Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

NAzbest - Profil | Pá 1.12.2006 19:43:22

Čugi-vidíš.Radši ani neodpoví.Maj logicky strach o ryby.Možná,kdybys slíbil,že se ještě vykoupeš aspoň tejden před tím někde jinde,aby kontaminace nebyla tak koncentrovaná....

    NČugi - Profil | Pá 1.12.2006 19:09:13

    Profo:Azbest se ptá jestli tam budeme moci spáchat hygienu.Jako třeba v Pardubicích na Labi???

      NAzbest - Profil | Pá 1.12.2006 17:25:33

      Profo-jakýho typu mají bejt ty závody?

        NAzbest - Profil | Pá 1.12.2006 17:24:57

        Čugi-zeptej se hlavně,jestli nás tam nechaj v noci umejt,jako třeba na Labi...:-)

          NAzbest - Profil | Pá 1.12.2006 17:23:31

          topasik-tak to se omlouvám,ale já naviják bez bojovky neberu.Fakt neví a ani neznám nikoho,kdo by ho měl.Zkus si zadat otázku a někdo Ti poradí.

            Nprofo - Profil | Pá 1.12.2006 16:30:27

            Čugi : já tak doufám a věřím, že to dobře dopadne. Jinak se momentálně bude čekat na vydání těch termínů a podle toho se pokusím to upravit aby jste se s Azbestem mohli dostavit.

              NČugi - Profil | Pá 1.12.2006 15:35:09

              Profo: No já doufám,že jo.

                Ntopasik | Pá 1.12.2006 15:34:53

                Azbest-ta NOVA RED namá bojovku.

                  Nprofo - Profil | Pá 1.12.2006 14:18:55

                  Čugi : a vezmeš sebou i někoho dalšího z kukaček?

                    NČugi - Profil | Pá 1.12.2006 14:12:43

                    Profo:Rozvrh závodů se bude dělat až v zimě,ale když na ten termín nevyjdou závody tak budu mít určitě volno a přijedu.

                      Nprofo - Profil | Pá 1.12.2006 13:55:08

                      Čugi : aha tak to jo a pokud ne tak máš svůj vlastní rozvh. hm to se teda máš a máš tam aspoň nějakej termín volnej. Teď to myslím všeobecně, páč vim, že termíny ještě neznáš. Apropo kdy asi tak se termíny dozvíš?

                        NČugi - Profil | Pá 1.12.2006 13:51:51

                        Profo:Pokud se bude jednat o republiku,tak jo.

                          Nprofo - Profil | Pá 1.12.2006 13:48:42

                          Čugi : to budu jen rád. Ty máš ty termíny jako Azbest viď?

                            NČugi - Profil | Pá 1.12.2006 13:47:50

                            To nebyla skříň,ale trezor.Bytelnej,pancéřovej.
                            Profo:pokud mi termín nebude kolidovat se závodama tak určitě.

                              Nprofo - Profil | Pá 1.12.2006 12:03:40

                              certbert : a nebo rybka tam měla milence když to bylo tak těžký...:-))))

                                Nprofo - Profil | Pá 1.12.2006 12:03:06

                                Azbest : no vidíš, já ti to říkal...... Každá ženská je ďábel v rouše andělském......:-)))))

                                  Ncertbert - Profil | Pá 1.12.2006 12:01:03

                                  Azbest-ty ole skříň se stěhuje prázná-:o)))nebo si tam měl schovanou milenku?-O)))

                                    NAzbest - Profil | Pá 1.12.2006 11:59:36

                                    profo-no ona vymyslela rekonstrukci bytu a když jsem stěhoval tu dvoumetrákovou skříň.....

                                      Nprofo - Profil | Pá 1.12.2006 11:56:24

                                      Azbest : a co si zase už s tou Audinou prováděl? S bytem to chápu při té italské domácnosti...:-))) A ty záda ti stejně rybka zvalchovala za to že jsi ji zlobil viď?...:o)))

                                        NAzbest - Profil | Pá 1.12.2006 11:53:46

                                        Kurňa jak já bych jel na ryby,kdybych neměl zablokovaný záda,zozbouranej kvartýr a prasklou hlavu.......teda v audině.