Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NV.K. - Profil | St 6.12.2006 11:54:27

Azbest:Sdelim ti tvoji diagnozu - je to zanedbane piti...To snad neni pravda, po tak dlouhe dobe, mit jeste slivku ode mne.To je tak hnusna?

    NAzbest - Profil | St 6.12.2006 11:50:12

    V.K.-tak nééééééé,ještě sem naěel trochutý vod tebe.Už mě hřeje na hrbu:-)

      NAzbest - Profil | St 6.12.2006 11:27:45

      V.K.-chřipajzna už to vzdává,ale šíleně mě bolí záda.Kačenka mi je maže slivovicí,ale mám jen kupovanou a to prej není vono.Tak musíme sehnat nějakou echtovní.

        NAzbest - Profil | St 6.12.2006 11:25:53

        bezďa-já mám Milo Milenium3,30,což je taková light šavlička.Jsem s ním spokolen,ale špičky jsou u něj na pendrek.Musím koupit jiný.Jinak prutů od Mila mám nejvíc řek bych,že určitě nepochybíš,protože jsem se všema výsostně spokojenej.Ba dokonce bych řekl,že jsem ani nečet žádný lamenty na adresu Mila,co se prutů týče.Píšu to s plným vědomím toho,že okamžitě někdo Milo zpochybní....:-)

          NV.K. - Profil | St 6.12.2006 11:23:24

          Azbest:Neblbni, tady prece kazdy vi, ze jsi slusnej kluk, co se rad koupe...Holt Venclovsky uz z tebe nebude...Co chripajzna - vitezis?

            NAzbest - Profil | St 6.12.2006 11:22:10

            profo-to se udělá jednoduše tak,že se tam sjedou jen lidi,který nachytaj míň,než já.Tzn.kdokoli,ale bez vercajku:-) a posbíraný mrtvoly ze břehu se nepočítaj!

              NAzbest - Profil | St 6.12.2006 11:20:32

              V.K.-Neser(sorry Marceli-nevyměšuj).Jsem Jura.....teda byl jsem...

                NDavaprd | Út 5.12.2006 17:14:17

                bezďa: stačí jednou na jednom místě, když budeš všude takhle bombardovat, tak ti nikdo neodpoví nic pěkného, jo mrkni na článek "Jaký vybrat svůj první feeder?" od čudlaře, tam najdeš sice ne tenhle konkrétní, ale alespoň ti dá přehled.

                  NProtektor | Út 5.12.2006 14:48:52

                  no me se zda ze se diskuze presunula z fora sem. coz mi docela vadi:-(

                    NBezďa - Profil | Út 5.12.2006 13:36:55

                    Chlapi, potřebaval bych hodnocení prutu Milo twin feeder light 300 cm. Máte někdo tento proutek doma???

                      Nprofo - Profil | Út 5.12.2006 13:13:02

                      Davaprd : Marcela by vzpoměl, kdyby to první E nahradil A, ale to se nestalo, tak je to tentokrát bez Marcela...:-))))

                        NDavaprd | Út 5.12.2006 13:08:22

                        Azbest - ®: nezapomněl jsi na Marcela? :-)

                          Nprofo - Profil | Út 5.12.2006 12:15:11

                          Azbest : tak zkus trochu tý choroby zabalit a udělat s ní někomu radost, ať se s tím nepereš sám....-)))) jinak na jednotlivce hm to není špatněj nápad. Poraď ještě jak to udělat aby to nebylo okatý a přesto jsi byl vítěz?..:o))))

                            NAzbest - Profil | Út 5.12.2006 11:58:30

                            V.K.-Neser!:-).Jsem Jura!!Teda byl sem...

                              NV.K. - Profil | Út 5.12.2006 11:27:12

                              Azbest:Ty porad jeste marodis?Priste az polezes do studene vody, tak se podivej do Cugiho obcanky o kolik roku je mladsi...A nehrej si na Juru...-)))

                                NAzbest - Profil | Út 5.12.2006 11:07:19

                                Na teamy bych se vybod.Dal bych jen jednotlifce,ale to je mi vlastně fuck.Jo a taky musíte zařídit,abych byl do tý doby zdravej....

                                  Nprofo - Profil | Út 5.12.2006 10:19:07

                                  Azbest : tak ten srandamač není tak spožitý zařídit a klidně i o ten lahváč a nebo o co se týmy mezi sebou vsadí.....:-)))) Prostor tam na to je a náčiní k likvidaci soupeře se tam taky nechá půjčit...:-)))) to vše bude rozhodnuto až po komunikaci a předání podmínek od majitelů.

                                    NAzbest - Profil | Út 5.12.2006 9:18:04

                                    Takže program není žádnej?Ani žádnej srandamač vo lahváč?

                                      Nprofo - Profil | Út 5.12.2006 7:36:50

                                      Azbest : nic se neboj, kanibalum zakážem vstup pod hrozbou sežrání a tomu oni rozumí, takže bude od nich klid..:-))

                                        NAzbest - Profil | Po 4.12.2006 21:43:53

                                        profo-no jenom jestli tam nebydlej kanibalové.To by pak spánek u grilu nemusel dopadnout dobře........