- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Feederové jádro
V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní
Kterou závodní trať máte nejraději?
A) Mělník7%
B) Mlíkárna16%
C) Beroun16%
D) Všenory12%
E) Roztoky4%
F) Klecánky6%
G) Olomouc9%
H) Pardubice10%
I) Sadská6%
J) Týn nad Vltavou13%
Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
44x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Véna S. - Profil | St 29.11.2006 14:39:49
Tak von tý potvoře už nestačil patentkový posilovač ve vodě, on už chtěl maso???
Véna S. - Profil | St 29.11.2006 14:32:40
Čugi: Co jste to provedli chudáku mývalovi? Asi mu někdo připalil chlupy, nebo mu tam hodil vajgla. Než si ho chudák stačil umýt a tím ho típnout, tak by pomalu uhořel :-)))
Čugi - Profil | St 29.11.2006 14:25:21
To All:Další část fotek ze závodů Kukajících vlků zde: http://www.kukajici-vlci.wz.cz/ Foto zaslal JO. Jenom z Azbesta je asi nevydoluju
profo - Profil | St 29.11.2006 11:58:37
V.K. - on to přežije toho se nebojim, ale aby se všechny fišle nelekli když provede tělový test vody a nenastěhovali se pak do klidové části, kde se lapat nesmí....:-)))) To víš hady tam prej neznaj...:o)))
profo - Profil | St 29.11.2006 8:49:15
Azbest : prosim tě myslíš, že by jsi do závody nabitého května přece jenom ten sraz vměstnal když jsou k dispozici tyto termíny :
1) 11.-13. května a
2) 18.-20. května
zkus se podívat a dej mi prosím vědět sem a nebo do bašty. Dík rád bych tě tam uviděl a nejen já.
1) 11.-13. května a
2) 18.-20. května
zkus se podívat a dej mi prosím vědět sem a nebo do bašty. Dík rád bych tě tam uviděl a nejen já.
Azbest - Profil | Út 28.11.2006 19:55:20
Čugi-to je docela možný,že budeš po večerech na horách chodit do školy.Je docela možný,že dokonce opravdu jako učitel.Já ale budu pařit a asi v úplně jiný třídě:-)
Azbest - Profil | Út 28.11.2006 19:53:31
GB-asi Tě Románkovi podržím......a všichni budeme spokojený.
Čugi - Profil | Út 28.11.2006 19:24:32
To All:Druhá část fotek ze závodů Kukajících vlků zde: http://www.kukajici-vlci.wz.cz/ foto zaslal Vilka a čeká se na Azbesta a JO
VILKA - Profil | Út 28.11.2006 19:09:11
G.B omlouvám se všem za mistifikaci ale já to bral podle vyhlašování - a nebo jsem blbě slišel -
george.brain | Út 28.11.2006 18:16:48
Čugi: Přes noc ti pošlu na FTP fotky v ZIPu). Odkaz s URL pošlu na mail.:-)), dřív jsem se k tomu nedostal. Pro Petra je potřeba připravit animovaný kurz stylem krok za krokem a pak to jde. Nicnémě já ho podezřívám z toho, že si na to jen hraje, aby po něm nikdo nic moc nechtěl:-))))
Čugi - Profil | Út 28.11.2006 16:43:03
Azbest:Tak proto ti některý moje zprávy nejdou otevřít.Já je pro úsporu místa stlačim.Něco jako lis.Hochu zlatej,bylo by potřeba tě trochu proškolit.Vypadá to,že na horách budeme po večeři chodit do školy.Já jako učitel a ty jako žák.
Azbest - Profil | Út 28.11.2006 16:12:50
Čugi-Kamaráde můj.Já přece už dávno vůbec nepochybuju o tom, že je s Tebou legrace, takže humor typu:"...zabal fotky do RARu, nebo do ZIPu...." je zbytečně silný kalibr.Pokud bys chtěl ode mne zabalit nějaké fotky, tak Ti bude muset stačit silážní folie..., takže si ty divný sprostý slova nech pro takové soukmenovce, kteří budou aspoň tušit, v jakém jazyce, že jim to laješ:-)
profo - Profil | Út 28.11.2006 12:18:40
Azbest : koukni na tohle : http://www.mrk.cz/otazky.php3?id=13323 a řekni nebo tam písni jestli by jsi dovalil na tenhle srazík. Předpokládaný termín je druhá polovina května?
Azbest - Profil | Út 28.11.2006 11:59:57
GB-kapr byl patrně chycen včas,dokud byl Kyslík suchý vnitřně i vně:-)
george.brain | Út 28.11.2006 0:48:11
Azbest: A navíc, řekněme si narovinu, že Čabárna už zažila pěknější držáky na kapry než je Kyslík:-))))). Nicméně byl po ruce a měl disciplínu, že vydržel právě on až do vážení u vezírku. Všichni přeci víme, že Kyslík je zpravidla ten kdo jako jeden z prvních neodolá svůdnému nápisu OBČERSTVENÍ.
Čtenáři této diskuse také sledují
S feederem na kapry96912
Korum - vše kolem téhle značky9590
Pickermánia-ultra light fishing49063
Feederařina na řece64307
Method feeder a vše kolem něj40292
Timár Mix vnadicí směsi1351
Jihočeská Feederliga .9457
Preston - vše kolem této značky.4055
Klub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
Feeder videa - výběr MM201
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
StGURU - vše kolem téhle značky 6270
StFeederařina na řece 64328
StBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StPickermánia-ultra light fishing 49069
StMethod feeder a vše kolem něj 40292
PoFeeder v okolí Zlína 4581
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
. . . Drennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
Co je nového - feeder + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...











