Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

Véna S. - Profil | St 29.11.2006 14:39:49

Tak von tý potvoře už nestačil patentkový posilovač ve vodě, on už chtěl maso???

    Čugi - Profil | St 29.11.2006 14:34:46

    Véna:Dostal chuť na patentky.

      Véna S. - Profil | St 29.11.2006 14:32:40

      Čugi: Co jste to provedli chudáku mývalovi? Asi mu někdo připalil chlupy, nebo mu tam hodil vajgla. Než si ho chudák stačil umýt a tím ho típnout, tak by pomalu uhořel :-)))

        Čugi - Profil | St 29.11.2006 14:25:21

        To All:Další část fotek ze závodů Kukajících vlků zde: http://www.kukajici-vlci.wz.cz/ Foto zaslal JO. Jenom z Azbesta je asi nevydoluju

          profo - Profil | St 29.11.2006 11:58:37

          V.K. - on to přežije toho se nebojim, ale aby se všechny fišle nelekli když provede tělový test vody a nenastěhovali se pak do klidové části, kde se lapat nesmí....:-)))) To víš hady tam prej neznaj...:o)))

            V.K. - Profil | St 29.11.2006 10:23:43

            Profo:To uz bude na Azbesta moc tepla voda-))))

              profo - Profil | St 29.11.2006 8:49:15

              Azbest : prosim tě myslíš, že by jsi do závody nabitého května přece jenom ten sraz vměstnal když jsou k dispozici tyto termíny :

              1) 11.-13. května a
              2) 18.-20. května

              zkus se podívat a dej mi prosím vědět sem a nebo do bašty. Dík rád bych tě tam uviděl a nejen já.

                Azbest - Profil | Út 28.11.2006 19:55:20

                Čugi-to je docela možný,že budeš po večerech na horách chodit do školy.Je docela možný,že dokonce opravdu jako učitel.Já ale budu pařit a asi v úplně jiný třídě:-)

                  Azbest - Profil | Út 28.11.2006 19:53:31

                  GB-asi Tě Románkovi podržím......a všichni budeme spokojený.

                    Azbest - Profil | Út 28.11.2006 19:52:40

                    VILKA-předpokládám,žes to i slYšel:-)

                      Čugi - Profil | Út 28.11.2006 19:24:32

                      To All:Druhá část fotek ze závodů Kukajících vlků zde: http://www.kukajici-vlci.wz.cz/ foto zaslal Vilka a čeká se na Azbesta a JO

                        VILKA - Profil | Út 28.11.2006 19:09:11

                        G.B omlouvám se všem za mistifikaci ale já to bral podle vyhlašování - a nebo jsem blbě slišel -

                          george.brain | Út 28.11.2006 18:16:48

                          Čugi: Přes noc ti pošlu na FTP fotky v ZIPu). Odkaz s URL pošlu na mail.:-)), dřív jsem se k tomu nedostal. Pro Petra je potřeba připravit animovaný kurz stylem krok za krokem a pak to jde. Nicnémě já ho podezřívám z toho, že si na to jen hraje, aby po něm nikdo nic moc nechtěl:-))))

                            Čugi - Profil | Út 28.11.2006 16:43:03

                            Azbest:Tak proto ti některý moje zprávy nejdou otevřít.Já je pro úsporu místa stlačim.Něco jako lis.Hochu zlatej,bylo by potřeba tě trochu proškolit.Vypadá to,že na horách budeme po večeři chodit do školy.Já jako učitel a ty jako žák.

                              Azbest - Profil | Út 28.11.2006 16:12:50

                              Čugi-Kamaráde můj.Já přece už dávno vůbec nepochybuju o tom, že je s Tebou legrace, takže humor typu:"...zabal fotky do RARu, nebo do ZIPu...." je zbytečně silný kalibr.Pokud bys chtěl ode mne zabalit nějaké fotky, tak Ti bude muset stačit silážní folie..., takže si ty divný sprostý slova nech pro takové soukmenovce, kteří budou aspoň tušit, v jakém jazyce, že jim to laješ:-)

                                Azbest - Profil | Út 28.11.2006 16:09:28

                                profo-Učinil jsem...

                                  profo - Profil | Út 28.11.2006 12:18:40

                                  Azbest : koukni na tohle : http://www.mrk.cz/otazky.php3?id=13323 a řekni nebo tam písni jestli by jsi dovalil na tenhle srazík. Předpokládaný termín je druhá polovina května?

                                    Azbest - Profil | Út 28.11.2006 11:59:57

                                    GB-kapr byl patrně chycen včas,dokud byl Kyslík suchý vnitřně i vně:-)

                                      george.brain | Út 28.11.2006 0:48:11

                                      Azbest: A navíc, řekněme si narovinu, že Čabárna už zažila pěknější držáky na kapry než je Kyslík:-))))). Nicméně byl po ruce a měl disciplínu, že vydržel právě on až do vážení u vezírku. Všichni přeci víme, že Kyslík je zpravidla ten kdo jako jeden z prvních neodolá svůdnému nápisu OBČERSTVENÍ.

                                        Azbest - Profil | Po 27.11.2006 23:36:52

                                        GB-a přitom Kyslík tak hezky padá do vody i s komplet vercajkem....:-))