:52:30

                        profo-navíc jsou hory do kopce...

                          Nprofo - Profil | Čt 28.12.2006 8:47:58

                          Azbest : hmmmm koukám, že taky řešíš stejný problémy jako já. No budu věřit, že se ti ho povede pobrat a na fišle se dostanete....

                            NAzbest - Profil | Čt 28.12.2006 8:45:45

                            profo-se obávám,že ten cajk nikdo nepobere a pak nám bude chybět.Naopak pokud ho poberem,tak se na ryby nedostanem.Takže je to jedno....

                              Nprofo - Profil | St 27.12.2006 12:45:32

                              Azbest : s předpovědí na silvestra (10°C plus) so myslím, že rybačka se povede....-))))

                                NAzbest - Profil | St 27.12.2006 11:28:59

                                Tak vánoce jsme přežili.Ježížek přines i feedrové vybavení(to měl kliku),ale zapomněl na sníh,takže to vypadá,že budem s vlkama rybařit ještě i na silvestra...Furt lepší,než se procházet po Krkonoších,který sou určitě do kopce....

                                  NAzbest - Profil | So 23.12.2006 18:27:10

                                  Hele woe Ježíšku woe-nebuď škrt woe.Dík.Jo,echolot a terénní dodáfku 4x4 pochopitelně taky.....to sou otázky!

                                    NAzbest - Profil | Pá 22.12.2006 6:12:40

                                    Čugi-to bude teda pěkně našvihnutý auto.Kdybych aspoň věděl, jestli má cenu brát ty lyže...kam dáme červy?Myslim na boudě.Jestli je tam nějaká společná lednička,tak to asi neprojde.....

                                      NČugi - Profil | Čt 21.12.2006 23:32:48

                                      Jilemnice je docela dobrá místní organizace,takže předpokládám,že tam bude i dobrej obchod s rybařinou.Krmení bych koupil tam a vercajk s sebou.

                                        NAzbest - Profil | Čt 21.12.2006 22:46:04

                                        Čugi-no tak to bez vercajku nejedu.Trochu krmení a nějaký červy-to by bylo,abysme nezachytali:-))