Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NDanek | Po 18.12.2006 16:04:52

Azbest -copak,nedostaneš vycházky?Nebo má bolševik sjezd v Sokolově a ucpou silnice že nebudeš moct vyjet?

    NAzbest - Profil | Po 18.12.2006 10:41:27

    Nějak se mi ta sváteční rybačka komplikuje kurňa.....:-((.Ty komunisti zkurvěj fakt všechno...

      NAzbest - Profil | Ne 17.12.2006 22:09:55

      Čugi-tam,co jedeme na Silvestra prej už zasněžujou:-)

        NAzbest - Profil | Ne 17.12.2006 20:00:35

        CrazyFish-no to,co se mi tam objebilo,jako první.Nemám čas na hledání:-)

          NCrazyFish - Profil | Pá 15.12.2006 23:03:40

          MM: jenže jak poznat přes net jake ty patky to maj :-) ... tak to radši pudu do toho JRC :-))

            NMartin M. - Profil | Pá 15.12.2006 22:59:18

            ke kresilkum sona: davejte bacha, ze existuji dva typy plastovych patek na nohy - ty stare praskaji.

              NMartin M. - Profil | Pá 15.12.2006 22:57:54

              Berte urcite s vysokym operadlem. Kdyz uz nic jineho, lepe se na nem spi :-)

                NCrazyFish - Profil | Pá 15.12.2006 22:56:57

                Tohle nevypadá špatně ... a není nijak moc těžké, ani drahé :-)
                http://rybyrybkyrybicky.cz/shopik/product_info.php?cPath=60&products_id=1248

                  NLevák Bob - Profil | Pá 15.12.2006 22:50:04

                  já mám tohle, http://rybyrybkyrybicky.cz/shopik/product_info.php?cPath=60&products_id=1251 , výhodou je ten vysoký límec, jednak kryje před větrem, ale hlavně, když mám pruty vysoko nahoru tak si o něj krásně opírám hlavu a nebolí mě za krkem...

                    NCrazyFish - Profil | Pá 15.12.2006 22:39:22

                    Azbest: :-))) ktery objednals? :-)

                      NAzbest - Profil | Pá 15.12.2006 22:34:46

                      Crazy Fish-rovnou jsem ho objednal:-).Moh bys tam brát procenta:-))

                        NCrazyFish - Profil | Pá 15.12.2006 22:01:07

                        Azbest: to na fotce je JRC Roamer Chair a je za 1399, jen mě tam zaráží výška opěradla 50 cm, zdá se mi to nějaký nízký :-) ... a váží 3,2kg
                        http://www.hobby-g.cz/rybar/_roamerchair.htm
                        pak tam maj za stejnou cenu ještě JRC Terry Hearn Specialist Chair, tam nepíšou výšku opěradla, ale váží víc jak od dvě kila víc :-/
                        http://www.hobby-g.cz/rybar/_sc1jrc.htm
                        Nebo ještě třeba Shakespeare sedačka Cypry QT, stojí 1249, - ... více na http://www.hobby-g.cz/rybar/_9975_051.htm

                        pak jsem ještě našel na eshopu rrr nějaký od Sony ... teď co vybrat :-)

                          NAzbest - Profil | Pá 15.12.2006 21:39:50

                          CrazyFish-jo to je dobrý křeslo.Navíc při feederu nepřekáží opěrky na ruce.Kde ho maj a za kolik?

                            NCrazyFish - Profil | Pá 15.12.2006 21:37:41

                            Azbest and all: nepoužívá někdo takovéto nějaké křesílka? Pokud jo, dá se z nich dobře oprovat s proutkem? :-)

                            A ještě jestli má někdo zkušenost s proutky Garbolino?

                              NAzbest - Profil | Pá 15.12.2006 21:30:41

                              Danek-tak já Ti to teda tady asi budu muset vyprávět,jak jsem vůbec nestál mezi Carabachou s tasenou dýko a Tebou a jak jsem se vůbec nemodlil,aby si vzpomněl,že jsem jeho kámoš jak po tobě pak tu kudlu vůbec nehodil a ona vůbec neproletěla dveřma vedle Tebe a jak jsme si vůbec u náleváku navzájem nepolejvali hlavy špinavou vodou z dřezu......:-))))

                                NAzbest - Profil | Pá 15.12.2006 21:27:07

                                Véna S.
                                šestadvacátýhodvanáctýtedaprosincenadruhejsvátekpřecekurvatedavlastněkonkubína.

                                  NVéna S. - Profil | Pá 15.12.2006 13:32:25

                                  Azbest: Kdyže se to tam koná???

                                    NDanek | Pá 15.12.2006 13:29:10

                                    Azbest-Carabachu neznám,v Bděněvsi jsem nebyl a nikdy jsem nebyl opilý,nespal jsem v prostřed cesty s rancem na zádech a neprobudila mne rodinka na výletě s dětičkama,nevím co si to tu vymýšlíš,to je nečestné a nesportovní.

                                      NVéna S. - Profil | Pá 15.12.2006 13:28:30

                                      Radnický lom : Je to mezi Radnicemi a Přívěticemi, pod kopcem Ovčín, zatopený povrchový uhelný důl. Slušná hloubka. Nyní soukromá voda, dříve revír MO Radnice.