Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

Nprofo - Profil | Pá 1.12.2006 11:53:45

Čugi : stejný dotaz na tebe mám jako na Azbesta. Přijel by jsi se na nás podívat v polovině května a dvoudenní mini sraz Mrkařů do Jižních čech? termínově to zatím vypadá na víkend před a nebo hned po 15.5.2007.

    NAzbest - Profil | Čt 30.11.2006 21:25:34

    Fšichni dekorovaní něčím jiným,než samolepkou Kukajících vlků,případně větší samolepkou Kukajících vlků,eventuelně více samolepkama Kukajících vlků.Kdybych letos vyhrál na závodech o putovní pohár Kukajících vlků kýbl se samolepkou Kukajících vlků,tak bych ho nosil celej příští rok na hlavě.Ale tak dobrej jsem bohužel nebyl,tak se musim spokojit s pleší.Zase mi jí ale nikdo nešlukne....:-)

      Nizzi - Profil | Čt 30.11.2006 21:25:12

      Azbest - tož pravda :))

        NAzbest - Profil | Čt 30.11.2006 21:19:11

        Nejhezčí Kukačky,čili Kukající Vlkyně (včetně Čugiho:-))

          NAzbest - Profil | Čt 30.11.2006 21:02:55

          topasik-má to bojovku?

            Nskwor - Profil | Čt 30.11.2006 19:36:16

            topasik: Já mám red arc a jsem spokojen. Má krásně citlivou brzdu.

              Ntopasik | Čt 30.11.2006 19:13:38

              Azbest-ta 30-ka na konci je objem cievky. A vyjde sa tam zhruba 150m 28-ky vlasca.Ta nova red ma 7 ložisiek a ten red arc ma 10 ložisiek.Ale ja len nechapem prečo 7-ložiskový naviják stojí o 500 kč viac ako 10-ložiskový...?

                NAzbest - Profil | Čt 30.11.2006 18:23:48

                izzi-no kapr zrovna kakal(je to tak dobře Marceli?) a exkrement u řitního otvoru se chlapcům nezdál býti dostatečně estetickým,tak jej kupírovali....:-)

                  NAzbest - Profil | Čt 30.11.2006 18:22:10

                  topasikk-bohužel netuším.Měl jsem jedno SPRO,ale to určitě tolik nestálo.Co je to za cívju(objem) a jak jsou navijáky vybavené?

                    Nizzi - Profil | Čt 30.11.2006 17:40:38

                    Zdar Čugi - nešlo by ty fotky nějak popsat, některé třeba trochu nechápu, třeba jak tomu kaprovi střiháte cosi u řiti nůžkama :))

                      Ntopasik | Čt 30.11.2006 16:28:15

                      Nazdar chlapi, ja sa chcem opýtať : ktorý naviják radšej na fíder-mam týchto favoritov: SPRO NOVA RED(3100 kč),SPRO RED ARC(2590 kč)? Prosim o pomoc...
                      ĎAKUJEM

                        NDavaprd | Čt 30.11.2006 12:32:22

                        To all: trošku mimo feeder tématiku: pokud máte platební karty od ČSOB (hlavně teda VISA): nedoporučuji dnes platit, migruje se na jiného providera a jejich systémy absolutně nestíhaj a téměř všechny transakce jsou kvůli time-out odmítaný. Pokud chcete vybrat tak na pobočce nebo po špičce cca po 21:00. No a teď spátky na ryby :-))

                          NČugi - Profil | Čt 30.11.2006 10:50:27

                          Azbest:Co se týče komunistů,bylo tam závadnejch osob až dost.Nevím tam o člověku,kterej by je měl ňák zvlášť v lásce.

                            NAzbest - Profil | Čt 30.11.2006 10:25:43

                            ČUGI.nemůžu za to,že komunisti prohlíželi tak dlouho moje fotky a hledali v nich cosi závadného.Závadné osoby ale nedorazily,takže se cenzor nenažral...

                              NČugi - Profil | Čt 30.11.2006 9:25:33

                              Hurá,došli fotky od Azbesta,už jsou na webu.

                                Nprofo - Profil | Čt 30.11.2006 7:04:10

                                Azbest : jasně pevný termín se bude domlouvat v druhé půlce ledna, tak uvidíme jak to dopadne. Jinak budem všichni moc a moc rádi když ti to vyjde a dorazíš samo i s Kačkou a klidně kdyby měli Roman s Radanou časík, tak je rádi přivítáme taky.

                                  NAzbest - Profil | St 29.11.2006 23:51:22

                                  profo-fakt nevím.Závodní kalendář se bude dělat až v zimě a ještě se obávám,že mi do května vleze nějaký pokusničení...Dočkej klasu,jako husa s hodinkama na ploutvi.

                                    NAzbest - Profil | St 29.11.2006 23:49:19

                                    Čugi-kecy kecy kecičky.Chtěls fotky?Máš fotky,tak nepomlóvé na veřejně přístupných médiích,nebo tě Marcel sejme,bo je to neslušné,nečestné a nešportovní.KUkukukurvafix(sorry Marceli-prostitutkafix)

                                      Nprofo - Profil | St 29.11.2006 21:56:16

                                      Azbest : prosim tě myslíš, že by jsi do závody nabitého května přece jenom ten sraz vměstnal když jsou k dispozici tyto termíny :

                                      1) 11.-13. května a
                                      2) 18.-20. května

                                      zkus se podívat a dej mi prosím vědět sem a nebo do bašty. Dík rád bych tě tam uviděl a nejen já.

                                        NAzbest - Profil | St 29.11.2006 21:04:33

                                        Čugi-Dolování Ti moc nejde a to je Kladensko taky hornická oblast, co?Kačka mi to uložila do alba, jak jsem si přál, ale nevim, esi ti ti z něj budu poslat umět...