Feederové jádro

V sekci "Feeder" vše velice rychle zapadne a tak bych rád mezi různými jádry viděl to naše. Nemyslím tím pochopotelně jen "Tvrdé české jádro", jak někteří z nás byli nazváni, ale odbornou veřejnost na téma feeder bez rozdílu geografické příslušnosti, pohlaví, rasy (fakt téměř bez vyjímek :-)), vyznání, věku, délky praxe, sexuální i politické orientace (kromě komunistů) a čísla bot. Také bych uvítal diskusi na téma - feederové závody.
Autor diskuse: Azbest - Profil , 27.8.2006 feeder - ostatní

Kterou závodní trať máte nejraději?

A) Mělník7%

B) Mlíkárna16%

C) Beroun16%

D) Všenory12%

E) Roztoky4%

F) Klecánky6%

G) Olomouc9%

H) Pardubice10%

I) Sadská6%

J) Týn nad Vltavou13%

Od 15.4.2010 hlasovalo 68 čtenářů.

george.brain | Po 27.11.2006 22:36:39

Největší rybu, nechytil ten pán na fotografii. K fotografování byl však donucen pod hrozbou zničení všech prutů. Štastný lovec totiž v době fotografování bumbal grog a vychutnával si pocit vítězství v sektoru. Holt někdo si to umí pěkně zařídit:-)

    VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:32:27

    Jo a ještě jsem zapoměl na ocenění které dodal Azbest - za nej rybu - byl to kapr 60+

      george.brain | Po 27.11.2006 22:30:46

      Pozorný divák, kterému neušlo vůbec nic.

        VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:29:57

        Na závěr všichni co získali ocenění - blahopřejeme .
        Poděkování Vlkům za zajímavé závody a ať žije druhý nočník

          george.brain | Po 27.11.2006 22:27:35

          Nejmladší z rodu Kukajících vlků, nadějná závodnice, spolehlivá rozhodčí a věčně se usmívající slečna.

            VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:25:56

            Ti nejlepší a putovní pohár

              VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:24:28

              Vítězové závodů s majitelem Čabárny na které jsme se snažili něco chytit

                VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:22:21

                Druhé místo

                  VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:21:13

                  Třetí místo -

                    VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:19:39

                    na sektoru C opět změna a sektor D beze změny

                      VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:17:02

                      V druhém kole na sektoru A stejní závodníci a v sektoru B změna

                        VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:15:13

                        a čtvrtý sektor - D

                          VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:14:03

                          jednička sektorC

                            VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:12:26

                            jednička sektor B

                              VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:10:42

                              Tak to je paráda

                                VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:08:46

                                jednička v sektoru A

                                  VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:06:10

                                  plné soustředění

                                    VILKA - Profil | Po 27.11.2006 22:04:32

                                    před losováním

                                      VILKA - Profil | Po 27.11.2006 21:47:54

                                      Pro doplnění informací něco málo fotek z již zmiňovaných závodů

                                        Azbest - Profil | Po 27.11.2006 18:01:54

                                        Zavazuji se popsat závody Vlkajících kuků odpovídajícím způsobem,leč bude to chvíli trvat,neb jsem indisponovám po všech stránkách,nicméně až se k tomu dostanu,tak si dám záležet:-))