Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NAzbest - Profil | Po 11.12.2006 19:05:00

Davaprd-v pohodě.Dycky se v klidu zeptej,když nebudeš něco vědět:-)))))

    NDavaprd | Po 11.12.2006 18:27:46

    Asbest: díky za polopatistickou nápovědu :-) jsem to z čugiho příspěvku nepochopil

      NAzbest - Profil | Po 11.12.2006 18:10:52

      Čugi-fakt jenom poseděli?No to je průser.Teď už těch zážitků bude pomálu.....Já bych rád zkusil štědrovečerního kapra,ale obávám se,že se časově nechytnu.Leda za hlavu....

        NDavaprd | Po 11.12.2006 18:09:53

        čugi: a šlo něco, já byl v sobotu nad Roztokama teda jen na chvilku a nic moc jen pár drbanců

          NČugi - Profil | Po 11.12.2006 17:53:47

          Azbest :Byl jsem s Honzou v Roztokách.Krásně sme si poseděli na čerstvým vzduchu.

            NAzbest - Profil | Po 11.12.2006 9:08:13

            Čugi-byls na rybačce?A.....?

              NAzbest - Profil | Ne 10.12.2006 20:09:22

              Bomik-jsem Ti odpověděl ve feederu.Mám fofr a ten bude kulminovat.Navíc přes zimu(byť takhle symbolickou) nechytám.

                NBoMik | Pá 8.12.2006 10:35:10

                AZBEST - no a to orginál švestkové mazivo mám v lednici a ty nevoláš, nevoláš a ani zdravé jádro z modrého W -éčka. Prosincové ledy jsem odsunul na ůnor a čekám a čekám návštěvu od přátel ze Západu.

                  NBoMik | Pá 8.12.2006 10:31:36

                  To all - ona Bečva je tůůůůůze v kurzu. U PROFI fišůůů jsem ji viděl dokonce 2 x v kalendáři plavačky na příští rok 07. Myslím, že garantem tam je p. Heidenreich. Jinak jí pořád pochoduji a ona přejvapuje a překvapije.

                    Nprofo - Profil | Pá 8.12.2006 8:18:24

                    Azbest : no to je jasná věc. Nevím proč to certbert nemůže porád pochopit....:o))))

                      NAzbest - Profil | Čt 7.12.2006 22:42:15

                      certbert,profo-to je jasný,že se přece musíme předem napevno domluvit,kdo vyhraju:-))

                        Nprofo - Profil | Čt 7.12.2006 20:15:59

                        certbert : jaká nadržovačka. To jjsou jen regulérní strategický domluvy jak na ostatní....-))))

                        Azbest : certbert tomu taky asi nehoví, ale tu kočku a hlavně pokud je k světu, bych si raději nechal přikládat a nebo přisedat zepředu. Je to tak prej příjemnější a praktičtější. Nejlepší na nemoc je prej česnek. Vemeš ho dáš mezi dvě bříška a pořádně třeš.....:-))) To víš, ale já tomu taky moc nerozumím, páč stejně jako ty jsem ještě mooooc mladej kluk na tyhle moudra....:o))))))

                          NAzbest - Profil | Čt 7.12.2006 18:38:54

                          certbert-no mě právě kočka maže záda slivovicí.To je její nápad.Mě to moc nebaví,ale trvá na tom...

                            Ncertbert - Profil | Čt 7.12.2006 17:51:34

                            profo-ty zrádče tak Azbest nadržovatčka počkej až tě chytnu-:o))Azbest to víš ole už nejsi nejmladší tak nějaká nemoc tě porazí-:o))a slivku užívat vnitřně ne mazat záda na záda se dává kočka ole ty se to snad nenaučíš-:o)))co tě ty soudruzi učili jo ještě že za to můžou-:o))

                              NAzbest - Profil | Čt 7.12.2006 10:01:55

                              V.K.-To věřím,že rozhodně bezpečnějc,než já.Proč jsi nedorazil do olomouce?Nevím,jestli už jsem se Tě neptal,ale marně jsem tě vyhlížel.Mohl jsi být svědkem mojí největší slávy:-))

                                NV.K. - Profil | St 6.12.2006 16:42:56

                                Azbest:Nebudes tomu mozna verit,ale pokud se Felicia pocita mezi auta,tak mame i auto.A treba do Hranic na 100% trefim,hec-)))

                                  NAzbest - Profil | St 6.12.2006 16:03:37

                                  V.K.-na Moravě něco bude,ale nevím,jestli tam dojedeš na kole:-).Nemáme ještě jasno.Možná Bečva v Hranicích,možná Mušov-ale určitě jindy,no a taky by nebyla špatná Olomouc u Envelopy.....:-))).Vůbec tam nehejbaj s vodou,je tam hodně ryb,který furt berou a žádná se nezdržuje u mostu...:-)

                                    NV.K. - Profil | St 6.12.2006 12:14:37

                                    Azbest:To jako chces ridt, ze vis , kde se bude sutazit pristi rok?Ale na Morave snad neco bude,ne?

                                      Nprofo - Profil | St 6.12.2006 12:02:14

                                      Azbest : no budu tam já, kolči a Brčko a nad náma rozohodně vyhraješ...:-)))) A co se ostatních týká, tak třeba na srazu sosedovi montáže ukusovali myši, tak nějaký seženem a bude taky mimo hru. Na ty ostatní snad taky něco vymyslíme....:o))))

                                        NAzbest - Profil | St 6.12.2006 12:00:19

                                        V.K.-No není hnusná naopak,ale já si ji šetřím a mlsnu jen občas a malinko.Letos jsi vůbec do Olomouce nedorazil,tak jsem rád,že jsem ji ještě nevyčamtal.MNimochodem-příští rok žádnej Olomouc,ani tovačov nebude.