Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NAzbest - Profil | Čt 14.12.2006 18:40:43

Danek-Ouřada bude v tý době někde chytat a my na něj budeme usilovně myslet,takže budeme duchem s ním:-)

    NDanek | Čt 14.12.2006 17:00:21

    Jira-a co tam mám najít,termín tam sice je ,ale furt nevim kam mám jet.

      Njira | Čt 14.12.2006 14:44:47

      myslel jsem pokec/feeder

        Njira | Čt 14.12.2006 14:42:44

        koukněte na www.fish-pro.cz

          NDanek | Čt 14.12.2006 12:39:30

          Já bych jel ,ale nevim den ,čas a místo.Snad to dohodne a dá vědět.

            NAzbest - Profil | Čt 14.12.2006 10:11:36

            Jedete někdo s Ouřadou na ten doktorskej lom?

              NAzbest - Profil | St 13.12.2006 11:25:02

              Bromák-Ty jsi zrušil Czech feeder!??Nemůžu se tam dobourat už tejden.

                NAzbest - Profil | Út 12.12.2006 21:18:49

                BM-no jasně,že byly feederový,ale já tam chytal na mouchy-budoucí.

                  NBoMik - Profil | Út 12.12.2006 15:52:21

                  AZBEST-já myslel, že ty závody Kuk-VLK byly ve feedru a teď čtu, že jste se dali na muškařinu nebo co...

                    Nprofo - Profil | Út 12.12.2006 12:51:59

                    Azbest : čet jsem to a moc jsem se pobavil, tak jsem si říkal, že by to bylo zajímavý i s těmy vosíma a nebo sršníma larvama....:o)))))

                      Nprofo - Profil | Út 12.12.2006 12:50:19

                      Azbest : jasně, že žertuju...:-))

                        NAzbest - Profil | Út 12.12.2006 12:46:54

                        profo-žertuješ,nebo nečteš dozadu pacholku?:-)))

                          Nprofo - Profil | Út 12.12.2006 12:34:37

                          Azbest : a nebo kdyby ti to taky vylítlo v autě a nebo doma v obejváku. To by teprve byl mazec....:-)))

                            NAzbest - Profil | Út 12.12.2006 12:31:29

                            V.K.-no co?Milo taky prodává taky červy JUMBO a ty sršní larvy budou jenom větší.Otázka je,co by se dělo,kdyby Ti na to přišli dospělci....:-)

                              NV.K. - Profil | Út 12.12.2006 12:13:34

                              Azbest:Ahoj.A ted si predstav, ze by se bezne chytalo na vosi larvy.A treba by nejaky vykuk prisel na to, ze nejlepsi jsou srsni...No fuuuuj:-)

                                NAzbest - Profil | Út 12.12.2006 11:26:32

                                To je jen o několika prvních zkušenostech:-))Já je mám dycky rozlezlý všude,takže se to prostě vybranejm jedincům podaří dotáhnout do úspěšnýho konce.Ty pak pokud možno nezabíjím,ale jako hrdiny pouštím:-)))

                                  NDavaprd | Út 12.12.2006 9:56:41

                                  Azbest: protože kovářovic kobyla .... nemám doma připojení na net a reaguji poněkud pomaleji, počasí bylo včera trochu drsnější, taky se na mě koukali v baru kam běhám na pivko jako na blázna, když jsem dovaliv v tričku a v kraťasech :-), jinak mě mastňáci vydržely 2 týdny v kufříku, ale hučel jak starý rádio no a já zvědavý jsem to v obýváku otevřel .......................:-)

                                    NAzbest - Profil | Po 11.12.2006 23:42:47

                                    Musím vám s lítostí oznámit,že mi doma a v autě vylítly poslední letošní masařky-ze závodů o putovní pohár Kukajících vlků.Je to takové stylové ukončení závodnické sezóny....

                                      NAzbest - Profil | Po 11.12.2006 19:51:32

                                      Davaprd-taky se u vás tak dramaticky mění počasí?Musel jsem urychleně zařídit,aby mi začalo topit auto,jinak by bylo zle...

                                        NDavaprd | Po 11.12.2006 19:21:32

                                        dobře taťko :-)