Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

Nprofo - Profil | Pá 15.12.2006 13:15:57

Azbest : hm tak to mám malou a bezvýznamnou výhodu, že závody nejezdím...-)))

    NAzbest - Profil | Pá 15.12.2006 13:13:27

    profo-zdání klame.Jenom po závodech jsou to tisíce km..

      Nprofo - Profil | Pá 15.12.2006 10:03:28

      Azbest : tak to jo. Ale podle toho co píšeš to vypadá obráceně....:-)))) Hm lítáš teda dost. To jsem najezdil, jen když jsem v autě skoro bydlel.

        NAzbest - Profil | Pá 15.12.2006 10:01:44

        profo-no,přeto,že auto dohromady stálo tak dva měsíce,najezdil jsem letos 50 000km,takže žádný strachy,že by bylo nevužitý

          NV.K. - Profil | Pá 15.12.2006 10:01:07

          Azbest:Mas bonus nebo malus:-))))))))))?

            Nprofo - Profil | Pá 15.12.2006 9:51:40

            Azbest : jak to tady tak sleduju od tvé koupi toho vozu, tak jsi toho moc nenajezdil..:-))) Většinou je buď v servisu u doktora a nebo teď u packala se sklem...:o)))) No jak ty to děláš to je mi záhadou...:o)

            Edit : u nás je taky hezky héééééč.

              NV.K. - Profil | Pá 15.12.2006 9:51:26

              Azbest:Proc je u vas hezky a tady je zima jaxvina?To neni spravedlive...A to jsme je chteli jit dneska jeste trosku poskadlit:-)

                NAzbest - Profil | Pá 15.12.2006 9:48:31

                Kurva(promiň Marceli-lehká děva)-tam je ale hezky.A já musím pracovat maje navíc auto u sklenáře.Čelní sklo prej musí bejt bez puklin a hvjezdiček...

                  NAzbest - Profil | Čt 14.12.2006 22:50:15

                  VILKA-jo tydle(nebo tadle) Radnice.To mi něco říká.Ale nevím co...:-).Myslím, že tam má hospodu Carabacha, co mu jeho milou v jeho hospodě přeqapil jednou úplně vylitej Danek(to bylo ještě v Bděněvsi).Ne že by o tom teda věděl.....viď Danečku?:-)))))

                    NVILKA - Profil | Čt 14.12.2006 21:23:12

                    Azbest - Je to u radnic - po dálnici směrem na Plzeň sjezd - Cerhovice - směr Zbiroh - po podjetí dálnice odbočit vlevo a pak dál směr Radnice .

                      NAzbest - Profil | Čt 14.12.2006 21:02:00

                      marek211-to je zatím asi ve vývoji a kolem vánoc je všude takovej blázinec,že si myslím,že kluci na tom budou dělat přs zimu.

                        NAzbest - Profil | Čt 14.12.2006 21:00:53

                        Hm,no tak ve FeederKlubu teď zatím asi pořád funguje jen osobní odběr.

                          Nmarek211 | Čt 14.12.2006 20:36:54

                          Nevíte někdy, kdy zprovozní na feederklubu sekci galerie monáží?

                            NCrazyFish - Profil | Čt 14.12.2006 20:28:00

                            Azbest: aha, tak to je škoda ... musim si vybrat vánoční dárek ještě dneska a ještě nevim co budu chtít, takže ... :-)) zatim jsem u rouzhodování jestli nějakej light vláčák nebu druhej feeder :-))

                              NAzbest - Profil | Čt 14.12.2006 20:25:01

                              CrazyFish-e-shop na FeederKlubu bude fungovat od pondělka.Je to zaručená informace.Psal mi to sám majitel před zhruba dvouma měsícema.....:-))

                                NAzbest - Profil | Čt 14.12.2006 20:23:47

                                Čugi-a kde to je?U čeho?

                                  NCrazyFish - Profil | Čt 14.12.2006 20:10:47

                                  Lidičky, existuje ještě eshop feederklubu? :-) nějak ho nemůžu najít :-)

                                    NČugi - Profil | Čt 14.12.2006 19:38:21

                                    Azbest:Z centra Prahy 55Km. Od vás ze Sokolova 129km nejkratší a 143 km nejrychlejší to je přes Plzeň

                                      NAzbest - Profil | Čt 14.12.2006 19:18:50

                                      Danek-no to je hezký,ale to já stejně nevim,kde to je.Jak to je daleko od Prahy?

                                        NDanek | Čt 14.12.2006 18:55:24

                                        Azbest-tak je to na Radnickym jezeře,právě jsem se to po krátké diskusi dozvěděl na Fish Pru.Pojedete?